Trojbalenie FertilMan vitamíny pre mužov s L-taurínom 3 × 30 tbl.

Doplňte svoju životosprávu o vitamíny FertilMan na podporu mužskej plodnosti a kvalitnejšie spermie. Zostava vitamínov, minerálov a aminokyselín pomáha zvyšovať počet spermií a zlepšuje ich pohyblivosť. 90 tabliet predstavuje kúru na 3 mesiace.


Dostupnosť: Skladom
Pôvodná cena:33,99 
Zľava: 9 %
Vaša cena: 30,90 

FertilMan, vitamíny pre mužov s L-taurínom, vyrába uznávaná britská spoločnosť Babystart, ktorá prináša vysoko kvalitné testy plodnosti, doplnky stravy a ďalšie výrobky pre podporu prirodzeného počatia. Kombinácia vitamínov a ďalších účinných látok prispieva k zvýšeniu počtu kvalitných spermií a zlepšenie ich pohyblivosti.

Snažíte sa s partnerkou o bábätko? Bojujte spoločne s neplodnosťou 3měsíční kúrou na podporu plodnosti pre páry. FertilMan podporí zdravie muža, FertilCare plodnosť ženy, pomocou ovulačných testov si zistíte plodné dni a potom už len použijete lubrikačný gél na podporu počatia a je postarané.

Ako vám vitamíny FertilMan pomôžu otehotnieť?

Kvalitu spermií ovplyvňuje váš celkový zdravotný stav, životospráva, nadbytok stresu, cestovanie alebo prekonané ochorenia. Problémy s otehotnením partnerky môže spôsobiť ich nízky počet. Doplnok stravy FertilMan je zostavený z vitamínov, minerálov a aminokyselín, ktoré pôsobia na všetky dôležité faktory mužskej plodnosti a účinne pomáhajú zvýšiť počet spermií, ich pohyblivosť a kvalitu.

 • L-Arginin má preukázaný vplyv na zvýšenie počtu spermií a ich pohyblivosť.
 • L-Carnitin ovplyvňuje tvar a pohyblivosť spermií, ich počet a schopnosť spojení s vajíčkom
 • Selén je silná antioxidant, ktorý prispieva k tvorbe spermií a pomáha zlepšovať ich pohyblivosť.
 • Zinok prispieva k udržaniu optimálnej hladiny testosterónu, zlepšenie hustoty spermií a zvýšenie počtu rýchlo sa pohybujúcich spermií.
 • Vitamín C a vitamín B12 prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy, ktorá patrí k dôležitému faktoru ovplyvňujúcemu mužskú plodnosť.
 • Vitamín E pomáha zlepšiť celkový stav spermií a ich schopnosť splynúť s vajíčkom.
 • L-Glutathione chráni spermie pred oxidačným poškodeným. Je dôležitým faktorom pre tvorbu enzýmu, ktorý sa v určitej fáze stáva súčasťou spermie. Prispieva k odolnej membráne spermie, ktorá hrá hlavnú rolu pri prieniku do vajíčka.
 • Koenzým Q10  má preukázané účinky na celkové zdravie spermií. Pôsobí ako antioxidant a predpokladá sa, že stabilizuje integritu bičíka spermie.
 • Kyselina listová je dôležitá pre vývoj a delenie buniek. Muži, ktorý berú kyselinu listovú pravidelne majú o 20% menej spermií s poškodeným genómom. Kyselina listová prispieva spolu s Vitamínmi B6 a B12 ku zdravému krvnému obehu.
 • Vitamín D3 podporuje produkciu mužských pohlavných hormónov a pomáha zvýšiť hladinu testosterónu. Vedecká štúdia zistila u mužov s vyššou hladinou vitamínu D rýchlejšie spermie a vyššiu schopnosť preniknúť do vajíčka.

Náš TIP
Užívajte vitamíny FertilMan spolu s kotvičníkem, ktorý stimuluje mužské pohlavné orgány a vyrovnáva hormonálny systém, navyše podporuje sexuálne libido. Pre zlepšenie pohyblivosti spermií pri pohlavnom styku odporúčame tiež vyskúšať lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia.

Spôsob užívania vitamínov FertilMan

 • Užívajte 1 tabletku denne po jedle
 • Spermie dozrievajú 74 dní. Odporúčame preto vitamíny FertilMan užívať po dobu aspoň 3 mesiacov, kedy by malo dôjsť k počiatočnému zlepšeniu kvality spermií.

Pre úspešné otehotnenie je rozhodujúci ovulačný cyklus partnerky. Overte si plodné dni s našou ovulačnou kalkulačkou.

Zloženie

L-Arginín 250 mg, L-Karnitín 100 mg, Horčík 51 mg, Vitamín C 80 mg, Vitamín E 20 mg, L-Taurín 50 mg, Železo 15 mg, Zinok 20 mg, Niaciín (Vitamín B3) 15 mg, Vitamín B6 10 mg, Selén 50 ug, Vitamín D3 10 ug, Koenzym Q10 5 mg, L-Glutathione 5 mg, Vitamín B2-Riboflavín 2 mg, Kyselina listová 400 ug, Vitamín B12 6 ug


Upozornenie
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosah detí. Pokiaľ užívate antikoagulanty  (riedite krv), užívajte tieto kapsule iba na odporúčanie lekára.


lékárnyTento výrobok si môžete objednať i vo svojej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt na sklade, dá sa vyžiadať jeho objednanie. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix a.s. pod nasledujúcimi kódmi. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov v eshope.

Informácie pre lekárne
APA kód:
PDK kód:


Všetky zásielky posielame v diskrétnom neutrálnom balenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Trojbalenie FertilMan vitamíny pre mužov s L-taurínom 3 × 30 tbl.”

Možno by sa Vám páčilo…

produkt
Zľava!

Potencia muža – FertilMan, Kotvičník zemný, Čaj Zvýšenie potencie pre mužov

Výhodná sada obsahujúca vitamíny FertilMan s L-taurínom, Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) v kapsuliach a Čaj na potenciu a plodnosť…

26,99  28,99 
produkt

Test mužskej plodnosti Fertilcount 2 použitie

Ste zvedavý, ako ste na tom s plodnosťou? Využite náš diskrétny test, ktorý s 97% presnosťou zhodnotí vašu plodnosť.…

26,90 
produkt

Fertilman Plus vitamíny pre mužov s L-karnitínom 120 tbl.

Doplnok stravy FertilMan Plus je určený tým z vás, ktorí túžite po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti…

43,00 

Odporúčame

produkt
Maca negra - dvojbalení
Zľava!
Doporučujeme

ADIEL Maca negra FORTE 2×90 kapsúl

Extra silný typ peruánskej čiernej macy vo dvojbalení 2 × 90 tabliet. Maca negra FORTE podporuje plodnosť mužov a…

24,99  30,68 
produkt
Innova Pharma ADEXUS hCG tehotenský krvný test
Doporučujeme

Innova Pharma ADEXUS hCG tehotenský krvný test

Zistite svoje tehotenstvo už 8. deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší test na trhu. Ponúkame ADEXUS hCG tehotenský…

6,65 
produkt
Doporučujeme

Prefert vaginální gel 4 x 6 mg + aplikátor

Hľadáte ten najkvalitnejší lubrikačný gél na podporu počatia? Vyskúšajte nemecký lubrikačný gél Prefert. Na náš trh teraz vstupuje ako…

25,90 

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY prednostne NA EMAIL