Ako môže detoxikácia organizmu pomôcť pri neplodnosti

V dnešnej dobe stále pribúda žien trpiacich neplodnosťou. Veľa manželských párov utráca desaťtisíce za umelé oplodnenie, ktoré nemusia byť vždy účinné. Je dôležité premýšľať o tom, čo spôsobuje neplodnosť. Telo upchaté toxínmi a nečistotami nie je schopné otehotnieť. Preto je dôležitá prevencia a celkové čistenie organizmu pre ženy aj pre mužov.
Nesprávna činnosť ženského organizmu môže spôsobiť predčasný pôrod, nechcený potrat a mnoho problémov spojených s prirodzenou reprodukciou. U mužov hrozí pokles kvality a životaschopnosti spermií, čo má za následok neplodnosť. Pomocou detoxikácie možno v budúcnosti predísť aj mnohým zdravotným problémom dieťaťa, ako je ekzém, poruchy imunity a nervovej sústavy, dýchacie ťažkosti či ochorenie pečene.

Ideálny čas na detoxikáciu je 6 mesiacov pred plánovaným počatím. Najdôležitejším faktorom je úprava jedálnička, pravidelný pohyb a eliminácia prebytočného stresu. Všetko je vhodné doplniť aj potrebnými vitamínmi, minerálmi a aminokyselinami, ktoré proces urýchlia a zároveň udržia telo vo forme. V našej ponuke produktov môžete nájsť veľmi šetrný, neinvazívna a efektívny spôsob, ako sa detoxikovať pomocou náplasti BIOMAGICK, ktoré odstraňujú toxíny z tela počas spánku.

Každý detoxikačný proces má svoje pravidlá, tak nezabúdajte na rozumnú mieru detoxikácie a pomôžte svojmu telu navrátiť zdravú rovnováhu. Detoxikácia sa skladá z niekoľkých častí, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a podporujú odplavenie toxínov z tela.

5 základných pravidiel detoxikácie:

1. Naštartovanie metabolizmu tela.
2. Zdravá, vyvážená ľahká strava bohatá na antioxidanty
3. Dostatok tekutín vr. bylinných čajov a ovocných či zeleninových štiav.
4. Pohyb na čerstvom vzduchu.
5. Relaxácia, pozitívne myslenie.

Prečo detoxikovať telo na jar?

Z viacerých dôvodov sa jar považuje za ideálny čas na detoxikáciu organizmu. Na jar má telo potrebu zbaviť sa všetkých usadených škodlivín, túži po vyššom príjme vitamínov a zároveň aj samotné počasie nabáda k pohybu, ktorý je zdraviu prospešné. Poďme sa ale na detoxikáciu pozrieť pekne od začiatku.

Čo je detoxikácia organizmu a ako prebieha?

Cieľom detoxikácie je očistiť telo, posilniť imunitu a celkové zdravie tela. Počas detoxikácie sa čistia príslušné orgány, stimuluje sa správna činnosť krvnej a lymfatickej cirkulácie, rýchlejšie sa odplavujú kyslé látky z organizmu. Stimuluje sa imunitný systém, čím sa veľakrát eliminujú chronické infekčné ložiská a tiež chronické bolesti, uvoľňuje sa svalové napätie a zvyšuje sa hybnosť kĺbov. Účinná detoxikácia nemusí byť drastická. Môžete začať jednoducho a postupne. Stačí správne podporiť prirodzené vylučovanie toxínov a obnoviť správnu acidobázovú rovnováhu tela.

Kedy potrebujete detoxikáciu?

         Zobraziť produkt >>>

Pokiaľ sa jedna z odpovedí nižšie zhoduje s tým, čo vás práve napadlo, potom je pre detoxikáciu organizmu najvyšší čas.

  • Keď o seba chcete dbať a chcete očistiť svoje telo.
  • Keď chcete urýchliť chudnutie, alebo s chudnutím začať.
  • Keď trpíte bolesťami kĺbov, krčnej chrbtice alebo krížov.
  • Keď ťažko manuálne pracujete ale ste aktívny športovec.
  • Keď žijete v strese alebo intenzívne intelektuálne pracujete.
  • Ak trpíte nespavosťou alebo častým budením.
  • Ak riešite problém neplodnosti.