Využite akciu testovania plodnosti s -15% zľavou

ADIEL SeeNow tehotenské testy hCG, 10 ks

Kód: TT0110
3,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Zistite pohodlne a v súkromí, či ste tehotná. Citlivý tehotenský test spoľahlivo určí tehotenstvo už krátko po oplodneniu. Placenta začne skoro po oplodneniu produkovať hormón choriogonadotropín (hCG), ktorého prítomnosť jednorazový tehotenský test hCG zistí z moču. ADIEL SeeNow tehotenský test hCG je zdravotnícky prostriedok, pred použitím starostlivo čítajte príbalovú informáciu. 10 ks v baleniu. Citlivosť 25 mlU/ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

ADIEL Tehotenský hCG test jednorazový 10 ks- zdravotnícky prostriedok

ADIEL Tehotenský test hCG vám pomôže ľahko určiť, či ste tehotná. Tetsovací prúžok obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moču. Po nadviazaní embrya na maternicovú výstielku začína placenta produkovať hCG. Už niekoľko dní po oplodneniu dochádza k zvýšeniu koncentrácie hCG v krvi natoľko, že toto zvýšenie sa dá testom detekovať.

Podarilo sa vám otehotnieť? Doprajte si vitamíny, ktoré sú pre vývin bábätka dôležité. V našej ponuke nájdete napríklad bioaktívnu kyselinu listovú 60 tabliet alebo vitamíny pre ženy Yarilo Einstein 1 na prvý trimester tehotenstva. Taktiež vitamíny pre ženy Yarilo 2 na 2. - 3. trimester vášho tehotenstva.

Použitie tehotenského testu a následný výsledok je veľmi rýchly a ľahký. Po ponoreniu prúžku do vzorky vzlína moč pozdĺž membrány. Akonáhle moč obsahujúci hCG dosiahne testovacej oblasti v membráne, objaví sa farebný prúžok. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Pokiaľ je test urobený riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok (slúži ku kontrole správnosti urobenia). Tento test je zvlášť vhodný aj pre zistenie naozaj raného tehotenstva. Tieto testy dokážu odhaliť tehotenstvo pri púhych 25 mlU/ml hCG prítomnosť v moču (všimnite si, že čím je číslo nižšie, tým vyššia je citlivosť testu).


Ako použiť tehotenský hCG test?

Odber vzorky a manipulácia s ňou

Ak chcete robiť tento test, odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádoby (napríklad plastový kelímok). Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč (obsahuje vyššiu koncentráciu hCG). Avšak použiť sa dá vzorka moču odobratá kedykoľvek počas dňa. Po vykonaniu testu zlikvidujte použitý materiál (testovací kelímok + použitý prúžok testu).

Návod na použitietestovací tyčinka strips ponor-max

 1. Odoberte vzorku moču do suchej a čistej nádoby. Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč.
 2. Vyberte testovací prúžok z ochranného obalu.
 3. Ponorte testovací prúžok do odobratého moču tak, aby vyznačená šípka smerovala do vzorky moču.
 4. Testovací prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú líniu MAX (maximum). Inak test neprebehne správnym spôsobom.
 5. Po 15 sekundách testovací prúžok vyberte z vzorky moču, znova zatvorte ružovým krytom a umiestnite do vodorovnej polohy (napríklad na vrchnú časť nádobky s močom).
 6. Pozitívny výsledok môžete pozorovať už počas 40 sekúnd (v závislosti od koncentrácie hCG vo vzorke moču). Avšak pre potvrdenie negatívneho výsledku je treba počkať necelých 5 minút, dokiaľ reakcia neprebehne úplne.

 

Ako správne čítať výsledkyTT01-res-300x300

POZITÍVNY VÝSLEDOK: V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa zjavne objavili dve zreteľné farebné čiarky. To znamená, že bol v moču detekovaný hCG hormón a existuje veľká možnosť tehotenstva. Objavené čiarky môžu byť slabé a jedna čiarka môže byť svetlejšia než druhá, je to však stále pozitívny výsledok. Čiarky sa nemusia zhodovať v sile ani farbe.

NEGATÍVNY VÝSLEDOK: Objavila sa len jedna farebná čiarka v kontrolnej oblasti (C). V testovacej zóne (T) nie je patrná žiadna farebná čiarka. To naznačuje, že nie ste tehotná alebo ste testovali príliš skoro. Pokiaľ si nie ste istá, opakujte test znova počas nasledujúcich 48 hodín.

NEPLATNÝ VÝSLEDOK: V kontrolnej (C) aj testovacej (T) zóne sa neobjavila žiadna farebná čiarka. Zopakujte test s novým testovacím prúžkom. Neplatné výsledky testu môžu byť spôsobené: Absorpčná špička nebola dôkladne navlhčená. Čítanie výsledku testu bolo príliš skoro alebo príliš neskoro (po viac než 5 minútach).


Upozornenie

 1. LEN PRE DIAGNOSTICKÉ POUŽITIE IN-VITRO (IVD), NIE pre interné použitie.
 2. Pred urobením tohto testu si starostlivo prečítajte návod na použitie. Urobte každý krok presne podľa priloženého návodu na použitie.
 3. Nepoužívajte po uplynutiu času použiteľnosti vyznačeného na ochrannom obale.
 4. Každý jednorazový tehotenský test hCG sa dá použiť len raz, nie opakovane.
 5. Test nepoužívajte, pokiaľ je ochranný obal poškodený.
 6. Po otvoreniu ochranného obalu by mal byť Midtsream test okamžite použitý.
 7. Po použitiu zlikvidujte každý jednorazový Midstream test, vrátane použiého moču a použitého testovacieho materiálu. S použitým materiálom zaobchádzajte tak, ako by bol potenciálne infekčný.
 8. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
 9. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH DETÍ.

Dôležité informácie

Diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený na sebatestovanie in vitro v zhode s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke prostriedky in vitro.

Obsah balenia

Každá krabička obsahuje: ochranný obal s testom a návod na použitie.

Každý ochranný obal obsahuje: tehotenský testovací prúžok a vysúšadlo. Vysúšací vankúšik slúži len na účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva. Každý tehotenský test (prúžok) je balený jednotlivo v ochrannom obale.

Balenie NEOBSAHUJE testovací materiál (pohárik na vzorku moču).

Skladovanie

Testovaciu súpravu skladujte pri izbovej teplote (4-30°C) v zatvorenom a neporušenom ochrannom obale do dátumu expirácie. Sáčok otvárajte tesne pred použitím testu.

Testovacie súpravy by mali byť chránené pred priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a teplom. Chráňte pred mrazom.

Minimálna trvanlivosť: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale. Nepoužívajte po dátumu spotreby.

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd. mceclip0

Dodatočné parametre

Kategória: Tehotenské testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.04 kg
Dle Problému: Testování těhotenství
Určení: Ženy
? FAQ-1: Kedy si urobiť tehotenský test SeeNow s citlivosťou 25mlU/ml?
? FAQ-2: Čo mám robiť, keď je môj test negatívny (nie som tehotná)?
? FAQ-3: Čo mám robiť, keď je môj test pozitívny?
? FAQ-4: Čo mám robiť, keď mi vyšiel neplatný výsledok (test nebol správne urobený)?
? FAQ-5: Vyšiel mi pozitívny výsledok testu, ale tehotná nie som (faolšne pozitívny výsledok).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: