ADIEL Maca 100% PURE prášok 400 g

Kód: AD06
Akcia Tip
3 hodnotenia
Značka: ADIEL
6,39 € –25 %
maca pure prasek
6,39 € –25 % 4,73 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Maca peruánska pôsobí na plodnosť a sexualitu, priaznivo ovplyvňuje fyzické a duševné zdravie, pomáha v období menopauzy (klimaktérium). ADIEL Maca 100% PURE prášok je spracovaná technológiou gelatinizácia, takto spracovaný prášok peruánskej macy sa o veľa lepšie rozpúšťa vo vode a zbavením čiastočného škrobu je pre ľudské telo stráviteľnejší. Cenovo výhodné balenie. EXP: 3/24

Detailné informácie

Podrobný popis

Maca prášok 400 g – gelatinizovaná maca

Maca rastie v Peru vo výškach 3.400-4.00 m.n.m. Je jednou z najstarších a najvyššie rastúcich rastlín na svete.

„Podľa prastarej indiánckej legendy je Maca darom od boha Virakoči kmeňom žujúcim v drsných klimatických podmienkach. Mala sa stať základom ich stravy, zdrojom energie, dlhovekosti a vitality. Domorodým kmeňom mala zaisťovať chuť na rozmnožovanie.“

Maca peruánska (Lepidium Meyenii) známa tiež ako maca horská alebo žerucha peruánska je dovážaná priamo z Peru. Táto maca je spracovaná špeciálnou technológiou, tak zvanou gelatinizáciou, čiže varenie. Pri tomto technologickom spracovaní je koreň macy zbavený škrobu, takto spracovaný koreň macy je lepšie vstrebateľný v tele. Na záver je maca vysušená a zomletá na jemný prášok. Takto spracovaný prášok peruánskej macy sa o veľa lepšie rozpúšťa vo vode a zbavením čiastočného škrobu je pre ľudské telo stráviteľnejší.

Otestujte si vašu plodnosť s testom plodnosti ADIEL v pohodlí domova. Ide o prvý krok testovania plodnosti pred odborným lekárskym vyšetrením. Viete, ako domáci test plodnosti funguje?


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.


Aké účinky má maca peruánska?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

 • podporuje rovnováhu hormonálneho systému
 • je radená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu
 • pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien
 • podporuje vytrvalosť a vitalitu
 • je prírodným zdrojom fytoestrogénu

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: 100% čistý prášok maca horská (Lepidium Meyenii) 400 g

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • Začnite s ½ lyžičkou prášku denne
 • Prášok rozmiešajte v malom množstve vody, džúsu alebo v mlieku a nechajte 5-10 minút stáť. Prípradne môžete macu primiešať do ovsenej kaše/jogurtu
 • Maca sa rozpustí, potom znovu zamiešajte a vypite
 • Dávku postupne zvyšujte na odporúčanú 1-2 kávovú lyžičku denne
 • Neužívajte večer, môže mierne stimulovať
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy

Upozornenie

ADIEL Maca prášok nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca prášok je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikmi. Dajú sa užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Pokiaľ užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom na kombinácii s bylinnými prípravkami.

Dôležité informácie

ADIEL MACA prášok 400g je registrovaným prípravkom na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 400g balenie. Balené v plastovej nádobe s hygienickým uzáverom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote (15-25°C). Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

Výrobca: INKANAT, www.inkanat.com

Krajina pôvodu: Peru

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.4 kg
Dle Problému: Hormonální nerovnováha, Neovuluji, Ženské problémy, Klimakterium, Impotence, Nekvalitní spermie
Druh Produktu: Prášky
Použití: Ovulace, Ženské problémy, Hormonální regulace, Klimakterium, Antioxidant, Impotence, Mužská neplodnost, Spermiogram, Sexuální aktivita, Afrodiziakum, Cholesterol, Cévní soustava, Imunita
Určení: Ženy, Muži, Unisex