Prebiehajú vianočné zľavy na adiel produkty. Všetko nájdete v akciách a zľavách.

Energy Fytomineral - koncentrovaný koloidný roztok prírodných minerálov 100ml

Kód: NC-30617
2 hodnotenia
Značka: Energy
23,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

ENERGY Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok ktorý obsahuje viac ako 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktorých vstrebateľnosť je až 98 %.       

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Fytomineral - Doplnok stravy - kvapky 

Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok prírodných minerálov obohatený o bioinformácie. Fytomineral obsahuje viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktorých vstrebateľnosť je až 98 %.         

Minerály v koloidnej forme sú získavané originálnym procesom, z pozostatkov dažďového pralesa, ktorý rástol na zemi pred 100 miliónmi rokov. Prvky získavané z pravekých rastlinných ložísk v Utahu v Spojených štátoch. Vznikali po tisíce rokov rozkladom rozmanitých prírodných materiálov (rastlín, solí a vzácnych zemín - ílov) a premenou neorganických minerálnych zlúčenín na suspendované organické, svojou štruktúrou príbuzné telovým tekutinám. Sú čisto prírodné, organizmom optimálne využiteľné a pôsobia rýchlo a efektívne. Minerálne látky tvoria približne 4 % celkovej telesnej hmotnosti človeka. Hoci minerály, stopové prvky aj vitamíny nie sú nositeľmi energie, tak sú úplne nevyhnutnou zložkou našej stravy.  

* Pri prírodných zdrojoch nie je možné presne garantovať a teda uvádzať presný obsah jednotlivých prvkov.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.    

Viete, že Fytomineral môžete využiť aj ako pleťovú masku? Kúpte si z produktov Energy ešte doplnok stravy Cytosan a vytvorte si tak zmes na intenzívnu pleťovú masku. V našej ponuke nájdete tiež veľa ďalších produktov značky Energy, najmä telové regeneračné krémy.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Spôsob užívania roztoku Fytomineral:

  • Deti od 3 do 12 rokov: 15 kvapiek 1x za deň. Dospelí: 30 kvapiek 1x za deň (30 kvapiek = 2,3 ml).   
  • Dennú dávku koloidného roztoku minerálov zamiešajte v pohári vody a vypite po jedle.
  • Pred použitím pretrepte.
  • Po troch týždňoch užívania odporúčame vždy 1 týždeň pauzu.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Zloženie

Minerálna voda (koloidný roztok minerálov).

Dôležité informácie

Skladovanie: Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chrániť pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípadný sediment nie je na závadu. Neužívajte Fytomineral v prípade precitlivenosti na zložky obsiahnuté v produkte. 

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Objem: 100 ml 

Výrobca: Energy Group a.s., www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.12 kg
Položka bola vypredaná…