Prebiehajú vianočné zľavy na adiel produkty. Všetko nájdete v akciách a zľavách.

Súprava pre mužov s Macou v prášku 400g

Kód: 848
Zľava
2 hodnotenia
Značka: ADIEL
44,37 € –4 %
Zvýšení plodnosti muže kopie
44,37 € –4 % 42,29 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Obsahuje vitamíny FertilMan vitamíny s L-taurínom, 100 % PURE Macu peruánsku v prášku, ktorá prispieva k hormonálnej aktivite, jeho vitalite a vytrvalosti. Ďalej Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), ktorý podporuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu muža, napomáha správnej funkcii reprodukčného systému a močovej sústavy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava pre mužov s Maco v prášku 400g

Súprava pre mužov obsahuje extrakt z kotvičníka zemného a vitamíny pre mužov Fertilman. Kotvičník zemný, čiže (Tribulus terrestris) prispieva k hormonálnej aktivite a funkcii reprodukčných orgánov muža. Kotvičník zemný ďalej prispieva k tvorbe testosterónu v krvi. V súprave tiež nájdete vitamíny pre mužov Fertilman, ktoré obsahujú veľa dôležitých vitamínov a minerálov, ako je napríklad Zinok prispievajúci k normálnej plodnosti a reprodukcii muža, podieľa sa procese delenia buniek. Obsahuje tiež niekoľko vitamínov skupiny B, najmä vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, napomáha pri únave a vyčerpaní. K súprave patrí tiež maca peruánska, ktorá priaznivo pôsobí na hormonálnu aktivitu muža, napomáha k jeho vitalite a vytrvalosti.

Zvýšte svoje šance na počatie s lubrikačným gélom Conceive plus 8x4 mg v aplikátoroch. V našej ponuke nájdete tiež Conceive motility vitamíny pre mužov, vitamíny obsahujú napríklad Zinok, ktorý prispieva k správnej plodnosti a reprodukcii, obsahuje tiež extrakt ženšenu, ktorý má pozitívny vplyv na erekciu, vitalitu, sexuálne zdravie.  

Súprava obsahuje:
 1. FertilMan vitamíny pre mužov s L-taurínom, 30 tabliet
 2. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), 90 kapsúl
 3. ADIEL Maca 100 % PURE, prášok 400 g

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Dávkovanie a spôsob použitia

Vitamíny pre mužov Fertilman - doplnok stravy

 • Užívajte 1 kapsulu denne po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.
 • Kapsuly prehltnite, nerozhrýzajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Kotvičník zemný - doplnok stravy

 • Užívajte 2 - 3 kapsuly denne ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody 
 • Neužívajte večer, mierne stimuluje. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Maca pure 100 % 400g - doplnok stravy 

 • Začnete s ½ lyžičkou prášku denne, prášok rozmiešajte v malom množstve vody, džúsu, alebo mlieku a nechajte 5-10 minút odstáť.
 • Maca sa rozpustí, potom znovu zamiešajte a vypite
 • Dávku postupne zvyšujte na odporúčanú 1-2 kávovú lyžičku denne
 • Neužívajte večer, mierne stimuluje. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Nie je vhodná pre deti, pre dojčiace a tehotné ženy.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Ako produkty pre zvýšenie plodnosti muža užívať? 

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo.

 • Ráno pred jedlom rozmiešajte 1 čajovú lyžičku macy v malom množstve vody alebo džúsu a nechajte 5-10 minút odstáť.  
 • Maca sa rozpustí, potom zamiešajte a vypite.
 • Po jedle užite jednu tabletu vitamínov 
 • Kotvičník užívajte 2-3x denne po jedle. 

Upozornenie

Kotvičník zemný nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Kotvičník je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Maca nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikami. Je možné ich užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Ak užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom o kombinácii s bylinnými prípravkami.

Vitamíny Fertilman sú potravinovým doplnkom, nie sú náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti. Ak užívate antikoagulanciá (riedite krv), užívajte tieto kapsuly iba na odporúčanie lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy pre mužov
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.5 kg