ADIEL FertilMum forte 2 + ETANI Regeneračný olej na strie

Kód: 690
1 hodnotenie
Značka: ADIEL
35,92 € –10 %
olej + fertilmum2
35,92 € –10 % 31,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Počas tehotenstva sa v tele aj ňom odohráva rad zložitých zmien. Naraz vaše telo neživí len vás, ale tiež bábätko, ktorému sa snaží dopriať všetko potrebné. Nie je ani žiadnym tajomstvom, že tehotenské bruško môže spôsobiť viditeľné strie. Výhodný balíček obsahuje doplnok stravy ADIEL FertilMum 2 určený od 13. týždňa tehotenstva do pôrodu a ETANI Regeneračný olej na strie.

Detailné informácie

Podrobný popis

ADIEL FertilMum forte 2, 60 kapslí + ETANI Regeneračný olej na strie, 200 ml

Najlepším palivom v tehotenstve pre vaše telo je bezpochyby vyvážená strava, ktorá je nevyhnutná pre správny vývoj plodu a tiež dôležitá pre fyzické aj psychické zdravie každej mamičky. Doplnok stravy FertilMum forte 2 obsahuje sedemnásť vitamínov a minerálov určených od 13. týždňa tehotenstva do pôrodu. Patrí sem najmä kyselina listová prispievajúca ku správnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Sypká DHA (Omega-3) sa vyrába z kvalitného rybacieho oleja, ktorý poskytuje vyvážený pomer omega-3 mastných kyselín EPA a DHA.

Nie je žiadnym tajomstvom, že tehotenské bruško spôsobuje viditeľné strie, ktoré sa tvoria na koži, ktorá sa po rýchlom a nadmernom raste nemôže vrátiť do normálnej formy. ETANI Regeneračný olej na strie sa skladá z niekoľkých kvalitných za studena lisovaných olejov. Vybrali sme zastúpenie takých olejov, ktoré kožu hydratujú, regenerujú, spevňujú, zjemňujú a chránia.

Potrebujete podporiť dojčenie? Vyskúšajte nové vitamíny Yarilo Galaktiz na podporuj dojčenia od firmy AXONIA. Vedeli ste, ako dôležitá je kyselina listová pre vývin bábätka? Prečítajte si v našom novom článku – Kyslina listová: Dôležitý vitamín pre vývin bábätka.

Sada obsahuje:

  1. ADIEL FertilMum forte 2, 60 kapslí
  2. ETANI Regeneračný olej na strie, 200ml

LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.


Dávkovanie a spôsob užitia

ADIEL FertilMum forte 2 – doplnok stravy

  • Užívajte 1 – 2 kapsule denne po jedle, zapite dostatočným množstvom vody
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie
  • Vitamíny užívajte od 13. týždňa tehotenstva až do pôrodu

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.

ETANI Regeneračný olej na strie

  1. Na čistú pokožku aplikujte Regeneračný olej na strie.
  2. Krúživými pohybmi jemne zapracujte olej do pokožky. Najčastejšie miesta, kde sa strie vytvárajú sú v okoliu bruška, zadku a pŕs.
  3. Olej používajte 1 – 2x denne.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. ADIEL FertilMum forte 2 vitamíny pre ženy je potravinový doplnok, neslúžia ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na nejakú zložku výrobku.

Regeneračný olej: 200ml. Zabráňte kontaktu s očami. Len pre kozmetické použitie. Skladujte v chlade a tme, pri teplote 12 – 25°C, mimo dosah detí. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie

ADIEL FertilMum forte 2 je registrovaným prípravkom na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 2x 60 kapslí á 350mg. Balené v plastovej nádobe s hygienickým uzáverom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote (15-25°C). Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).