Energy Vitamarin 90 kapslí

Kód: NC-30645
1 hodnotenie
Značka: Energy
13,99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023

Energy Vitamarin s obsahom unikátneho rybieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus, ktorý obsahuje omega-3 nenasýtené mastné kyseliny podporuje lepšie prekrvovanie orgánov v tele a správnu činnosť srdca a mozgu. V období rastu a dospievania sa zvyšuje potreba vitamínov A a D obsiahnutých v rybom oleji, preto sa odporúča užívanie vhodných doplnkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Vitamarin - doplnok stravy

* Engraulis japonicus

Bioinformačný prípravok so širokospektrálnym účinkom Vitamarin obsahuje čistý rybí olej omega-3 nenasýtené (esenciálne) mastné kyseliny, z morskej ryby Engraulis japonicus. *Pridaný vitamín E sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zároveň obsahuje Omega-3 mastné kyseliny.   

Vyskúšajte aj ďalšie telové regeneračné krémy a bylinné koncentráty značky Energy.      

Čo sú Bioinformácie?

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. 

* Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom, nemožno ho za predpísané lieky zamieňať, ani nemá schválené účinky.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Spôsob užívania Energy Vitamarin

  • Užívajte 1 kapsulu 1-3x denne.
  • Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
  • Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.
  • Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. 
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Zloženie

Hmotnosť jednej kapsuly: 682 mg

Zloženie v 1 kapsule: olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) [s obsahom kyseliny eikosapentaénovej (EPA) - min. 38 %, tj. 190 mg a kyseliny dokosahexaenovej (DHA) - min. 25 %, tj. 125 mg], želatínová kapsula, glycerol - zvlhčovadlo, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule tj. 20,8 % RHP *). * RHP referenčná hodnota príjmu.


Dôležité informácie a upozornenia

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Prípravok nie je určený osobám precitliveným na morské produkty. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku.

Tehotenstvo a Vitamarin: Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok). 

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.123 kg