Energy Protektin - terapeutický regeneračný krém, 50ml

Kód: NC-30573
1 hodnotenie
Značka: Energy
15,99 €
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Energy Protektin je bioinformačný terapeutický regeneračný krém, ktorý vďaka svojmu obsahu biologicky aktívnych látok, rastlín a minerálov má regeneračný a ochranný efekt. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Protektin - terapeutický regeneračný krém

Extractum Herbarum

Bioinformačný a regeneračný krém Protektin obsahuje kombináciu bylinných extraktov, olejov a termálnej treťohornej vody.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Voda z treťohorného mora stará milióny rokov má veľký energetický potenciál a unikátne zloženie. Vyznačuje sa vysokým obsahom kyseliny boritej, kremičitej, chloridov, síranov, fluoridov, uhličitanov, jódu, brómu, draslíka, vápnika, horčíka, lítia, železa, stopového množstva medi, chrómu, zinku, titánu a ďalších prvkov a minerálov. Má stálejší a hlbší regeneračný efekt než voda z Mŕtveho mora. Komplex výťažkov z rašeliny, rastlinné látky, bioinformácie a vitamín E regeneračný efekt niekoľkonásobne umocňujú.           

Regeneračný telový krém Protektin odporúčame kombinovať s bylinným koncentrátom Renol od značky Energy.  


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Ako vám regeneračný krém Protektin môže pomôcť?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

 • Normalizácia pokožky, nechtov, vlasov praslička roľná, fialka trojfarebná, lopúch väčší, sedmokráska obyčajná
 • Normálna funkcia močovej sústavy - praslička roľná  
 • Normálna činnosť kardiovaskulárnej sústavy - praslička roľná  
 • Normálna činnosť pečene - lipkavec pravý, zemedym lekársky   
 • Normálny stav kĺbov a svalov - šišak bajkalský  
 • Normálna funkcia dýchacieho systému - fialka trojfarebná  
 • Imunita - lopúch väčší  
 • Dojčenie - jastrabina lekárska  

Spôsob použitia krému Protektin:

 • Protektin je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou.
 • Natierame ho lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1-3x denne.
 • Krém je možné aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body.
 • Osvedčuje sa buď masáž, alebo len nanášanie krému na príslušné body.

* Odporúčame v kombinácii s prípravkom Regalen a Renol firmy Energy.

aplikace_protektinu


Zloženie

Pyštek obyčajný, lastovičník väčší, bôľhoj lekársky, praslička roľná, lipkavec pravý, fialka trojfarebná, kostihoj lekársky, lopúch väčší, puškvorec obyčajný, hamamel virgínsky, pakost smradľavý, zemedym lekársky, jerlín japonský, šišak bajkalský, jastrabina lekárska, sedmokráska obyčajná, sladovka lysá, vres obyčajný, arália mandžuská.

Protektin ďalej obsahuje rastlinné oleje (pupalkový, ľanový, ricínový, sójový, arašidový), éterické silice (napr. levanduľová, gerániová, tea tree, zázvorová), vitamín A, E, lecitín, peruánsky balzam, minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, extrakt zo slimačieho kaviáru (helixin) a kalifornských dážďoviek (vermesin), bioinformácie z nerastov a ďalších prírodných látok. 


Dôležité informácie

Skladovanie: Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chrániť pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Nepoužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. Krém obsahuje bylinné výťažky, odporúčame najprv krém vyskúšať v malom množstve na ruky. Vyhnite sa styku krému s očami a perami.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Objem: 50 ml 

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.08 kg