Yarilo Silhouette - na zníženie telesnej hmotnosti 30 kapsúl

Kód: NC-39672
2 hodnotenia
Značka: Axonia
13,99 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Doplnok stravy Yarillo silhouette vďaka obsiahnutému Glukomanánu 100 prispieva k zníženiu hmotnosti v rámci nízkoenergetickej diéty. Glukomanán je prírodnou rozpustnou vlákninou. Vhodná na zníženie hmotnosti po pôrode. Pre dospelých a deti od 6 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Yarilo Silhouette - doplnok stravy

Doplnok stravy Yarilo Silhouette na zníženie hmotnosti prispieva v rámci nízkoenergetickej diéty vďaka obsiahnutému glukomanánu 100, ktorý je prírodnou rozpustnou vlákninou. Glukomanán 100 sa extrahuje z ázijského koreňa konjak, kde je jeho koncentrácia až 40 %. Má vyššiu rozpustnosť, čistotu a molekulárnu hmotnosť ako bežne dostupný glukomanán. Pomáha ľudskému telu k zníženiu hmotnosti a udržiava normálne hladiny cholesterolu v krvi.

Vyskúšajte detoxikačné náplasti Biomagick na chodidlá. Hľadáte aj ďalší variant, ako zbaviť telo nečistôt? V našej ponuke nájdete bylinnú zmes na odkyslenie organizmu s čajmi na dopoludňajšiu a popoludňajšiu očistu.

Aké účinky má Glukomanán?

 * povolené účinky podľa platnej legislatívy

  • Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi pri príjme 4 g glukomanánu. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.
  • V rámci nízkoenergetickej diéty napomáha k zníženiu hmotnosti pri konzumácii 3 g glukomanánu v troch dávkach po 1 g zapitých 1-2 pohármi vody, pred jedlom a v rámci nízkoenergetickej diéty. Zapiť veľkým množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa látka dostane do žalúdka.

LEGISLATÍVA Radi by sme oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Dávkovanie a spôsob použitia

ODD - Odporúčané denné dávkovanie / RVH - Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

Dávkovanie

  • Dospelí: Užívajte 2 kapsuly denne v dvoch dávkach (najviac 3 kapsuly denne v troch dávkach), jednu hodinu pred hlavnými jedlami počas 8 týždňov. Zapite veľkým množstvom vody (1-2 poháre), aby sa zabezpečilo, že sa kapsuly dostanú až do žalúdka.
  • Deti od 6 rokov: Užívajte 1 kapsulu denne v jednej dávke alebo 2 kapsuly denne v dvoch dávkach, jednu hodinu pred hlavnými jedlami počas 8 týždňov. Zapite veľkým množstvom vody (1-2 poháre), nech zaistíte, že sa kapsuly dostanú až do žalúdka.

Upozornenie

Glukomanán, obdobne ako aj iné vlákniny, môžu ovplyvňovať vstrebávanie liekov. Neužívajte preto glukomanán 1 hodinu pred a 3 hodiny po požití liekov. Pred prípadným použitím v tehotenstve konzultujte so svojím lekárom. Osobám s ťažkosťami pri prehĺtaní alebo pri zapití nedostatočným množstvom tekutiny hrozí udusenie.

Zloženie

Nutričné ​​informácie - Obsah v 1 kapsule

Glucomannan 100 (konjac manan (glukomanán)) - 0,75 g (v dvoch kapsulách = 1,5 g, v troch kapsulách = 2,25 g), - prášok z hľuzy zmijovca indického (Amorphophallus konjac K. Koch, koreň), jedlá želatína, protihrudkujúce látky: horečnaté soli mastných kyselín.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte viac než 1 kapsulu naraz. Osobám s ťažkosťami pri prehĺtaní alebo pri zapití nedostatočným množstvom tekutiny hrozí udusenie. Glukomanán, obdobne ako aj iné vlákniny, môžu ovplyvňovať vstrebávanie liekov. Neužívajte preto glukomanán 1 hodinu pred a 3 hodiny po požití liekov. Pred prípadným použitím v tehotenstve konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste chránenom pred zdrojmi tepla. Neužívajte, ak je obal poškodený. Nepoužívajte po dátume exspirácie uvedenom na obale. Neužívajte v prípade alergie alebo podozrení na alergiu na nejakú zložku výrobku.

Dôležité informácie

Yarilo Silhouette je zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 30 kapsúl 

Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste chránenom pred zdrojmi tepla.

Minimálna trvanlivosť do: Dátum uvedený na obale, spotrebujte do: Dátumu uvedeného na obale

Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Yarilo® je registrovaná ochranná známka AXONIA, a.s.

Výrobca / distribútor: AXONIA, a.s. Česká republika

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny pre ženy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.043 kg
? FAQ-1: Na čo je vhodné Silhouette?
? FAQ-2: S čím užívať Silhouette?
? FAQ-3: Prečo hrozí osobám s prehĺtacími ťažkosťami udusenia?
? FAQ-4: Je rozdiel medzi psylliom a Silhouette?
? FAQ-5: Môžem užívať Silhouette spoločne s liekmi?
Položka bola vypredaná…