Energy Organic Barley Juice Powder- mladý jačmeň v prášku, 100g

Kód: NC-30682
Neohodnotené
Značka: Energy
20,99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Organic Barley Juice čiže mladý jačmeň - Šťava z listov mladého jačmeňa v prášku. Bez lepku. Barley je takmer pravým opakom chlorely. Šťava z listov mladého jačmeňa v prášku. Pochádza z úchvatnej scenérie Južnej Kalifornie, scenérie sú miestom, kde z rastliniek mladého jačmeňa, v období jeho raného rastu, pripravuje Energy jeden z najhodnotnejších extraktov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Organic Barley Juice - doplnok stravy 

* Hordeum vulgare

Barley je takmer pravým opakom chlorely. Šťava z listov mladého jačmeňa v prášku. Pochádza z úchvatnej scenérie Južnej Kalifornie, scenérie sú miestom, kde z rastliniek mladého jačmeňa, v období jeho raného rastu, pripravuje Energy jeden z najhodnotnejších extraktov. 

Extrakt vzniká lúhovaním samotného jačmeňa v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh z rastliny je ďalej špeciálnou technológiou vysušený na jemný prášok, týmto postupom je tak v koncentráte zachovaný komplex všetkých účinných látok jačmeňa.

Kombinovať môžete aj s ďalšími produktmi značky Energy. V našej ponuke nájdete napríklad telové regeneračné krémy alebo bylinné koncentráty.   


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Ako vám Organic Barley Juice doplnok stravy môže pomôcť?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

Jačmeň mladý - obyčajný (Hordeum vulgare) - je antioxidantom 


Spôsob užívania Organic Barley Juice 

  • 1 čajová lyžička rozmiešaná v pohári čistej vody, filtrovanej a neperlivej 1 - 3x denne (1 čajová lyžička = 4 g).

Zloženie

Obsah: 100 g

Zloženie: 100% šťava z listov mladého jačmeňa (Hordeum vulgare) v prášku. Bez lepku. 


Dôležité informácie a upozornenia

Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výrobok nie je určený pre fenylketonurikov. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.    

Upozornenie: Neužívajte produkt v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku v doplnku stravy Organic Barley juice. 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale/blistri vyznačený MM/YY (mesiac/rok).  

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.107 kg