ADIEL dvojbalenie Maca 100% PURE 2 x 90 kapsúl

Nakupujte teraz cenovo výhodné dvojbalenie macy horské. Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca, ktorý podporuje plodnosť mužov i žien. Maca horská vyrovnáva hormonálnu hladinu, stimuluje produkciu pohlavných hormónov a tým ovplyvňuje kvalitu pohlavných buniek a zvyšuje možnosť počatia. Naviac posilňuje imunitný systém a omladzuje organizmus. Koreň maca dovážame priamo od výrobcu z Peru, a preto vám môžeme ponúknuť najvyššiu možnú kvalitu. Celulózové kapsule sú vhodné pre vegetariánov a ľahko sa prehĺtajú.


Dostupnosť: Na sklade
Pôvodná cena:26,99 
Zľava: 15 %
Vaša cena: 22,90 

Maca horská (Lepidium Meyenii) teraz v cenovo výhodnom balení. Vyskúšajte sušený koreň bio macy horskej v celulózovej kapsuliach. Jednoduché a pohodlné dávkovanie.

Dovážame pre vás macu v 100% kvalite priamo z ďalekého Peru. Namletý sušený koreň rastliny maca pre vás nechávame nasypať do kapsúl z celulózy pre ešte lepšie užívanie.
Kapsule obsahujú identický 100% PURE prášok vo vysokej kvalite. Plnenie kapsúl práškom macy prebieha v západnom Česku.

Sušený koreň rastliny maca výrazne ovplyvňuje a reguluje hormonálne hladiny v tele a ovplyvňuje celý endokrinný hormonálny systém. Vaše telo začne produkovať vlastný estrogén, progesterón a ďalšie hormóny a váš hormonálny systém bude opäť v rovnováhe. Po viac ako dve tisícročia je koreň macy používaný ako prostriedok na zvýšenie plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore libida, za čo je považovaná za “peruánsku modrú pilulku”.

Maca horská resp. jej koreň predovšetkým napomáha ideálnej rovnováhe medzi estrogénom a progesterónom v tele. Bráni vzniku takzvanej estrogénovej dominancií, ktorej dôsledkom býva mimo iné znížená plodnosť alebo tendencia k samovoľným potratom. U mužov zasa užívanie macy vedie k posilneniu sexuálneho apetítu a k zlepšeniu kvality spermií, zvyšuje množstvo spermií a ich pohyblivosť.

Maca je jedinečná tým, že pôsobí na príčiny možných problémov s počatím. Jej včasným užívaním sa dá riziku straty plodnosti predchádzať a uchrániť sa pred stresom a pocitom bezmocnosti.

Vyskúšajte výhodné trojbalenie macy v kapsuliach alebo potom cenovo výhodnejšiu macu v prášku.

Ako vám Maca v kapsuliach pomôže otehotnieť?

 • Zlepšuje plodnosť u žien, vyrovnáva hladiny pohlavných hormónov estrogénu a progesterónu.
 • Zlepšuje plodnosť mužov a kvalitu ich spermiogramu (nutnosť užívať 3 mesiace, spermie “dozrievajú” 72 dní).
 • Reguluje hormonálne hladiny u mužov a žien.
 • Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus.
 • Dodáva potrebné minerály a vitamíny.
 • Znižuje hladinu cholesterolu.
 • Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácií.
 • Je účinným pomocníkom v období klimaktéria. Navracia hormonálnu hladinu späť do normy a potláča príznaky menopauzy.
 • Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly tepla..
 • Maca prírodnou formou zvyšuje hladiny DHEA – mužského sexuálneho hormónu, ktorý je prítomný v krvi mužov a žien, a tým vám pomôže nájsť stratené libido

Pozrite sa na štúdiu o účinkoch rastliny maca horská od vedcov z Peruvian University.

Účinky sme vyskúšali sami na sebe a aj naše zákazníčky ostali milo prekvapené. Trh je totiž zaplavený rôznymi tabletkami s prídavkom macy proti menopauze, ale žiadna tabletka nemá silu a kvalitu poctivého prášku z prvotriednej suroviny. Maca v tabletke je zlysovaná, chemicky upravená a v tabletke je oveľa menšie množstvo macy než v 1 kávovej lyžičke nášho prášku. Ten dokáže prírodnou formou vyrovnať hormonálne nerovnováhu u žien v menopauze a priniesť veľa blahodárnych účinkov.

Náš TIP
Pokiaľ sa snažíte o dieťatko, je dôležité mať telo dostatočne vyživené a silné, preto odporúčame okrem výživy aj detoxikáciu organizmu. Vyskúšajte naše detoxikačné náplaste Biomagick, ktoré odstraňujú toxíny z vášho tela počas spánku. Náplasti stimulujú chodidlá a na princípe akupunktúrnych bodov tak pôsobia na vaše orgány a celkovú detoxikáciu tela. Ďalej odporúčame kombináciu macy s bylinným čajom Ľudmily Mojžišovej, ktorý taktiež ovplyvňuje plodnosť ženy.
Zistite svoje tehotenstvo už 8. deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší tehotenský test na trhu. Ponúkame ZAP hCG tehotenský krvný test, ktorý si môžete urobiť kedykoľvek behom dňa s 99% presnosťou už pri prvom testovaní.


Čo je koreň maca?

Maca je staroveká rastlina, ktorá rastie iba v chránenej oblasti vo vysokých Andách v juhoamerickom Peru. Už po stáročia je využívaný jej koreň. ktorý má silu ovplyvniť hormonálny systém ľudského tela. Maca je podľa početných výskumov považovaná za prirodzený hormonálny regulátor pre mužov aj ženy a je odporúčaná pri riešení problémov spojených s plodnosťou, sterilitou a sexuálnymi poruchami, pretože stimuluje ako mozgové centrá, tak aj reprodukčné orgány prostredníctvom normalizácie hormonálnej hladiny. Zvyšuje libido a výrazne podporuje erekciu. Nejedná sa však o tonikum, ktoré navodzuje okamžité sexuálne reakcie, naopak pôsobenie je silnejšie, prirodzenejšie a dlhodobo trvajúce. Najlepšie výsledky pôsobenia macy sú zaznamenané pri dlhdodobom užívaní.

Maca sa radí medzi účinné adaptogény, tj. rastlinné produkty zvyšujúce odolnosť organizmu proti stresovým situáciám (zranenie, úzkosť, únava) a zlepšujúcu sa schopnosť odolávať zmeneným podmienkam.

Aké látky maca obsahuje?

Maca obsahuje 60-70% sacharidov vrátane vlákniny, malé množstvo tuku a 10-14% proteínov, skladajúcich sa z 19 aminokyselín, vrátane 7 esenciálnych. Taktiež je zdrojom 31 minerálov (vápnik, draslík, železo, zinok, mangán, horčík, fosfor, selén a ďalšie.) a vitamínov (najmä vitamín C, vitamíny skupiny B – B6 a B12 a vitamín E). Je teda zdrojom všetkých nevyhnutných vitamínov a minerálov pre vaše telo a taktiež je zdrojom fytosterolov – rastlinných sterolov schopných odbúravať zlý cholesterol.

Ako maca na telo pôsobí?

Aj keď nie je maca hormón a neobsahuje fytoestrogény a látky podobné hormónom, podporuje hormonálnu rovnováhu vďaka prírodným alkaloidom, ktoré sú v nej obsiahnuté. Tieto prírodné látky dokážu v tele regulovať žlazy s vnútorným vylučovaním ako je hypofýza, hypotalamus, nadobličky alebo pankreas. Pôsobením na tieto orgány maca podporuje produkciu potrebných hormónov a zaisťuje vyrovnanú hormonálnu hladinu, zároveň tým stimuluje vyššiu produkciu pohlavných hormónov ako u mužov tak aj u žien. Celkovo pôsobí maca na organizmus ako tonikum.

Čo preukázali odborné štúdie koreňa maca?

Maca bola predmetom rôznym odborných výskumov pre zvýšenie plodnosti zhruba od roku 1961. Štúdia vykonaná na laboratórnych krysách, ktorým bol podávaný prášok z macy, preukázala u samičiek dozretie väčšieho počtu vajíčok a u samcov výrazné zvýšenie počtu spermií.

V štúdií vykonanej v roku 2001 užívali muži tabletky 1500 alebo 3000mg korene maca denne. Po štyroch mesiacoch užívania bol zistený vyšší objem spermií a ich lepšia pohyblivosť, pričom hormonálne hladiny (LH, FSH, prolaktín, testosterón a estradiol) ostali nezmenené.Množstvo dennej dávky nemalo na výsledok významný vplyv.

V ďalšej štúdií vykonanej rovnakým týmom sa skúmal nárast libida u mužov, ktorým bol po dobu 12 týždňov podávaný doplnok stravy s koreňom maca. Výsledky preukázali, že maca zvyšuje sexuálnu túžbu.

Pozornosť výskumov je venovaná mace tiež v súvislosti s potrebami a žien v menopauze. Posledné výskumy ukazujú, že maca stimuluje hladinu estradiolu. Pri pravidelnom užívaní redukuje návaly tepla, nepríjemné potenie, náladovosť, únavu a vaginálnu suchosť. Maca obsahuje látky, ktoré ovplyvňujú centrálny nervový systém a preto je vhodná aj pri psychických problémoch, ako sú pocity úzkosti alebo depresívne stavy.

Legenda o mace…

Stará indiánska legenda vraví, že je maca darom boha Virakočův?, ktorý dal kmeňom žijúcim v krutých klimatických podmienkach ťažko prístupných výšin Ánd túto rastlinu a že do nej dal všetko potrebné k zdravému a dlhému životu – cenné proteíny, minerály, vitamíny a dodal ešte čosi pre silu … a chuť plodiť potomkPo mnohých storočiach sa o cenných vlastnostiach macy mali možnosť presvedčiť i španielsky obyvatelia. Ich kone v juhoamerických krutých podmienkach slabli a a nechceli sa rozmnožovať. Španieli im podávali macu podľa rad indiánov a vyskúšali tak ich posilňujúce a afrodiziakálne vlastnosti. Tak získala maca označenie „afrodiziakum“. Znalosti o jej účinkoch priviezli do španielska a tak sa peruánska maca dostala aj na stôl kráľovskej rodiny. Dnes je maca dobre známa vďaka jej účinkom na podporu plodnosti a využíva sa po celom svete.


Spôsob užívania maca 100% PURE 90 kapsúl

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

 • Užívajte 4 kapsule denne – 2 ráno a 2 večer, ideálne pred jedlom. Neprekračujte túto odporučenú dennú dávku.

Pre úspešné otehotnenie je rozhodujúci Váš ovulačný cyklus. Overte si svoje plodné dni na našej ovulačnej kalkulačke, aby Vaša šanca na počatie bola čo najvyššia. Svoju ovuláciu môžete kontrolovať aj vďaka ovulačnému testu na opakované použitie Fertil Control Light či Fertil Control Easy.


Často sa nás pýtate

Čo znamená gelatinizovaná maca?

Pojem gelatinizovaná maca je odvodený od spôsobu spracovania koreňa tejto rastliny. Bol vyvinutý systém zvaný gelatinizácia koreňa macy horskej. Jedná sa o štandardizovaný postup, ktorý zaručí vysoký podiel všetkých výživných látok a odstránenie škrobu. Tento proces totiž ľudské telo neovláda. Gelatinizácia neznamená, že ide o gelatínové kapsule, alebo že je maca zmiešaná s nejakým gelatínom, ale je to proces ktorý podlieha rovnakým zákonom purifikácie alebo čistenia samotného koreňa. Týmto spôsobom sa zachová v mace maximálne množstvo účinných látok. Na záver sa koreň usuší a pomelie.

Aký je rozdiel medzi gelatinizovanou macou oproti bežným macám na trhu?

Proces odstráni škrob a poruší chemické väzby, ktoré pripájajú škrobové molekuly k aminokyselinám a iným zlúčeninám. To spôsobuje dve veci: odstránia škrob (ktorý tvorí 33% celej rastliny) a uchová tým neporušené chemické zlúčeniny a výživné látky. Takto spracovaná maca sa lepšie rozpúšťa vo vode (v porovnaní s obyčajnou macou) a je stráviteľnejšia – tým sa do tela vstrebe viac výživných látok. Inými slovami, gelatinizovaná maca je ďaleko výživnejšia a zdravšia pre organizmus než obyčajná maca. Gelatinizovaná maca je lepšie stráviteľná a tak dostanete do tela viac živín.

Prečo užívať kapsule?

Kapsule pre vás plníme vždy 100% bylinou či jej koncentrátom o najvyššom možnom pomere účinných látok. Sušený koncentrát je podstatne účinnejší a lepšie sa vstrebe než namleté sušené byliny. Naše kapsule sú celulózové, takže sa jednoduchšie užívajú, prehĺtajú a sú vhodné aj pre vegetariánov či vegánov. Ďalšou veľkou výhodou kapslí je to, že ich obsah môžte vysypať na lyžičku alebo do vody a užiť obsah, bez toho aby ste narušili jeho kvalitu. Všetky kapsle môžte kombinovať i s našimi tinktúrami či bylinnými čajmi a posilniť tak ich vzájomný účinok.Zloženie

100% čistý prášok MACA horská (Lepidium Meyenii)

Balenie a dôležité informácie
2 x 90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400mg, celé balenie 36g
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok

Zem pôvodu: Peru


lékárnyTento výrobok si môžte objednať i vo svojej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt na sklade, dá sa vyžiadať jeho objednanie. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix a.s. pod nasledujúcimi kódmi. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v eshope.

Informácie pre lekárne
APA kód:
PDK kód:


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ADIEL dvojbalenie Maca 100% PURE 2 x 90 kapsúl”

Možno by sa Vám páčilo…

ADIEL Maca 100% PURE prášok 400 g + 90 kapsúl

Cenovo výhodné balenie. Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca v prášku aj kapsuliach za výhodnú…

Na sklade
30,90  36,49 

ADIEL Maca 100% PURE prášok 400 g

Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca, ktorý podporuje plodnosť mužov i žien. Maca horská vyrovnáva…

Na sklade
20,90  22,90 

Zvýšenie plodnosti muža – FertilMan, Kotvičník zemný, Maca 100% PURE prášok

Výhodná sada je zostavená pre podporu plodnosti muža. Balíček obsahuje vitamíny FertilMan s L-taurínom, 100% PURE macu peruánsku v…

Na sklade
31,80  47,70 

Odporúčame

Babystart Ovulačný test FertilTime 5 ks

Zistite rýchlym testom dobu svojej ovulácie s presnosťou 99%. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom…

Na sklade
8,89 

Conceive Plus Women’s Fertility Support – plodnosť ženy 60 cps.

Conceive Plus pre ženy je špeciálna kombinácia vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré podporujú bunkové procesy v tele a zlepšujú…

Na sklade
25,40 

Intenzívne testovanie – ADIEL Seenow tehotenský test 5ks + Donna ovulačný test + Innova pharma adexus hCG tehotenský krvný test

Balíček intenzívneho testovania pre precízne a ekonomické sebatestovanie v pohodlí domova. Adiel SeeNow je vysoko citlivý tehotenský test, spoľahlivo…

Na sklade
33,19  34,88