Donna – FertilControl Light ovulačný mikroskop

Opakovateľný ovulačný test FertilControl light je určený pre každodenné zistenie ovulácie zo slín. Presnosť ovulačného mikroskopu s až 70 násobným zväčšením je až 98%. Test je malý, diskrétny a padne do ruky, vďaka možnosti opakovaného použitia naviac ušetríte za jednorázové testy.


Dostupnosť: Skladom
Vaša cena: 21,90 

Ovulačný mikroskop FertilControl Light (Donna) je certifikovaný, patentovaný a veľmi presný ovulačný tester. Je tiež veľmi ekonomický, pretože testy môžete vykonávať neobmedzene po dobu 2 rokov, a to niekoľkokrát denne. Batérie, ktoré poháňajú svetlo (tester sa vždy rozsvieti pri testovaní) totiž vydrží celé 2 roky, zatiaľ čo u podobných testov je väčšinou potreba batérie priebežne vymieňať. Vďaka 68 násobnému zväčšeniu (na trhu je bežné len 50 násobne) presne vidíte či nastala ovulácia.

Prezrite si komplexnú sadu pre určenie plodných dní a podporu plodnosti s testerom, doplnkom stravy FertilCare a populárnym lubrikačným gélom na podporu počatia. Pripravili sme pre vás tiež ďalšie výhodné sady.

Ako vám ovulačný mikroskop FertilControl Light pomôže otehotnieť?

Ovulačný tester FertilControl Light je malý ručný mikroskop, ktorý vám pomôže pomocou slín zistiť, či ste v plodnom období menštruačného cyklu. Ovulačné obdobie u ženy trvá asi 3 dni, 6 dní sa považuje za obdobie možného otehotnenia. Štúdie preukázali, že tento postup je jednou z najspoľahlivejších metód zisťovania plodnosti.

 • Tester je presný na 98%.
 • Môžete ho použiť pre identifikáciu plodných dní pre otehotnenie, alebo naopak ako antikoncepčný prostriedok, ktorý vám napovie, kedy sa musíte chrániť pred počatím.
 • Je vhodný ako antikoncepčný pomocník pre ženy, ktoré nemôžu alebo nechcú užívať hormonálnu antikoncepciu.

Náš TIP
Odhaľte svoje tehotenstvo už 8. deň po počatí. Zistite svoje tehotenstvo už 8.deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší tehotenský test na trhu. Ponúkame ZAP hCG tehotenský krvný test, ktorí si môžte spraviť kedykoľvek v priebehu dňa s 99% presnosťou už pri prvom testovaní.

Návod na použitie

Pozrite si animáciu pre správne používanie ovulačného mikroskopu.použití FertilControl Light

 1. Otvorte ako rúž na pery, vytiahnite mini mikroskop z ochranného obalu.
 2. Mini-mikroskopické sklíčko je chránené plastovou fóliou. Pred použitím odoberiete ochrannú fóliu na spodnej strane čierneho mikroskopu. Vyčistite sklíčko mäkkou, vlhkou handričkou pred nanesením slín.
 3. Nasliňte prst (primerané množstvo slín), bez bublín, vložte na mini-mikroskopické sklíčko.
 4. Vložte späť mini-mikroskop do ochranného obalu, postavte tester tak, aby sliny nestiekli (spínačom navrchu) .
 5. Počkajte aspoň 10 minút na výsledok. Sliny musia byť usušené. Presný čas usušenia závisí na vlhkosti a teplote.
 6. Stlačte svetlo ukazovákom na spodnej strane testeru. Držte tlačítko dolu, zatiaľ čo vy sa dívate optikou na mini-mikroskop.
 7. Otočte a zaostrite mikroskop, až budete mat jasnú predstavu o kryštalickej štruktúre slín vašej vzorky. Pokiaľ budete vidieť nejaký pohyb vzorky slín, znamená to, že neboli celkom vysušené. Počkajte ešte niekoľko minút.
 8. Po použití vyčistite ochranné sklíčko a mikroskop tampónom namočeným v alkohole.

 

Ako čítať výsledky?

Obrázok si zväčšíte 3 kolieskami navrchu.

Obrázok žltý č. 1: Neplodné obdobie, vidíte nespojené bodky (Infertile period).

Obrázok žltý č. 2: Asi 3 dni pred začiatkom ovulačného obdobia, v tzv medziobdobí, môžte pozorovať krátke linky o sile vlasov. Je vidieť nieľko kryštalických štruktúr. Možnosť počatia pred ovulačným obdobím (Transition fertile period) sa pohybuje medzi 20-30%.

Obrázok žltý č. 3: Vidíte štruktúru ako očné mihalnice, vzájomne sa prekrývajú. Ovulácia je na začiatku alebo práve prebieha. Je to vaše plodné obdobie – je vidieť kryštále estrogénu, tzv. papraďová štruktúra (Fertile period).


lékárnyTento výrobok si môžete objednať aj vo svojej lekárni. Ak lekárne nemajú produkt skladom, je možné vyžiadať objednania. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix a.s. pod nasledujúcimi kódmi. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v e-shope.
Informácie pre lekárne
APA kód:
PDK kód:


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Donna – FertilControl Light ovulačný mikroskop”

Možno by sa Vám páčilo…

produkt
zvyseni plodnosti zeny
Zľava!

Zvýšenie plodnosti ženy – Drmek FORTE, vitamíny FertilCare, ADIEL Čaj Ludmily Mojžišovej

Výhodný balíček zostavený pre potreby ženy, ktorá chce otehotnieť. Sada obsahuje extrakt z drmku (Vitex) v kapsuliach, vitamíny pre…

31,90  35,77 
produkt
Podpora počatia pre ženu - FertilControl Light, gél Conceive Plus, vitamíny FertilCare
Zľava!

Podpora počatia pre ženu – FertilControl Light, gél Conceive Plus, vitamíny FertilCare

Výhodný balíček obsahuje vitamíny Fertilcare s kyselinou listovou, ovulačný tester FertilControl Light, vďaka ktorému zistíte, kedy je najvhodnejšia doba…

48,99  50,79 
produkt
FertilControl Easy - ovulačný mikroskop

FertilControl Easy – ovulačný mikroskop

Zistite jednoducho a presne svoje plodné dni pomocou ovulačného testu FertilControl Easy. Ovulačný mikroskop určí zo slín dobu vašej…

17,90 

Odporúčame

produkt
Doporučujeme

Babystart Ovulačný test FertilTime 5 ks

Zistite rýchlym testom dobu svojej ovulácie s presnosťou 99%. Majte vždy po ruke jednorázový testovací prúžok v praktickom diskrétnom…

7,99 
produkt
Maca negra - dvojbalení
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL Maca negra FORTE 2×90 kapsúl

Extra silný typ peruánskej čiernej macy vo dvojbalení 2 × 90 tabliet. Maca negra FORTE podporuje plodnosť mužov a…

24,99  30,68 
produkt
kotvičník forte 3 balení
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL trojbalenie Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E 3 × 90 kapsúl

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) s vitamínom E vo výhodnom trojbalenie. Kúpte si vysoko účinný koncentrát z byliny v pomere…

34,90  39,99 

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY prednostne NA EMAIL