banner

Pridať vlastnú recenziu

  Prečítajte si stovky recenzií na heureka.sk

  Recenzie na heuréka

  Mišo napísal:

  11.6.2018

  Dobrý deň,
  chcem vyjadriť veľkú vďaku Vášmu obchodu a poukázať na kvalitu produktov, ktorá ozaj funguje. S manželkou sme sa pred rokom vzali a snažili sa o bábätko. Mal som o niečo nižšie hodnoty spermiogramu a tak som siahol po jeho podpore. Hovorí sa, že do roka by sa to malo podariť prirodzenou cestou. A veru sa aj podarilo a som presvedčený, že i s podporou produktov, ktoré som mal od Vás. Išlo o prípravok Fertilman plus a prípravok MACA v kapsulách, ktoré som užíval súčasne. Presne ako sa uvádza v charakteristike oboch prípravkov, pravidelné a ozaj starostlivé užívanie počas 3 mesiacov by malo fungovať. Tak sa aj stalo. Oba prípravky som užíval, každodenne podľa návodu 4 mesiace a manželka si nedávno našla 2 čiarky na TT. Na potvrdenie si urobila ešte jeden test a bol s rovnakým výsledkom. Chcel by som teda povzbudiť všetkých, ktorí sa snažia o bábätko. Ide to a na podporu určite skúste produkty, ktoré ponúka Adiel. Sú ozaj výborné a navyše skutočne fungujú! Moja osobná skúsenosť je toho určite dôkazom.

  Lada napísala:

  7.7.2017

  Dobrý deň,
  najviac odporúčam ten gél Conceive Plus - na počatie dieťatka je fakt super! Pomohol mi znovu otehotnieť, vrelo ho odporúčam :)

  Eva napísala:

  28.7.2016

  Dobrý deň,
  chcela som sa Vám poďakovať za Váš obchod. Rok a pol som sa s manželom snažila o druhé dieťatko a už ani neviem ako, ale narazila som na Váš obchod s produktmi na podporu počatia. Bola som zúfalá, keď sa mi nedarilo otehotnieť. Na prvú dcéru sme čakali 10 mesiacov a tak som sa mylne domnievala, že druhé dieťa pôjde ľahšie. Ale mýlila som sa. Keď som si prečítala recenzie Vašich spokojných zákazníčok, ktorým sa podarilo s podporou Vašich prípravkov otehotnieť, rozhodla som sa tiež pre túto cestu. Kúpila som si čaj podľa babičky Radnickej a užívala ho striktne 2x denne. Ďalej som užívala bylinný prípravok Hemann Femigard. Musím povedať, že pozitívny vplyv byliniek na seba nenechal dlho čakať. Menštruácia sa mi upravila, a jednoduchšie som mohla sledovať plodné dni a ovuláciu. Bez užívania týchto byliniek som mala menštruáciu nepravidelnú a v;obec by som nepoznala, kedy prebehla ovulácia. Manželovi som naordinovala kotvičník, s rovnako pozitívnym účinkom. Ďalšiu várku byliniek už nestihnem využiť, pretože som po roku a pol s “Vašou” pomocou tehotná. Som Vám vďačná a všetkým budem Váš obchod odporúčať. Pretože som si istá, že bez týchto zázračných byliniek, by cesta k vytúženému dieťatku bola oveľa dlhšia a ťažšia.
  S pozdravom E.V.

  Veronika napísala:

  2.12.2015

  Dobrý večer, chcela by som za seba a za moju kamarátku poďakovať za Váš obchod. Vaše internetové stránky som našla náhodou a ktokoľvek by si mohol myslieť, že Vašu pomoc potrebovať nebudem - mám 4 krásne a zdravé deti - 3 slečny a chlapca. Ale minulý rok som sa vydala za svojho priateľa, ktorý deti sám nemá a rozhodli sme sa, že by sme chceli ešte jedno spoločné. O dieťatko sme sa začali pokúšať od septembra 2014 a mysleli sme si, že keď už deti má, tak sa nám zadarí hneď na prvý krát. Ale bohužiaľ ani v januári sme tehotenstvo nezistili a boli sme sklamaný. Vo februári som našla Váš obchod a skúsila manželovi zakúpiť prípravok FertilMana úspech sme zaznamenali hneď pri užívaní prvého balenia - takže teraz som v 31 tt. a okolo Mikuláša očakávame druhého chlapca a všetci sa na neho veľmi tešíme. Váš obchod samozrejme všetkým odporúčam…

  A ešte ku mojej kamarátke, tá sa s priateľom pokúšala o dieťatko dlhšiu dobu než ja - viac ako rok. Keď som jej povedala o Vašich stránkach, moc vo Vás neverila, ale sústredila sa na prípravu svojej tohtoročnej svadby. Nakoniec som jej ponúkla, že ešte mám 2 balenia FertilMan, tak pokiaľ má záujem, že si jedno balenie môže odkúpiť na skúšku a možno, že na jej svadbe budeme tehotné obe. Svadbu mali tento rok v júni - obe sme sa vtedy nasmiali, ale ja som mala pravdu - naozaj do tej doby sa im podarilo tiež počať a vydávala sa už tehotná. Na narodenie dieťatka - tiež chlapca - si počkajú do konca januára 2016 - kamarátka aj jej manžel sú šťastný a spokojný.

  S pozdravom - spokojná Veronika

  Romana napísala:

  18.11.2015

  Dobrý deň,
  pred niekoľkými mesiacmi som využila vaše produkty a zvýšila si tak šancu otehotnieť vo svojich 39 rokoch. Teraz som v 31. tt a za pár týždňov čakáme narodenie nášho dievčatka.
  S pozdravom jedna z vašich vďačných mamičiek.

  Markéta napísala:

  13.8.2015

  Dobrý deň,
  najskôr by som sa vám chcela touto cestou poďakovať za pomoc pri otehotnení.
  Používala som vami ponúkame prípravky a to Macu, čaj Ľ. Mojžišovej, Femigard a vitamíny s kyselinou listovou. Vaše prípravky mi veľmi pomohli. A ešte raz za ne ďakujem. Momentálne som v 18 tt.

  Chcela som sa spýtať, či môžem aj naďalej užívať v priebehu tehotenstva macu. Má mnoho blahodárnych účinkov. Upravila mi krvný obraz a som za ňu veľmi vďačná.

  Ďakujem Vám za odpoveď a prajem pekné dni a plno spokojných zákazníkov.
  S pozdravom.

  Hanka napísala:

  13.2.2015

  Dobrý deň,
  Tiež by som sa s Vami chcela podeliť o náš príbeh.
  S manželom sme sa snažili dlho o dieťatko - dá sa povedať že 5 rokov. Bohužiaľ som v priebehu tejto doby 4x potratila. Absolvovali sme niekoľko vyšetrení, ale všetko bolo v poriadku. Vtedy som sa rozhodla, že budem musieť niečo urobiť sama, nie len sa spoliehať na lekárov, aj napriek tomu, ž urobili maximum.
  Vtedy som hľadala na internete nejakú konkrétnu pomoc, nie len rady a našla som web otehotnieť. Objednala som si gél Concieve, Femigard a vitamíny, knihu na cvičenie od Ľudmily Mojžišovej a čaj podľa babičky Radnickej, do tej doby som ešte asi pol roku poctivo užívala kyselinu listovú a pustila sa do boja.
  A výsledok? Asi po dvoch mesiacoch som otehotnela a s hrôzou čakala ako to dopadne. No máme krásneho, zdravého 4-mesačného chlapčeka Šimonka.

  Tak hlavu hore, veď nádej umiera posledná. Všetkým, ktorý prežili trápenie ako my s manželom prajem, nech máte rovnaké šťastie ako my.

  Hanka.