Výnimočná Letná zľava -20% na objednávky nad 52 eur. Zľavový kód: LETO. Neplatí pre Nosifol.

iFertracker bazálny monitor + náhradné náplasti

Kód: 794
Zľava
4 hodnotenia
Značka: Raiing
131,98 € –6 %
ifertracker naplasti
131,98 € –6 % 123,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Chcete vedieť presne, kedy prichádzajú Vaše plodné dni? Šikovný bazálny teplomer iFertracker Vám pomôže ľahšie otehotnieť. V tejto súprave k nemu navyše prikladáme náhradné náplasti, vďaka ktorým teplomer drží cez noc na Vašom tele. Bazálnu teplotu iFertracker meria cez noc a vyhodnocuje ju automaticky, vrátane upozornenia na ovuláciu. Namerané údaje sú posielané rovno do vášho tabletu alebo telefónu, kde sú spracované a následne použité na vyhodnotenie cyklu. Informácie o blížiacej sa ovulácii alebo menštruácii máte kedykoľvek a ihneď po ruke.

Detailné informácie

Podrobný popis

iFertracker bazálny monitor + náhradné náplasti

Výhodná súprava, ktorá obsahuje bazálny monitor iFertracker a 60 kusov náhradných náplastí, vďaka ktorým teplomer drží počas noci na Vašom tele. Oproti iným bazálnym teplomerom má iFertracker tú úžasnú vlastnosť, že meria Vašu naozajstnú bazálnu teplotu cez noc. Automaticky potom posiela dáta do Vášho telefónu či tabletu, kde vyhodnotí Váš ovulačný cyklus. Informáciu o danej fáze ovulačného cyklu teda máte stále po ruke Vy a prípadne aj Váš partner. Náhradné náplasti k teplomeru pevne držia, pritom sa ľahko dávajú dole a nezanechávajú stopy, pre telo sú úplne kompatibilné a neškodné.

Súprava obsahuje:
 1. Ifertracker bazálny monitor
 2. Náhradné náplasti ko monitora 60 ks

Ako Vám iFertracker bazálny monitor pomôže otehotnieť?

Ak plánujete bábätko, mali by ste vedieť, kedy prichádzajú Vaše plodné dni. Ak nechcete zbytočne investovať niekoľkokrát za každý cyklus do ovulačných testov z moču, kúpte si vysoko moderný chytrý bazálny teplomer iFertracker. Oproti ostatným bazálnym teplomerom má neoceniteľnú výhodu v tom, že nemusíte vstávať vždy v rovnakom čase, aby ste si hneď ráno teplotu zmerali. Večer si iFertracker s pomocou biokompatibilnej náplasti nalepíte do podpazušia a on Vám už sám počas noci sám nameria a zaznamená tú nejbazálnejšiu a preto najviac vypovedajúcu teplotu. Ráno si prístroj zase odlepíte a jednoducho len priložíte k Vášmu mobilnému telefónu či tabletu. Výsledky sa uchovajú na analýzu, vďaka ktorej budete vždy vedieť, v akej fáze cyklu sa zrovna nachádzate.

 • obmedzenie nákladov na kúpu ovulačných testov z moču
 • pohodlné a jednoduché použitie, iFertracker sa zapína aj vypína sám telesnou teplotou
 • najpresnejšie výsledky vďaka celonočnému meraniu
 • okamžité spárovanie s Vaším prístrojom pomocou Bluetooth
 • výsledky vždy ihneď po ruke
 • moderný dizajn

Prečo práve bazálny monitor iFertracker?

 • sleduje zmeny bazálnej teploty
 • automaticky meria počas spánku
 • automaticky vytvára grafy
 • presnosť 0,05 °C
 • predpovedá a pripomína ovuláciu (plodné dni)
 • predpovedá a pripomína menštruáciu
 • analýza šance na otehotnenie
 • analýza kvality spánku
 • cloudové úložisko

Výhody bazálneho teplomeru, ktorý v podstate pracuje za Vás sú nesporné. S výpočtom však stále nekončíme. Možno si hovoríte, na čo Vám teplomer bude, keď otehotniete. V túto chvíľu na rovnakej báze môžete bazálny teplomer používať ako prirodzenú antikoncepciu - úplne bez hormónov, bez zásahov do prirodzeného fungovania tela. Nie je prenos Bluetooth pre moje telo nebezpečný? Absolútne nie. iFetracker má Bluetooth po dobu merania vypnutý, nemusíte sa teda báť, že by v noci v styku s pokožkou akokoľvek negatívne ovplyvňoval Váš organizmus. Je to naozaj šikovný prístroj, s ktorým sa rýchlo spriatelíte.


Návod na použitie

 • Predtým, než idete spať, nalepte si s použitím náplasti iFertracker do podpazušia.
 • Po prebudení si ho odlepte a vykonajte synchronizáciu cez Bluetooth s Vaším smartfónom či tabletom. Tým je meranie bazálnej teploty dokončené.

Ako čítať výsledky?

Mobilná aplikácia Vám na základe nameranej bazálnej teploty postupne znázorní Váš mesačný cyklus s jeho periódami. Kedy prichádzajú plodné dni? a ovulácia sa môžete nechať vopred upozorniť. Nezmeškáte tak okamih, kedy môžete najľahšie otehotnieť.

 • Rozpoznanie tehotenstva za 7-8 dní.
 • Rozpoznanie anovulačných cyklov.
 • Rozpoznanie zvýšeného rizika samovoľného potratu (pri používaní aj v prvých 3-4 mesiacoch tehotenstva).

 Vďaka podrobnej analýze mesačného cyklu je možné odhaliť prípadné hormonálne poruchy.


Často sa nás pýtate:

Ako si poradí iFertracker s nepravidelným cyklom?

iFertracker je vhodný aj pre ženy s nepravidelným cyklom. V tomto prípade je ale potrebné počítať s tým, že cca 3 mesiace budú potrebné na to, aby iFertracker spoznal charakteristiku cyklu používateľky a spresnil tak svoje predikcie. iFertracker namerané dáta neustále analyzuje a na tomto základe vytvára predpoveď - ak je cyklus nepravidelný, je potrebný väčší počet záznamov na dosiahnutie presnej predikcie - používaním sa tak iFertracker učí poznať cyklus používateľky.

Dodatočné parametre

Kategória: Bazálna teplomery a monitory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.253 kg
Položka bola vypredaná…

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie