V dnešnej uponáhľanej dobe sa problém s počatím dotýka čoraz viac párov. Keď zatúžite po rodine, vysadiť antikoncepciu už mnohokrát nestačí. Pokial je totiž vaše telo zanesené škodlivinami, môže sa čakanie na dieťatko značne predĺžiť. Jarný detox je preto jedným zo spôsobov, ktorý vám podstatne skráti a tiež zjednoduší cestu za bábätkom.

Prečo je jarný detox tela dôležitý?

Spolu s jarou prichádza ideálny čas na očistu tela. Rovnako ako vo väčšine domácností býva zvykom veľké jarné upratovanie, by sme mali myslieť aj na seba a podrobiť dôkladnej očiste tiež svoj organizmus. Vplivom chemicky ošetrovaných potravín, ovzdušia, zlého životného štýlu aj každodenného stresu sa do nášho tela dostáva rad nebezpečných toxínov, ktoré môžu byť príčinou rôznych zdravotných ťažkostí.

Pri detoxikačnej kôre je nutné dbať predovšetkým na pitný režim. Vďaka zvýšenému príjmu tekutín bude pre vaše telo odplavovanie toxínov o veľa ľahšie. Bylinné čaje sú na základe prírodného zloženia jednoznačne najlepšou voľbou. Ich priaznivé účinky na ľudský organizmus je možné podporiť kapsulami ADIEL MACA 100% PURE, ktoré posilňujú imunitný systém a podporujú plodnosť žien aj mužov.

 

Jarný detox celého organizmu a získanie potrebnej energie vám uľahčí RESTART – BYLINNÝ ČAJ S PRÍRODNÝMI KAPSULAMI, ktorý vás vďaka svojej unikátnej receptúre ochráni pred nepriaznivými vonkajšími vplivmi a pomôže so snadnou očistou organizmu.

Toxíny bývajú príčinou marného snaženia

Toxíny sú látky rozpustné v tukoch, s ktorých príjmom si ukladáme do tela aj malé množstvo neprospešných toxínov, čo má nebahý vpliv na naše zdravie. Pokial sa s partnerom už niekoľko mesiacov pokúšate o počatie bábätka a vaša snaha bola do teraz neúspešná, môžu byť na vine práve toxické látky. Vaše telo skrátka nie je pripravené na takú záťaž, ktorú tehotenstvo bezpochyby predstavuje a prirodzene všetky vaše pokusy otehotnieť sabotuje. Práve preto je nutné venovať svojmu telu zvýšenú pozornosť a dopriať mu očistu v podobe jarného detoxu, ktorý mnohokrát dokáže zázraky. Často stačí niekoľko detoxikačných kôr a problém môže byť jednoducho vyriešený.

Naladiť svoje telo na tehotenstvo môžete pomocou prírodnej sily byliniek, napríklad vďaka špecialne namiešanej čajovej zmesi ADIEL ČAJ LUDMILY MOJŽÍŠOVEJ, ktorá pozitívne pôsobí na pohlavné orgány ženy aj hormonálnu rovnováhu. Pre umocnenie blahodárnych účinkov bylinných čajov je možné sa spoľahnúť na najväčšiu silu jara, ktorou sú bezpochyby tinktúry z púčikov. Bylinná kôra SERAFIN ŽENSKÝ ZMES Z PÚČIKOV je skvelou alternatívou pri detoxikácii pred plánovaným tehotenstvom.

 

Problém s počatím môže súvisieť, mimo iné, aj so zlým pH organizmu. Bylinná zmes SERAFIN ODKYSLENIE ORGANIZMU ČAJ obsahuje kombináciu bylín, ktoré vrátia vášmu telu rovnováhu a pripravia ho na tehotenstvo.

Účinky jarného detoxu na telo

Fungovanie ľudského tela je zložitý mechanizmus, v ktorom je všetko dokonalo prepojené. Aby bol jarný detox vášmu telu  a zdraviu prospešný, je vhodné k nemu pristupovať individuálne s ohľadom na zdravotný stav. Dôkladným přečistením organizmu a vyplavením škodlivých látok z obličiek, pečene a močovej sústavy vrátite svojmu telu energiu, vitalitu a posilníte svoju psychickú kondíciu. Odmenou vám potom bude zlepšenie zdravotného stavu a tiež ľahšia cesta za vytúženým bábätkom.

Existuje niekoľko možností, ako svojmu telu dopriať potrebnú starostlivosť a započať jeho očistu. Vždy je dobré sa spoľahnúť najmä na silu prírodných látok. Nie len pre ženy, ale tiež pre mužov sú vhodné bylinné čaje s detoxikačnými účinkami. Napríklad SERAFIN PEČEŇ BYLINNÝ ČAJ SYPANÝ podporuje správnu funkciu pečene, podporuje pravidelný menštruačný cyklus a tiež pôsobí ako prevencia proti poruchám potencie u mužov.

Ďalšia možnosť, ako dopriať svojmu telu dôkladný jarný detox, sú BIOMAGICK DETOXIKAČNÉ NÁPLASTE, ktoré pôsobia na reflexné body na chodidlách a absorbujú do seba toxíny zatiaľ čo vy spíte.

Jarný detox alebo chceme zdravé bábätko

V dnešnej dobe, bohužial, nie je samozrejmosťou, že sa deti rodia úplne zdravé. Naopak, prudko stúpa počet detí, ktoré trpia alergiami, ekzémami, astmou a to už v rannom veku. Rodičia, a predovšetkým matky, môžu do veľkej miery ovplivniť, či bude ich dieťatko zdravé.

Dieťa vzniká a vyvíja sa v lone nastávajúcej mamičky a berie si od nej všetko, čo potrebuje pre svoj rást. Budúca mamička však nepredáva svojmu dieťaťu len to dobré. Pokial má v svojom tele toxíny, predá ich logicky tiež svojmu dieťaťu. Môžu to byť nie len rôzne chemické látky, pesticídy a ťažké kovy, ale aj infekčné ložiská mikroorganizmov, ktoré narušujú prirodzený a zdravý vývoj bábätka. Jarný detox prečistí organizmus od všetkých škodlivých látok a zároveň u detí zníži riziko výskytu alergií, ekzémov či astmy aj iných ochorení.


Detoxikácia organizmu pred otehotnením je dôležitá nie len pre zdravý vývoj dieťaťa, ale aj pre hladký priebeh celého tehotenstva.