ADIEL FetilMum forte 1 + ETANI Regeneračný olej na strie

Kód: 675
1 hodnotenie
Značka: ADIEL
33,99 € –11 %
olej + fertilmum1
33,99 € –11 % 29,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Podporte svoje tehotenstvo a zatočte so striami. Výhodný balíček obsahuje doplnok stravy ADIEL FertilMum 1 pre obdobie plánovania rodiny a ďalej do 12. týždňa tehotenstva. Druhým produktom v balíčku je ETANI Regeneračný olej na strie, ktorý je vyrobený z niekoľkých kvalitných za studena lisovaných olejov.

Detailné informácie

Podrobný popis

ADIEL FertilMum forte 1, 60 kapslí + ETANI Regeneračný olej na strie, 200 ml

Každá nastávajúca mamička si praje urobiť maximum pre to, aby jej očakávané bábätko bolo čo najlepšie pripravené na príchod na svet. Doplnok stravy ADIEL FertilMum 1 obsahuje špeciálnu kombináciu vitamínov a minerálov určených pre obdobie plánovania rodiny a ďalej do 12. týždňa tehotenstva. Kyselina listová je jedným z vitamínov, ktorý nájdete vo vitamínoch  a ktoré vám odporúča takmer každý gynekológ vo chvíli, kedy sa potvrdí vaše tehotenstvo alebo v prípade, keď sa mu zveríte, že plánujete otehotnieť.

Ľudská pokožka je miestom, kde sú poznamenané veľké životné udalosti, ako je puberta a tehotenstvo. Nie je žiadnym tajomstvom, že tehotenské bruško spôsobuje viditeľné strie, ktoré sa tvoria na koži, ktorá sa po rýchlom a nadmernom raste nemôže vrátiť do normálnej formy. ETANI Regeneračný olej na strie sa skladá z niekoľkých kvalitných za studena lisovaných olej. Vybrali sme zastúpenie takých olejov, ktoré kožu hydratujú, regenerujú, spevňujú, zemňujú a chránia.

Doprajte svojmu telu dostatok vitamínov od 13. týždňa tehotenstva s vitamínmi ADIEL FertilMum 2. Vedeli ste, ako dôležitá je kyselina listová pre vývin bábätka? Prečítajte si v našom zaujímavom článku Kyselina listová: Dôležitý vitamín pre vývin bábätka. Hľadáte vhodné vitamíny aj pre vášho partnera? Vyskúšajte vitamíny FertilOn pre muža. Zvýšiť svoje šance na počatie môžete s lubrikačným gélom Conceive plus v aplikátoroch pre ľahšie užitie.

Sada obsahuje:

  1. ADIEL FertilMum forte 1, 60 kapslí
  2. ETANI Regeneračný olej na strie, 200 ml

LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.


Dávkovanie a spôsob užitia

ADIEL FertilMum forte 1 – doplnok stravy

Užívajte 1 – 2 kapsule denne, zapite dostatočným množstvom vody

  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie
  • Vitamíny užívajte najmenej tri mesiace pred plánovaným otehotnením a ďalej do 12. týždňa tehotenstva

Viac informácií nájdete v detale produktu TU.

ETANI Regeneračný olej na strie

  1. Na čistú pokožku aplikujte Regeneračný olej na strie.
  2. Krúživými pohybmi jemne zapracujte olej do pokožky. Najčastejšie miesta, kde sa strie vytvárajú sú v okoliu bruška, zadku a pŕs.
  3. Olej používajte 1 – 2x denne.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. ADIEL FertilMum forte 1 vitamíny pre ženy sú potravinový doplnok, neslúžia ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na nejakú zložku výrobku.

Regeneračný olej: 200ml. Zabráňte kontaktu s očami. Len pre kozmetické použitie. Skladujte v chlade a tme, pri teplote 12 – 25°C, mimo dosah detí. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia.

Dôležité informácie

ADIEL FertilMum forte 1 je registrovaný prípravok na Ministerstve poľnohospodárstva a potravinový doplnok.

Balenie: 60 kapslí á 350mg. Balené v plastovej nádobe s hygienickým uzáverom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote (15-25°C). Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy pre páry
Hmotnosť: 0.2 kg