NosiFol tablety combi 60x1,3g

Kód: 908
3 hodnotenia
Značka: Axonia
25,19 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Obľúbený doplnok stravy Nosifol vo forme tabliet. Kombinácia účinných látok je určená pre páry, ktoré plánujú bábätko a chcú podporiť svoju plodnosť. Užívajte vitamíny NosiFol spolu s partnerom, ženám odporúčame pokračovať aj v tehotenstve. Balenie obsahuje 60 tabliet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nosifol tablety – doplnok stravy

Vitamíny s kyselinou listovou sú vitamínový doplnok stravy. Jedná sa o špeciálnu kombináciu vitamínov a Inositolu, obsahuje kyselinu listovú a prispieva ku správnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva a podieľa sa na správnom procese delenia buniek. Vitamín D3 sa podieľa na procese delenia buniek, napomáha udržiavať imunitný systém, udržiava normálny stav kostí, zubov a činnosť svalov, pôsobí na vstrebávanie/využitie vápnika a fosfotu, ktorý je potrebný pre rast a vývin kostí u detí.

 Viete, kedy máte vaše plodné dni? Zistite to ľahko pomocou ADIEL digitálneho bazálneho teplomeru. Zistili ste, že ste tehotná? Vyskúšajte tehotenský test z krvi ADEXUS, ktorý vám zobrazí výsledok už do 10 minút. Tehotenstvo dokáže detegovať už 8. deň po počatí.


LEGISLATÍVA: Radi by sme vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12, 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú vitamíny Nosifolu?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

  • Myo-Inositol, d-chiro-Inositol
  • Kyselina listová – pomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, pôsobí priaznivo na metabolizmus homocysteinu, udržiava normálnu funkciu imunitného systému, podieľa sa na procese delenia buniek, má priaznivé účinky na zníženie miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej psychickej činnosti
  • Vitamín B6 – napomáha činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti, reguluje hormonálne aktivity, podporuje normálnu syntézu cysteinu, má pozitívny vplyv na tvorbu červených krviniek a činnosť nervovej sústavy
  • Vitamín D3 – podieľa sa na procese delenia buniek, napomáha udržiavať imunitný systém, udržiava normálny stav kostí, zubov a činnosť svalov, pôsobí na vstrebávanie/využitie vápniku a fosfotu, ktorý je potrebný pre rast a vývin kostí u detí
  • Vitamín B12 – prispieva k činnosti nervovej sústavy, pôsobí na metabolizmus homocysteinu, napomáha k zníženiu miery únavy a vyčerpania, hrá úlohu v tvorbe červených krviniek, podieľa sa na procese delenia buniek, napomáha funkcii imunitného systému a psychickej činnosti
  • Zinok (bisglycinát zinočnatý) – prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a podieľa sa na procese delenia buniek. Prispieva k normálnej syntéze DNA. Napomáha tiež k normálnej funkcii imunitného systému, rozpoznávacím funkciám a metabolizmu sacharidov aj mastných kyselín. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu vitamínu A, udržiava normálny stav kostí, nechtov, vlasov a pokožky. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom.

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: v 2 tabletách

Myo-Inositol 2000 mg,D-chiro-Inositol 30mg, Zinok 7,5 mg, Vitamín B6 1,05 mg, Kyselina listová 200 µg, Aktivny folat  200 µg, Vitamín D3 5 µg, Vitamín B12 1,875 µg, 

Myo-Inositol, plnidlo: celulóza, glukonan zinočnatý, protispekavé látky: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová)

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • Užívajte 1-2 tablety denne, zapite vodou, počas najmenej 3 mesiacov
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Odporúčaný čas užívania: najmenej počas 3 mesiacov. Tento čas sa môže predĺžiť. Po otehotnení odporúčame ženám pokračovať v užívaní po celý čas tehotenstva.


Upozornenie

NosiFol forte je potravinový doplnok stravy, nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Výrobok je určený pre dospelých. Nepoužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na akúkoľvek zložku výrobku.

Dôležité informácie

Balenie: 60 tabliet

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosah detí. Uchovávajte zatvorené na suchom mieste, chráňte pred zdrojom svetla a tepla pri teplote do 30°C.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Minimálna trvanlivosť: Dátum trvanlivosti je uvedené na obale.

Dodávateľ: AXONIA, a.s. www.axonia.cz

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.105 kg
? FAQ-1: Čo spôsobuje nedostatok kyseliny listovej?
? FAQ-2: Čím je iný nosifol?
? FAQ-3: Mám génovú mutáciu MTHFR, je pre mňa vhodný Nosifol?
? FAQ-4: Prečo sa odporúča kyselina listová aj keď jem zeleninu?
? FAQ-5: Čo sa stane keď si vezmem väčšiu dávku kyseliny listovej?
? FAQ-6: Čo je kyselina listová?
? FAQ-7: Čo je Folát?
? FAQ-8: S čím môžem kombinovať Nosifol?
Položka bola vypredaná…