Conceive Plus tehotenský hCG test, 2ks

Kód: 627
2 hodnotenia
Značka: Sasmar
11,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Conceive Plus tehotenský test vám ľahko pomôže určiť tehotenstvo už krátko po oplodneniu v súkromí domova. Midstream tester obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moču. Jeho hlavnou výhodou je hygienické a komfortné použitie vďaka uzatvárateľnému krytu. Conceive Plus tehotenský test je zdravotnícky prostriedok, pred použitím starostlivo prečítajte príbalovú informáciu. V balení nájdete 2ks. Citlivosť 10 mlU/ml hCG.

Detailné informácie

Podrobný popis

Conceive Plus tehotenský hCG test 2ks – zdravotnícky prostriedok

Conceive Plus tehotenský test meria prítomnosť ľudského hormónu (choriogonadotropínu) v ľudskom moču a slúži tak na zistenie včasného tehotenstva. Po naviazaní embrya na maternicovú výstielku začína placenta produkovať hCG. Už niekoľko dní po oplodneniu dochádza k zvýšeniu koncentrácie hCG v krvi natoľko, že toto zvýšenie sa dá testom detekovať.

Chcete poznať výsledok ešte skôr ako z bežného testu z moču? Vyskúšajte tehotenský krvný test ADEXUS, ktorý dokáže odhaliť tehotenstvo už 8. deň od počatia. Neviete, či test z krvi doma zvládnete? Pripravili sme pre vás inštruktážne video, ako s testom pracovať – video nájdete TU.

Výhody tehotenského testu Conceive Plus?

 • Ľahké, hygienické a komfortné použitie
 • Výsledok do 3 minút
 • Testovanie v súkromí domova

Ako použiť Conceive Plus tehotenský hCG test?

Odber vzorky moču a manipulácia s ňou

Ak chcete urobiť tento test, odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádoby (napríklad plastový kelímok). Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč (obsahuje vyššiu koncentráciu hCG). Avšak dá sa použiť vzorka moču odobratá kedykoľvek počas dňa. Keď dokončíte test, zlikvidujte použitý materiál (testovací kelímok + použitý midstream test).

Návod na použitie04-How-to-Use-min kopie

Testovanie sa dá urobiť 2 spôsobmi:

 1. A) Použitím stredného prúdu moču
 • Vyberte Midstream test z ochranného obalu a opatrne zložte ružový kryt.
 • Namserujte absorpčnú špičku smerom dole do prúdu moču na 5 – 10 sekúnd. Pod prúdom moču musia byť všetky testovacie polia vrátane zelených.
 • Znova zatvorte ružový kryt a umiestnite do vodorovnej polohy a počkajte na výsledok testu.
 • Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 60 sekúnd (v závislosti od koncentrácie hCG vo vzorke moču). Avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je treba počkať necelé 3 minúty, dokiaľ reakcia neprebehne úplne. Nečítajte výsledok po viac ako 5 minútach.
 1. B) Použitím odobratej vzorky moču
 • Odoberte vzorku moču do suchej a čistej nádoby. Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč.
 • Vyberte Midstream test z ochranného obalu a opatrne zložte ružový kryt.
 • Namserujte absorpčnú špičku dole a ponorte do vzorky moču počas 3 sekúnd.
 • Modstream test Midstream test ponorte do polovice absorpčného vankúšika, inak test neprebehne správnym spôsobom.
 • Znova zatvorte ružový kryt a umiestnite do vodorovnej polohy (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom) a počkajte na výsledok testu.
 • Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 60 sekúnd (v závislosti od koncentrácie hCG vo vzorke moču). Avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je treba počkať necelé 3 minúty, dokiaľ reakcia neprebehne úplne. Nečítajte výsledok po viac ako 5 minútach.

Ako čítať výsledky tehotenského testu Midstream? 06-How-TO-Read-min kopie

V testovacom poli sa vždy musí objaviť kontrolná čiarka (C), ktorá potvrdzuje, že test je v poriadku.

NEGATÍVNY VÝSLEDOK: Nie ste tehotná. Objavila sa len jedna farebná čiarka v kontrolnej oblasti (C). V testovacej zóne (T) nie je patrná žiadna farebná čiarka. To naznačuje, že nie ste tehotná alebo ste testovali príliš skoro. Pokiaľ si nie ste istá, opakujte test znova počas nasledujúcich 48 hodín.

POZITÍVNY VÝSLEDOK: Ste tehotná. V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa zjavne objavili dve zreteľné farebné čiarky. To znamená, že bol v moču tedekovaný hCG hormón a existuje veľká možnosť tehotenstva. Objavené čiarky môžu byť slabé a jedna čiarka môže byť svetlejšia ako druhá, je to však stále pozitívny výsledok. Čiarky sa nemusia zhodovať v sile ani farbe.

NEPLATNÝ VÝSLEDOK: V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa neobjavila žiadna farebná čiarka. Zopakujte test s novým testovacím prúžkom. Neplatné výsledky testu môžu spôsobené: Absorpčná špička nebola dôkladne navlhčená. Čítanie výsledku testu bolo príliš skoro alebo príliš neskoro (po viac než 5 minútach).

 

 


Upozornenie

 1. LEN PRE DIAGNOSTICKÉ POUŽITIE IN-VITRO (IVD), NIE pre interné použitie.
 2. Pred urobením tohto testu si starostlivo prečítajte návod na použitie. Urobte každý krok presne podľa priloženého návodu an použitie.
 3. Nepoužívajte test po uplynutí času použiteľnosti vyznačené na ochrannom obale.
 4. Každý jednorazový Midstream test sa dá použiť len raz, nie opakovane.
 5. Test nepoužívajte, ak je ochranný obal poškodený.
 6. Po otvorení ochranného obalu by mal byť Midstream test na okamžité použitie.
 7. Po použitiu zlikvidujte každý jednorazový Midstream test vrátane použitého moču a testovacieho materiálu. S použitým materiálom zaobchádzajte tak, ako by bol potenciálne infekčný.
 8. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
 9. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH DETÍ.

Dôležité informácie

Conceive Plus tehotenský test midtsream je diagnostický zdravotnícky prostriedok určený na sebatestovanie in vitro v zhode s nariadením č. 56/2015 ZB. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke prostriedky in vitro.

Obsah balenia

Každá krabička obsahuje: ochranný obal s midstream testom a návod na použite.

Každý ochranný obal obsahuje: Umelohmotný tester s ružovým odnímateľným viečkom a vysúšadlo. Vysúšací vynkúšik slúži len pre účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva. Každý midstream test je balený jednotlivo v ochrannom obale.

Balenie NEOBSAHUJE testovací materiál (kelímok na vzorku moču).

Skladovanie

Testovaciu súpravu skladujte pri izbovej teplote (4 – 30°C) v zatvorenom ochrannom obale až do dátumu použiteľnosti. Testovacie súpravy uchovávajte mimo priame slnečné žiarenie, chráňte pred vlhkom, mrazom a vysokými teplotami.

Minimálna trvanlivosť: Dátum je na obale vyznačené EXP/LOT.

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: SASMAR Phaumaceuticals SPRL, Brussels B-1170 Belgium www.conceiveplus.co.uk

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tehotenské testy
Hmotnosť: 0.08 kg
? FAQ-1: Je veľký rozdiel medzi silou farebnosti prúžkov v testovacom poli?
? FAQ-2: Dajú sa výsledky testu čítať po viac než 5 minútach?
? FAQ-3: Počas testovacieho obdobia sa vo výslednej oblasti objavila ružová farba pozadia a zvislé čiary. Je to problém?
Položka bola vypredaná…