ADIEL trojbalenie čaj Ludmily Mojžišovej 3 x 15 sáčkov

Cenovo výhodné trojbalení! Kúra na mesiac. Čaj Ludmily Mojžišovej je bylinná zmes zostavená podľa receptúry známej fyzioterapeutky zaoberajúcej sa ženskou neplodnosťou. Jedná sa o zmes vysoko kvalitných, na hrubo sekaných bylín, ktoré boli navrhnuté pre zvýšenie schopnosti ženy počať dieťa. Každá z bylín má na telo určitý účinok, súčinnosť týchto účinkov potom komplexne pôsobí na plodnosť ženy. Byliny pôsobia na pohlavné orgány, na pohlavné hormóny a aj celkovú vitalitu tela. Overená zmes bylín pre podporu počatia teraz vo forme sáčkov. Nepotrebujete sitká, stačí šálku zaliať a pohodlne vypiť. Kúra na týždeň. Jedinečné balenie na trhu. Produkt českej výroby.


Dostupnosť: Na sklade
Pôvodná cena:10,90 
Zľava: 18 %
Vaša cena: 8,90 

3x Čaj Ludmily Mojžíšovej v cenovo výhodnom balení! Kúra na mesiac. Jedinečná bylinná zmes zostavená podľa receptúry známej fyzioterapeutky zaoberajúcej sa ženskou neplodnosťou. Jedná sa o zmes vysoko kvalitných, na hrubo sekaných bylín, ktoré boli navrhnuté pre zvýšenie schopnosti ženy počať dieťa. Každá z bylín má na telo určitý účinok, súčinnosť týchto účinkov potom komplexne pôsobí na plodnosť ženy. Byliny pôsobia na pohlavné orgány, na pohlavné hormóny a aj celkovú vitalitu tela.Tento čaj na neplodnosť by mal slúžiť ako podporný prostriedok pri bylinnej kúre, ktorá mimo iné obsahuje tiež tinktúry či koncentráty. Sila bylín sa vzájomne doplňuje a účinok je tak posilnený. Oproti iným čajom s rovnakou receptúrou obsahuje Adiel Čaj Ľudmily Mojžišovej kvet hluchavky, ktorá je obtiažnejšia na uchovávanie, avšak má najvyšší obsah účinných látok v rastline.

Overená zmes bylín pre podporu počatia teraz vo forme sáčkov. Nepotrebujete sitko, stačí šálku zaliať a pohodlne vypiť. Kúra na týždeň. Unikátne balenie na trhu! Produkt českej výroby.

Častým problémom neplodnosti je hormonálna nerovnováha (estrogén, progesterón, prolaktín) a s ňou spojená nepravidelná menštruácia, slabá alebo žiadna ovulácia. Ďalším rozhodujúcim faktorom je kvalita a výživa pohlavných buniek a schopnosť maternice udržať oplodnené vajíčko. Z pohľadu mužskej plodnosti sa často stretávame s malým počtom kvalitných spermií.

Zvýšte šancu na počatie a podporte svoju ovuláciu a plodnosť. Doplňte kúru o extra silný koncentrát drmku obecného v kapsuliach ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E 90 kapslí alebo vyskúšajte jedinečnú silu peruánskeho koreňa Maca 100% BIO prášok.

Ako Vám čaj Ľudmily Mojžišovej pomôže otehotnieť ?

Legislatíva účinkov byliniek…Alebo prečo Vám všetko nepovieme…..

Radi by sme vám oznámili všetky účinky byliniek, ich unikátnu silu a vplyv na plodnosť muža aj ženy, avšak česká legislatíva nám bližší popis všetkých účinkov nedovoľuje. Práve z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili HERBÁR, kde nájdete širokú škálu byliniek, ktoré sú súčasťou našich produktov a podieľajú sa na podpore plodnosti. U každej bylinky sa dočítate o jej účinkoch, vlastnostiach a zároveň tu aj uvidíte prehľad produktov, ktoré danú bylinu obsahujú.

Zmes bylín v čaji na neplodnosť a ich preukázané účinky:

 • rebríček – podporuje metabolizmus tukov, menštruačný komfort, normálnu činnosť močových ciest a cievnej sústavy
 • šípky – antioxidant, podporuje normálnu činnosť močového mechúra, a obličiek, trávenie a imunitný systém
 • materina dúška – antioxidant, napomáha pri kojení, podporuje prirodzenú obranyschopnosť a antibakteriálnu aktivitu
 • dobromysl (oregano) antioxidant, podporuje normálnu funkciu črevného traktu a žalúdku
 • kvet hluchavky – zvyšuje menštruačný komfort, vylučovanie vody z organizmu a podporuje trávenie
 • stavikrv – podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému, kardiovaskulárneho systému a činnosť močových ciest
 • rumanček – podporuje normálne trávenie
 • čakanka – podporuje chudnutie a zaisťuje normálnu činnosť močovej sústavy
 • skorocel – antioxidant, zaisťuje mikrobiologickú rovnováhu, podporuje normálnu činnosť tráviace i dýchacieho systému, podporuje normálny stav kĺbov, reguluje prečistenie organizmu

Náš TIP
Pre zlepšenie plodnosti a spevnenie panvového dna i posilnenie stien maternice odporúčame tiež cvičiť metódu podľa Ľudmily Mojžišovej, ktorú nájdete v našej ponuke na DVD cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej. Jedná sa o kombináciu 12 cvikov, ktoré pomohli už tisícom párov k počatiu.
Zistite svoje tehotenstvo už 8. deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší tehotenský test na trhu. Ponúkame ZAP hCG tehotenský krvný test, ktorý si môžete urobiť kedykoľvek behom dňa s 99% presnosťou už pri prvom testovaní.

Spôsob užívania čaju Ľudmily Mojžišovej

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

 • Čajový sáčok zalejte 250ml vriacej vody nechajte 10 minút vylúhovať.
 • Užívajte 2 šálky denne po dobu 8 týždňov, potom si urobte 14 dní pauzu.
 • Ideálne je užívať čaj na lačno/pred jedlom.
 • Čaj pripravujte vždy čerstvý.
 • Doba trvania tejto kúry by mala byť 6-8 týždňov.
 • 3 x 15 sáčkov je kúra na cca na mesiac.

V priebehu dňa je možné kombinovať podľa potreby i viac bylinných čajov.
Nie je vhodné bylinné čaje, ktoré sú používané v súvislosti s konkrétnymi problémami, užívať v rovnakom zložení dlhodobo, tzn. niekoľko mesiacov. Vhodnejšie je zloženie bylinnej zmesi obmieňať.

Pre úspešné otehotnenie je rozhodujúci Váš ovulačný cyklus. Overte si svoje plodné dni na našej ovulačnej kalkulačke, aby Vaša šanca na počatie bola čo najvyššia. Svoju ovuláciu môžete kontrolovať aj vďaka ovulačnému testu na opakované použitie Fertil Control Light či Fertil Control Easy alebo používajte ovulačné testy Fertiltime na jedno použitie od anglickej značky Babystart. Má Váš partner problémy s plodnosťou? Nedarí sa Vám spoločne počať dieťatko ? Potom vyskúšajte špeciálne navrhnuté lubrikačné gély pre zvýšenie šancí na oplodnenie vajíčka. Tieto lubrikačné gély uľahčujú spermiám priechod hrdlom maternice a maternicou a tak sa jednoduchšie dostanú až k vajíčku. Lubrikačné gély upravujú pH a tým pomáhajú spermiám na ceste k vajíčku. Viac informácií o lubrikačných géloch sa dočítate tu: Lubrikačný gél na podporu počatia Conceive plus 30ml.

Často sa nás pýtate

Čo odporúčate užívať spoločne s bylinným čajom Ľudmily Mojžišovej?

Bylinný čaj je vhodný pre ženy, ktoré bojujú s neplodnosťou. Neplodnosť má mnoho príčin, ale vždy je veľmi dôležitá hormonálna hladina pohlavných hormónov. Preto by sme odporúčali kombináciu s čaju s koncentrátom ADIEL Drmek FORTE s vitamínem E, ktorý dokáže navodiť správne hladiny ženských hormónov. Ako alternatívu drmku odporúčame peruánsku bylinu MACA 100% BIO, ktorá harmonizuje hormonálne hladiny, stimuluje produkciu pohlavných hormónov v tele ženy a naviac dodáva telu výživu a vitalitu. Ďalej tiež odporúčame pravidelné opakovanie 12 cvikov navrhnutých Ľudmilou Mojžišovou k posilneniu panvového dna a pripravenie tela na tehotenstvo. Cvičrním zvýšite pravdepodobnosť uhniezdenia vajíčka.

Ako doplnok stravy pre správnu výživu tela a predovšetkým dobrú kvalitu pohlavných buniek odporúčame FertilCare vitamíny pre ženy s kyselinou listovou 30 tabletiek britskej značky Babystart. Tento doplnok stravy a jeho špeciálne zloženie bolo navrhnuté pre podporu plodnosti ženy, kvalitu pohlavných buniek, dobrý stav pohlavných a pre silu tela počať dieťa. FertilCare je zostavený z vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré pôsobia na všetky dôležité faktory ženskej plodnosti a preukázateľne ovplyvňujú plodnosť ženy. FertilCare obsahuje doporučenú dávku 400 ug kyseliny listovej.

Čaje odporúčame kombinovať s konkrétnymi bylinnými tinktúrami či koncentráty a posilňovať tak ich vzájomný účinok.

Je vhodné užívať s čajom i rovnakú tinktúru?

Áno, je to vhodné. Bylinné čaje sú pripravené tak, aby sa mohli vzájomne kombinovať spolu s tinktúrami z bylín a pupeňov alebo sušenými koncentrátmi v kapsliach, čo prináša rýchlejší a silnejší účinok. Čaj totiž pôsobí zároveň ako drenážny prostriedok, ktorý telo čistí a má vplyv na lepšie pôsobenie daných tinktúr či koncentrátov. Tu by sme odporučili tinktúru z jarabiny, jetele či drmku. Extra silnou tinktúrou je tiež Hemman Femigard či Gynex, ktoré pôsobia na hormonálne hladiny pomocou sily fytoestrogénov – rastlinných hormónov,ich účinok je podobný účinkom vlastných estrogénov (ženských pohlavných hormónov).

Prečo užívať bylinky pri problémoch s neplodnosťou?

Dôvodov, príčin a problémov s neplodnosťou je mnoho, takže i určitý spôsob liečby môže na niekoho fungovať a na niekoho nie. Z pohľadu lekára je vždy jednoduchšie napísať nejaký hormonálny liek na liečbu plodnosti, bez toho aby sa zaoberal inými, šetrnejšími možnosťami. Niekedy pritom vážne stačí zmeniť štýl života, životosprávu či prístup, aby došlo k výraznému zlepšeniu plodnosti ako u mužov, tak u žien.

Mnoho odborných a alternatívnych štúdií dokazuje, že niektoré bylinky môžu mať priaznivý účinok na zvýšenie plodnosti párov a niektoré bylinky sú už po stáročia veľmi úspešne používané. Tieto bylinky by mohli, v závislosti na povahe problému a za predpokladu správneho užívania, tým správnym riešením pre mnoho neplodných párov.

Aký je účinok byliniek na plodnosť ?

 • poskytujú živiny pre maternicu
 • regulujú hladinu hormónov
 • zlepšujú pravidelnosť menštruačného cyklu a ovulácie
 • zlepšujú kvalitu pohlavných buniek, obzvlášť spermií
 • zvyšujú sexuálnu túhu a libido

Bylinky musia byť všeobecne užívané dlhšiu dobu, než sa dostavia ich účinky. Výsledky sú znateľné, pokiaľ užívate kombináciu bylinných čajov, tinktúr a výživových doplnkov stravy.

Prečo užívať bylinné čaje?

Bylinné čaje majú liečebné až preventívne účinky na organizmus. Konzumácia bylinných čajov alebo fytoterapia je považovaná za tradičný a najjednoduchší spôsob, ako telu podať účinné látky z bylín. Bolo dokázané, že vybrané bylinky a kombinácie rôznych druhov bylín môže mať vplyv na plodnosť žien a mužov. Bylinný čaj najviac čistí a detoxikuje organizmus, ovplyvňuje činnosť jednotlivých orgánov a stabilizuje v tele rovnováhu. Nezabúdajte, že celá čínska medicína je postavená na obnovení rovnováhy v tele za využitia prírodných látok.

Naše bylinné čaje sú pripravené tak, aby mohli byť kombinované spolu s tinktúrami z bylín a z pupeňov, čo prináša telu rýchlejší a silnejší účinok.

Pitie bylinkového čaju by mal byť akýsi druh rituálu, kedy si v kľude vychutnáte horúci čaj a relaxujete .


Zloženie

Ruža šípová, Materina dúška, Hluchavka kvet, Rumanček, Čakanka, Stavikrv, Rebríček, Skorocel

Balenie a dôležité informácie
3 x 15x textilný sáčok, obsah bylín 2,5g v sáčku, papierová doštička pre uchytenie na šálku
3 x 32,5g celková hmotnosť balenie, skladujte v suchu


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.


Tieto tvrdenia zodpovedajú Európskemu zoznamu účinkov byliny on hold 1924/2006.
Nariadenie komisie EÚ č. 432/2012 nám neumožňuje uvádzať konkrétne účinky bylinných čajov a potravinových doplnkov.
Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ADIEL trojbalenie čaj Ludmily Mojžišovej 3 x 15 sáčkov”

Možno by sa Vám páčilo…

ADIEL Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E 90 cps.

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) s vitamínom E je vysoko účinný koncentrát z byliny v pomere 4:1 ! To je…

Na sklade
13,49 

JUKL trojbalenie Čaj Kotvičník 3×50 g

Cenovo výhodné balenie bylinného čaju z vňate - Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) pôsobí na pohlavné orgány, hormonálnej regulácii, imunitu,…

Na sklade
10,99  11,97 

ADIEL Drmek FORTE s vitamínom E 90 cps. (Vitex jahňací)

Snažíte sa o dieťatko a trápia vás zlé hormonálne hladiny progesterónu a prolaktínu? Alebo máte problémy s nepravidelnou či…

Na sklade
12,90  14,90 

Odporúčame

Conceive Plus Men’s Fertility Support – plodnosť muža 60 cps.

Conceive Plus pre mužov je špeciálna kombinácia vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré pôsobia na lepšiu kvalitu a kvantitu spermií.…

Na sklade
25,40 

Babystart Ovulačný test FertilTime 5 ks

Zistite rýchlym testom dobu svojej ovulácie s presnosťou 99%. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom…

Na sklade
8,89 

ADIEL trojbalenie čaj Ludmily Mojžišovej 3 x 15 sáčkov

Cenovo výhodné trojbalení! Kúra na mesiac. Čaj Ludmily Mojžišovej je bylinná zmes zostavená podľa receptúry známej fyzioterapeutky zaoberajúcej sa ženskou neplodnosťou.…

Na sklade
8,90  10,90