Yarilo Mg - Magnézium pre ženy 40 kapsúl

Kód: NC-39637
Tip
3 hodnotenia
Značka: Axonia
9,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Magnézium a vitamíny pre ženy Yarilo Mg je doplnok stravy podporujúci dostatočné množstvo horčíka, aktívneho folátu najnovšej 4. generácie Quatrefolic® a ďalších vitamínov. Je určený na každodenné užívanie po celú dobu tehotenstva a dojčenia a v období plánovania tehotenstva. Doplnok stravy neobsahuje umelé sladidlá, sachazózu, glukózu, žiadne pridané farbivá, laktózu, ani lepok. Balenie obsahuje 40 kapsúl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yarilo Magnézium - doplnok stravy

Vyvážená a pestrá strava je v období tehotenstva a dojčenia je úplnou samozrejmosťou. Magnézium a vitamíny pre ženy Yarilo Mg je doplnok stravy podporujúci dostatočné množstvo horčíka, aktívnych folátov a ďalších vitamínov, tiež obsahuje folát najnovšej 4. generácie Quatrefolic®. Tento folát je biologicky aktívna forma kyseliny listovej a je vhodná pre osoby, ktoré majú z dôvodu zlej genetiky nižšiu schopnosť aktivácie kyseliny listovej na jej biologicky účinnú formu. Magnézium a vitamíny pre ženy je vhodné užívať v období pred a počas menopauzy, kedy vitamín B6 reguluje hormonálne aktivity. Yarilo Mg je vhodné pri dlhodobom používaní hormonálnej antikoncepcie, ktorá znižuje koncentráciu horčíka aj folátov.

Ste už tehotná a chcete dopriať vášmu telu dostatok vitamínov? Vytvorte svojmu bábätku vitamínový pelech s vitamínovým komplexom Yarilo Einstein 2, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre obdobie 2. a 3. trimestra tehotenstva a dojčenia. Dojčíte a hľadáte tie správne vitamíny? Vyskúšajte Yarilo Galaktiz na podporu dojčenia obsahujúci fenikel a jarabinu lekársku.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú jednotlivé vitamíny v Yarilo Magnézium?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

Každá kapsula obsahuje 182,5 mg horčíka a 100 µg folátov najnovšej 4. generácie Quatrefolic®. Obsahuje tiež vitamín D3, vitamín B6 a B12. Magnézium a vitamíny pre ženy Yarilo Mg neobsahujú umelé sladidlá, sacharózu, glukózu, žiadne pridané farbivá, laktózu, ani lepok.

  • Horčík - spracovaný vo forme citrónanu horečnatého sa ľahko vstrebáva a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Potreba horčíka v tehotenstve sa razantne zvyšuje. Môže prispieť k normálnej funkcii činnosti nervovej sústavy a funkcii svalov. Podieľa sa na procese delenia buniek a podporuje normálnu syntézu bielkovín.
  • Quatrefolic® je aktívny folát, ktorý je okamžite účinný v ľudskom organizme. Pomáha k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, pôsobí priaznivo na metabolizmus homocysteínu, udržiava normálnu funkciu imunitného systému, podieľa sa na procese delenia buniek, má priaznivé účinky na zníženie miery únavy a vyčerpania, prispieva k správnej funkcii psychiky.
  • Vitamín B6 - napomáha činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti, reguluje hormonálnej aktivity. Podporuje normálnu syntézu cysteínu. Má pozitívny vplyv na tvorbu červených krviniek a činnosť nervovej sústavy.
  • Vitamín D3 - podieľa sa na procese delenia buniek, napomáha udržiavať imunitný systém, udržuje normálny stav kostí, zubov a činnosť svalov, pôsobí na vstrebávanie/využitie vápnika a fosfotu, je potrebný pre rast a vývin kostí u detí.
  • Vitamín B12 - prispieva k činnosti nervovej sústavy, pôsobí na metabolizmus homocysteínu, napomáha k zníženiu vyčerpania a únavy, zohráva úlohu v tvorbe červených krviniek, podieľa sa na procese delenia buniek, napomáha funkcii imunitného systému a psychickej činnosti. 

Dávkovanie a spôsob použitia

Dávkovanie

ODD - Odporúčané denné dávkovanie / RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • 1 kapsula raz až dvakrát denne (ráno a večer). Užívajte pred alebo spolu s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.
  • Vitamíny užívajte najmenej 1 mesiac pred otehotnením a po celú dobu tehotenstva a dojčenia.
  • Vhodné aj pri dlhodobom používaní hormonálnej antikoncepcie.

Zloženie

Nutričné informácie Obsah 1 kapsuly: citrónan horečnatý; plnidlo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; vitamín B12 (kyanokobalamín); vitamín D3 (cholekalciferol); vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid); Folát - Quatrefolic® (glukosaminová soľ kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistovej). 


Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Výrobok je určený pre dospelé ženy. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste chránenom pred zdrojmi tepla. Neužívajte, ak je obal poškodený. Neužívajte po dátume exspirácie. Neužívajte v prípade alergie alebo podozrenia na alergiu na nejakú zložku výrobku.

Dôležité informácie

Balenie: 40 kapsúl, jedlá želatína.

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste chránenom pred zdrojmi tepla.

Minimálna trvanlivosť do: Dátum uvedený na obale, spotrebujte do: Dátumu uvedeného na obale

Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobca/distribútor: AXONIA, a.s. Česká republika

Quatrefolic® a logo Quatrefolic® sú ochrannými známkami spoločnosti Gnosis.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre ženy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.038 kg
? FAQ-1: Aký je rozdiel medzi magnéziom z obchodu a Yarilo Magneziem?
? FAQ-2: Prečo užívať Yarilo Magnezium?
? FAQ-3: Kedy a ako užívať magnézium v ​​tehotenstve?
Položka bola vypredaná…