Yoni intímne vajíčka

Kód: 878
39,90 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Posilňujte svaly panvového dna so súpravou Yoni intímnych vajíčok (prírodné drahokamy z Brazílie), ktoré sú ručne vyrábané. Pravidelným, dôsledným a vytrvalým tréningom dosiahnete spevnenie panvového dna, ktoré je jednou z najdôležitejších vecí v živote ženy. Yoni intímne vajíčka vám môžu pomôcť s bolestivou a nepravidelnou menštruáciou, problémami s inkontinenciou, zlepšujú schopnosť otehotnieť, prebúdzajú sexuálne libido a urýchľujú návrat panvového dna po pôrode.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posilňujte svaly panvového dna so súpravou Yoni intímnych vajíčok

Ručne vyrábané prírodné Yoni (posvätný priestor) vajíčko, čiže vaginálne vajíčko je leštený polodrahokam v tvare vajca, ktorý sa už tisíce rokov používa na podporu revitalizácie vaginálnej oblasti žien, a to v oblasti fyzickej, ale aj psychickej. Súprava Yoni intímne vajíčka sú ručne vyrábané prírodné drahokamy z Brazílie.

Yoni vajíčko môžu bezpečne používať ženy staršie ako 20 rokov, najmä v období po pôrode, kedy napomáha s posilnením panvového dna a podporuje celkové uzdravenie tejto oblasti, ktorá je v dôsledku pôrodu uvoľnená alebo poškodená. Pretože ochabnuté svaly panvového dna môžu mať pre ženu nepríjemné celoživotné následky inkontinenciou počínajúc a sexuálnymi problémami končiac, je pravidelné používanie vaginálneho vajíčka po pôrode vhodnou prevenciou.

S Yoni vajíčkom môžete fungovať v bežnom živote (ísť na nákup, do reštaurácie na jedlo, do práce ...) a nechať vajíčko plniť svoju funkciu. S vajíčkom je možné vykonávať aj množstvo jednoduchých cvikov na posilnenie panvového dna a tým zvýšiť aj jeho účinnosť.

Yoni vajíčko je elegantným kameňom na podporu ženskej krásy a zdravia. Čo všetko s vaším telom dokáže?

História kameňa Jadeit

História siaha až do siedmeho storočia v Číne. Tu si miestni lekári uvedomili liečivú silu a hojivé účinky, ktoré môžu mať tieto drahokamy. Traduje sa, že Jadeit podporuje schopnosť empatie, odstraňuje nepokoj a uľahčuje medziľudskú komunikáciu. Liečivý kameň Jadeit vraj pomáha pri problémoch s otehotnením a uľahčuje pôrod, ďalej podporuje posilňovanie nervového a imunitného systému, funkciu srdca, krvný obeh a tíši migrény aj bolesti. Jadeit údajne lieči aj infekcie, všetky typy žltačky, chrípku a kŕčové žily.

Yoni intímne vajíčko bolo uctievané vo východných kultúrach od pradávna pre život, tvorivosť a lásku. Odhaduje sa, že ženy využívajú intímne vajíčka viac ako 5 000 rokov. Cisárovné a konkubíny kráľovského paláca v Číne používali vajcia vyrezané z nefritu pre prístup k sexuálnej sile, prebudenie zmyselnosti a udržanie zdravia do ich veku.

Účinky Yoni intímneho vajíčka

  • Urýchľuje po pôrode návrat pošvy do pôvodného stavu
  • Posilňuje svaly panvového dna, môže teda vyriešiť problémy s inkontinenciou
  • Zlepšuje vlhkosť pošvy
  • Prebúdza ženskosť
  • Zlepšuje schopnosť otehotnieť
  • Prekrvuje spodnú časť tela - spôsobuje scitlivenie pošvy teda aj citlivosť počas sexuálneho styku
  • Môže zlepšiť menštruačný cyklus a bolesti s ním spojené
  • Pri pravidelnom a správnom cvičení skráti a zredukuje PMS
  • Uvoľňuje z tela stres
  • Prebúdza sexuálne libido

Dôležité informácie

Dôležité je očistiť vajíčko po a pred každom použití. Yoni intímne vajíčka očistite teplou vodou a mydlom alebo dezinfekciou pre erotické pomôcky, aby bola dôkladne sterilizovaná. K Yoni vajíčku môžete priviazať šnúrku, ktorá zaistí lepšie vybratie vajíčka. Uistite sa, že ste šnúrku bezpečne upevnili k vajíčku a nedôjde k jej rozviazaniu.

Neodporúča sa používať vajíčko počas menštruácie alebo pri akútnych zdravotných problémoch v oblasti panvy.

Veľkosti súprava Yoni intímne vajíčka: M 4,5 x 3 cm (20g), S 4 x 2,5 cm (40g), V 3 x 2 cm (51g).

Pozor krehké! Vajíčko nepoužívajte, ak na ňom objavíte známky poškodenia, a to najmä prasklinu. Skladujte na čistom a suchom mieste (povrchu) a pri izbovej teplote. Yoni vajíčka uschovávajte mimo dosahu detí.

Obsah balenia: 3x Yoni vajíčka, 3x šnúrka, vrecúško, návod

Kedy nie je vhodné Yoni vajíčko používať?

Tehotenstvo: Všeobecne sa neodporúča začať s Yoni vajíčkom počas tehotenstva. Ak už máte prax s pravidelným cvičením, je vhodné v priebehu tehotenstva používanie Yoni vajíčka prerušiť.

Infekcie: Dbať na hygienu by malo byť samozrejmosťou. Ak vás však sužuje infekcia intímnych partií, je vhodné cvičenie odložiť, kým symptómy nevymiznú.

Menštruácia: Hoci pravidelné cvičenie s Yoni vajíčkom pomáha k ustáleniu menštruačného cyklu a zjemňuje menštruačné bolesti, je lepšie počas samotného cyklu vajíčko nepoužívať a sústrediť sa na cvičenie mimo menštruačných dní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomôcky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.11 kg
? FAQ-1: Čo je to Yoni Egg?
? FAQ-2: Ako očistiť Yoni vajíčko?
? FAQ-3: Ako funguje Yoni vajíčko?
? FAQ-4: Ako vybrať veľkosť Yoni vajíčka?
? FAQ-5: Ako posilňovať svaly panvového dna?
? FAQ-6: Majú Yoni Egg certifikáciu?
Položka bola vypredaná…

Yoni vajíčka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: