Súprava správne trávenie - Maca 100 % pure v prášku, Bylinný čaj Pečeň, Čajový koncentrát Prekyslenie

Kód: 821
Zľava
2 hodnotenia
Značka: ADIEL
27,78 € –43 %
Regenerace a detoxikace
27,78 € –43 % 15,69 €
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Súprava správne trávenie obsahuje Maca 100% PURE v prášku, Serafin sypaný čaj Pečeň, Serafin čajový koncentrát Prekyslenie. Maca peruánska pôsobí na plodnosť a sexualitu, priaznivo ovplyvňuje fyzické a duševné zdravie, pomáha v období menopauzy (klimaktérium). Sypaný čaj Pečeň od Serafinu obsahuje Čakanku, ktorá prispieva k normálnej činnosti pečene, správnej funkcii črevného traktu, hladiny cukru v krvi. Bylinka Nechtík podporujúca normálnu činnosť pečene a čriev, je antioxidantom, podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Koncentrát Prekyslenie obsahuje koreň Púpavy, ktorý je protizápalový, podporuje správnu funkciu pečene.          

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava správne trávenie

Obsahuje Maca 100% PURE v prášku, Serafin sypaný čaj Pečeň, Serafin čajový koncentrát Prekyslenie. Sypaný čaj Pečeň obsahuje bylinky Benedikt, Pestrec a Rebríček, ktoré podporujú správne trávenie.    

Skôr ako začnete telo regenerovať, je vhodné ho najprv očistiť. Využite výhodné 3 balenie detoxikačných náplastí BioMagick a váš organizmus vám poďakuje.  

Táto súprava obsahuje:
1. Maca 100% PURE prášok, 400 g
2. Serafin bylinný čaj Pečeň, 50 g
3. Serafin čajový koncentrát Prekyslenie, 250 ml 

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Dávkovanie a spôsob použitia

Maca 100% PURE prášok - doplnok stravy

 • Začnete s ½ lyžičkou prášku denne 
 • Prášok rozmiešajte v malom množstve vody, džúsu, alebo mlieku a nechajte 5-10 minút odstáť. Prípadne môžete macu primiešať do ovsenej kaše/jogurtu
 • Maca sa rozpustí, potom znovu zamiešajte a vypite
 • Dávku postupne zvyšujte na odporúčanú 1-2 kávovú lyžičku denne
 • Neužívajte večer, môže mierne stimulovať.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Sypaný čaj Pečeň - doplnok stravy

 • 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte 1/4 litrom vriacej vody
 • Nechajte 15 minút vylúhovať, následne sceďte a môžete piť
 • Čaj pripravujte vždy čerstvý
 • 2 - 3 šálky denne
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Prekyslenie koncentrát - doplnok stravy

 • Pre dospelého: 1 polievkovú lyžicu koncentrátu priamo prehltneme a zapijeme dostatočným množstvom vody/pripravíme čaj tak, že zriedime 1 polievkovú lyžicu koncentrátu teplou, prevarenou vodou a postupne popíjame 
 • Užívajte 3x denne pred jedlom/medzi jedlami. Užívajte 3 týždne, potom si urobte 1 týždeň pauzu.
 • Pre dieťa: 1 kávová lyžička - vhodné pre deti od 6 rokov 
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

ADIEL Maca prášok nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca prášok je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom o kombinácii s bylinnými prípravkami.

Bylinná zmes pečeň je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora plodnosti pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 1.041 kg