Energy Cytosan, 90 kapsúl

Kód: NC-30680
1 hodnotenie
Značka: Energy
39,99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Energy Cytosan je bioinformačný regeneračný prípravok obsahujúci humáty, ktoré sú zmesou humínových a fulvových kyselín. Humáty vznikli postupným rozkladom organickej treťohornej hmoty v miestach ložísk hnedého uhlia a rašeliny.  

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Cytosan - doplnok stravy

* Acidum humic 
Cytosan je bioinformačný regeneračný prípravok s obsahom unikátnej kombinácie lignohumátu draselného, ​​silymarínu a kyseliny jantárovej.

Čo je lignohumát?

Lignohumát draselný je zmes humínových a fulvových kyselín a ich draselných solí. Humáty vznikajú postupným rozkladom organickej treťohornej hmoty za prístupu kyslíka v miestach vzniku hnedého uhlia a rašeliny. Ide o bioaktívne látky s chemickou reaktivitou a výnimočnými účinkami.  

Čo sú Bioinformácie?

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. 
Viete, že Cytosan môžete využiť aj ako pleťovú masku? Kúpte si k Cytosanu koncentrovaný koloidný roztok Fytomineral a vytvorte si tak pleťovú masku.

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    

Spôsob užívania kapsúl Cytosan

  • Pre dospelých a deti od 12 rokov: 1 kapsula denne, maximálne 3 kapsuly denne. Pre deti od 6 do 12 rokov: 1 kapsula denne, maximálne 2 kapsuly denne. Pre deti od 3 do 6 rokov: ½ kapsuly za deň.     
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Po 3-4 týždňoch užívania je potrebná 1 týždeň pauza.
  • Je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín a neužívať prípravok trvalo.

Ďalšie možnosti použitia Cytostanu

Intenzívna pleťová maska
  • Rozpustite obsah kapsuly v malom množstve vody alebo prípravku Fytominerál a získate intenzívnu regeneračnú pleťovú masku, ktorú nanesiete na tvár a dekolt.
  • Po úplnom uschnutí masku zmyte.
* Účinky masky môžete modifikovať tým, že pridáte malé množstvo niektorého z bioinformačných krémov ENERGY.

Zloženie

Hmotnosť jednej kapsuly: 590 mg 
Zloženie v 1 kapsule: Lignohumát draselný (448 mg), želatína, silymarín (50 mg), kyselina jantárová (2 mg)

Dôležité informácie a upozornenia

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Doplnky stravy nie sú určené na použitie ako náhrada pestrej stravy. Vzhľadom na detoxikačné pôsobenie môže dôjsť k zvýšenej frekvencii vyprázdňovania alebo tmavšiemu sfarbeniu stolice. Tento pôvodný jav nie je na závadu, keďže ide o proces odstraňovania toxických látok z tela. Neužívajte v prípade citlivosti na zložky obsiahnuté v Cytosane.
Tehotenstvo a Cytostan: Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. 
Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok). 
Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.
Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.085 kg