Energy Vitaflorin - prírodný multivitamínový prípravok 90 kapsúl

Kód: NC-30650
1 hodnotenie
Značka: Energy
21,99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Energy Vitaflorin je bioinformačný prípravok obsahujúci rakytník, granátové jablko, schizandru, včeliu materskú kašičku a aloe vera. Ide o optimálne vyvážené zloženie účinných látok z čisto prírodných zdrojov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Vitaflorin - doplnok stravy

Bioinformačný doplnok stravy Vitaflorin obsahuje extrakty z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok, ktoré sú čisto prírodné a plnohodnotné oproti umelo vyrábaným vitamínom.       

Vyskúšajte aj ďalšie telové regeneračné krémy a bylinné koncentráty značky Energy.    

Čo sú Bioinformácie?

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. 


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Ako vám doplnok stravy Vitaflorin môže pomôcť?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

Rakytník rešetliakový - energia - tonus - únava. 

Aloe Vera - antioxidant, čistenie a detoxikácia, prirodzená obranyschopnosť.   


Spôsob užívania Vitaflorin

  • 1 kapsula 1-3x denne.
  • Po troch týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza.
  • Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

* Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom, nemožno ho za predpísané lieky zamieňať, ani nemá schválené účinky.

Zloženie

Obsah: 90 kapsúl

Hmotnosť jednej kapsuly: 460 mg 

Zloženie v 1 kapsule: extrakt z plodu rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides) 200 mg, želatínová kapsula, inulín, extrakt z plodu granátovníka obyčajného (Punica granatum) 50 mg, sušená včelia materská kašička 30 mg, extrakt z plodu schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 20 mg, extrakt z plodu dulovca čínskeho (Chaenomeles cathayensis) 20 mg, extrakt z aloe vera (200:1) 6 mg.  


Dôležité informácie a upozornenia

Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výrobok nie je určený osobám precitliveným na včelie produkty. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.   

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Neužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. 

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale/blistri vyznačený MM/YY (mesiac/rok).  

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.075 kg