Prebiehajú vianočné zľavy na adiel produkty. Všetko nájdete v akciách a zľavách.

Energy Artrin - terapeutický regeneračný krém, 50ml

Kód: NC-30548
2 hodnotenia
Značka: Energy
15,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Energy Artrin je regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom, olejov a vysokým obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. Tento krém je ľahko roztierateľný a ľahko zmývateľný vodou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Artrin - terapeutický regeneračný krém 

Extractum Herbarum

Bioinformačný a regeneračný krém Artrin obsahuje kombináciu bylinných extraktov, olejov a termálnej treťohornej vody.    

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Voda z treťohorného mora stará milióny rokov má veľký energetický potenciál a unikátne zloženie. Vyznačuje sa vysokým obsahom kyseliny boritej, kremičitej, chloridov, síranov, fluoridov, uhličitanov, jódu, brómu, draslíka, vápnika, horčíka, lítia, železa, stopových množstvo medi, chrómu, zinku, titánu a ďalších prvkov a minerálov. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt ako voda z Mŕtveho mora. Komplex výťažkov z rašeliny, rastlinné látky, bioinformácie a vitamín E regeneračný efekt niekoľkonásobne umocňujú.

K regeneračnému krému Artrin odporúčame užívať bylinný koncentrát Renol. V našej ponuke nájdete aj veľa ďalších produktov značky Energy, najmä regeneračné telové krémy a bylinné koncentráty. 


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Ako vám regeneračný krém Artrin môže pomôcť?

* Povolené účinky podľa platnej legislatívy

 • Správne trávenie - Puškvorec, Agát, Vavrín, Pískavica 
 • Normalizácia trávenia, pečene a žlčníka - Pyštek obyčajný, Komonica lekárska
 • Vylučovanie vody a kyseliny močovej z tela - Turan kanadský 
 • Normálny stav kĺbov a svalov - Túžobník, Pískavica  
 • Antioxidant - Arnika horská, Vavrín  
 • Imunitný systém - Sladovka Lisá, Pískavica 
 • Dojčenie - Kôpor voňavý 
 • Menopauzálny komfort - Sladké drievko Lisá
 • Normálna funkcia prostaty a močových ciest - Zlatobyľ
 • Normálna činnosť kardiovaskulárnej sústavy - Pagaštan konský 
 • Hladina lipidov v krvi, metabolizmus lipidov, normálna funkcia žalúdka, pH rovnováha, normálna hladina glukózy v krvi, popôrodná starostlivosť, vylučovanie a menštruácia, celkový stav organizmu - Pískavica 

Spôsob použitia krému Artrin

 • Artrin je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou.
 • Natierame ho lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1-3x denne.
 • Krém je možné aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to ako pri akútnych ťažkostiach, tak pri chronických ochoreniach či pocitoch diskomfortu.
 • Osvedčuje sa buď masáž, alebo len nanášanie krému na príslušné body.

Odporúčame v kombinácii s prípravkom Renol firmy Energy.  


Zloženie

Kostihoj lekársky, puškvorec obyčajný, turan kanadský, agát biely, túžobník brestový, arnika horská, kôpor voňavý, pagaštan konský, pyštek obyčajný, sladovka, zlatobyľ obyčajná, vavrín vznešený, senovka grécka, komonica, zázvor lekársky, kapucínka väčšia. Krém ďalej obsahuje rastlinné oleje (ľanový, ricínový a arašidový), éterické silice (napr. rozmarínovú, eukalyptovou, gáfrovú), minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, lecitín, lipozómy, kombináciu extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, bioinformácia rastlín a nerastov (krištáľu, fluoritu, malachitu, striebra, sfaleritu, antimonitu, kalcitu a ďalších).

aplikace_artrinu

Dôležité informácie

Skladovanie: Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chrániť pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Nepoužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. Krém obsahuje bylinné výťažky, odporúčame najprv krém vyskúšať v malom množstve na ruky. Vyhnite sa styku krému s očami a perami.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Objem: 50 ml 

Výrobca: Energy Group, www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Telové regeneračné krémy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.08 kg
Položka bola vypredaná…