Mám už deti a nedarí sa mi otehotnieť

Dobrý deň,
chcela by som poprosiť, čo by som mala urobiť pre to, aby som ešte mohla otehotnieť. Mám už dve deti a chcela by som ešte jedno, ale nedarí sa. Existuje niečo, ako obnoviť plodné dni?
Ďakujem za odpoveď. V.N.

V.N. (23.1.2017)

Vážená pani V.N.
Ak už nemáte ovuláciu, ale túžite po bábätku, odporúčam stimulovať pohlavné hormóny, ktoré potom môžu opäť spustiť ovuláciu a celý cyklus.
Odporúčam vyskúšať kombináciu Maca horská, ktorá stimuluje tvorbu pohlavných hormónov a tým prispieva k lepšej plodnosti ženy. A k tomu užívať drmek FORTE, ktorý pôsobí na hladiny prolaktínu a tým spúšťa celú ovuláciu.
Nezabúdajte tiež na správnu výživu tela, pretože tá je častou príčinou nekvalitných vajíčok. My ponúkame produkt FertilCare, ktorý bol navrhnutý práve pre správny vývoj a kvalitu ženských pohlavných buniek.
Tieto dva produkty môžete užívať dohromady, dopĺňajú sa a podporujú vzájomný účinok. Určite nie je na škodu užívať aj bylinný čaj na podporu plodnosti (napr. Čaj Ľudmily Mojžišovej, Čaj podľa babky Radnickej, čaj pre ženy nad 35 rokov). Čaje umocňujú silu prírodných doplnkov stravy a očisťujú telo, čo opäť prispieva k plodnosti.