Prebiehajú vianočné zľavy na adiel produkty. Všetko nájdete v akciách a zľavách.

Darčeková súprava imunita

Kód: 571
Tip
1 hodnotenie
Značka: ADIEL
57,86 € –9 %
956 darkova sada imunita
57,86 € –9 % 52,49 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Viete, že imunita je veľmi dôležitá? Hlavne vo chvíľach, keď sa pokúšate o bábätko alebo prechádzate náročným obdobím. Pripravili sme pre vás Darčekovú súpravu imunita s doplnkami stravy. Súprava obsahuje rastlinu Vilcacoru a hubu Reishi, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť teda imunitný systém. Maca peruánska má pozitívny vplyv na fyzické a duševné zdravie mužov a žien. Plástový peľ prispieva k vitalite a odolnosti pri únave.    

Detailné informácie

Podrobný popis

ADIEL Darčeková súprava imunita - doplnky stravy

Viete, že imunita je veľmi dôležitá? Hlavne vo chvíľach, keď sa pokúšate o bábätko, alebo prechádzate náročným obdobím. Pripravili sme pre vás Darčekovú súpravu imunita s doplnkami stravy. Súprava obsahuje rastlinu Vilcacoru a hubu Reishi, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť teda imunitný systém. Maca peruánska má pozitívny vplyv na fyzické a duševné zdravie mužov a žien. Plástový peľ prispieva k vitalite a odolnosti pri únave. 

Vedeli ste, že dobrá nálada a odpočinok sú dôležitým faktorom pre počatie bábätka. Pripravili sme pre vás článok na tému - Plánujete počatie bábätka? Nalaďte sa na správnu náladu. Už ste vyskúšali koncentrát Dobrý spánok 250 ml? Dobrý spánok prispieva k zaspávaniu a má relaxačné účinky.

Sada obsahuje:

1. ADIEL Maca 3v1 FORTE

2. ADIEL Reishi/Cordyceps extrakt

3. ADIEL Plástový peľ Perga

4. Serafin VILCACORA


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo 16. mája 2012, platné od 14.12. 2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Dávkovanie a spôsob použitia

ADIEL Maca 3v1 FORTE - doplnok stravy 

Jedinečný doplnok stravy Maca 3v1 je spojenie 3 odrôd macy peruánskej - macy bielej, červenej a čiernej. Maca peruánska je spracovaná špeciálnou technológiou zvanou gelatinizácia. Toto technologické spracovanie zachováva všetky výživové hodnoty rastliny, koreň je zbavený škrobu. Na záver je koreň usušený a namletý na jemný prášok. Takto spracovaný koreň macy sa oveľa lepšie rozpúšťa vo vode a zbavením škrobu je pre telo stráviteľnejší. Tento nasušený a namletý prášok je spracovaný do celulózových kapsúl.      

Aké účinky má Maca peruánska?
 • podporuje rovnováhu hormonálneho systému
 • podporuje plodnosť a sexualitu
 • má pozitívny vplyv na fyzické a duševné zdravie mužov a žien                    
 • je prírodným zdrojom fytoestrogénu
 • podporuje vytrvalosť a vitalitu

Dôležité informácie a dávkovanie nájdete tu. 

Reishi/Cordyceps extrakt - doplnok stravy 

Huby boli po stáročia pre svoje účinky využívané v tradičnej čínskej medicíne. Reishi (Ganoderma) prispieva k celkovému imunitnému systému, podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Udržiava normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému. Napomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi v správnej forme.

Aké účinky má huba Reishi?
 • podporuje prirodzenú obranyschopnosť tj. celkový imunitný systém
 • udržuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému
 • zaisťuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi

Dôležité informácie a dávkovanie nájdete tu. 

Plástový peľ Perga - doplnok stravy

Plástový peľ „perga“ napomáha ženám v období menopauzy, podieľa sa na duševnom stave a výkone, prispieva k odolnosti proti únave. Produkt českej výroby.

Aké účinky má peľ?
 • napomáha ženám v období menopauzy
 • podieľa sa na duševnom stave a výkone 
 • prispieva k vitalite a odolnosti pri únave
 • udržiava normálnu činnosť gastrointestinálneho traktu

Dôležité informácie a dávkovanie nájdete tu. 

Prírodné kapsuly Serafin VILCACORA - doplnok stravy 

Prírodné kapsuly Vilcacora obsahujú vysoko účinný koncentrát z rastliny Vilcacora (Uncaria tomentosa) prezývanej tiež mačací pazúr. Dokázané účinky tejto bylinky spočívajú v podpore celkovej imunity. Produkt českej výroby. 

Aké účinky má rastlina Vilcacora?
 • podporuje prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém

Dôležité informácie a dávkovanie nájdete tu. 


Upozornenie

Kapsuly Vilcacora sú potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Plástový peľ Perga je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 

Reishi/Cordyceps nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Reishi/Cordyceps je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom na kombináciu s bylinnými prípravkami. 

Maca nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca peruánska je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom o kombinácii s bylinnými prípravkami. 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.18 kg