Prebiehajú vianočné zľavy na adiel produkty. Všetko nájdete v akciách a zľavách.

Energy ORGANIC CHLORELLA, 200 kapsúl

Kód: NC-30685
1 hodnotenie
Značka: Energy
21,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Organic Chlorella vypestovaná na tichomorskom ostrove Taiwan. Chlorella pyrenoidosa je antioxidantom, napomáha normálnej funkcii črevného traktu, mikrobiálnej rovnováhe, normálnej činnosti pečene, srdca a ciev.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Organic Chlorella - Doplnok stravy

* Chlorella pyrenoidosa

Chlorella pyrenoidosa je antioxidantom, napomáha normálnej funkcii črevného traktu, mikrobiálnej rovnováhe, normálnej činnosti pečene, srdca a ciev. 

Tichomorský ostrov Taiwan je jedinou lokalitou na svete, ktorá ponúka tú najkvalitnejšiu chlorelu. V úplne unikátnom prostredí, napájaná prírodnou pramenitou vodou, vyniká svojou čistotou a účinnosťou. Rast riasy tu umožňuje slnko, najlepší zdroj energie, ktorý poháňa fotosyntetickú reakciu. Najdôležitejšou úlohu je jeho intenzita, preto je ideálnym prostredím rovníková oblasť, kde slnečné lúče dosahujú optimálne hodnoty a chlorella môže v pokoji silnieť. 

Vyskúšajte tiež telové regeneračné krémy od značky Energy. V našej ponuke nájdete okrem iného aj bylinný koncentrát od Energy alebo balíčky na mieru.     


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Spôsob užívania kapsúl Chlorella

  • 2 tablety 1-3x denne.
  • Počas užívania odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Zloženie

Zloženie 1 tablety: Chlorela (Chlorella pyrenoidosa) - 100%

Hmotnosť jednej tablety: 500mg 

Obsah balenia: 200 tabliet 


Dôležité informácie a upozornenia

Upozornenie: Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Výrobok nie je určený osobám precitliveným na chlorofyl. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! 

Upozornenie: Neužívajte produkt Organic Chlorella v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. 

Tehotenstvo a Chlorella: Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok). 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.101 kg
Položka bola vypredaná…