O Nás

,, Vo svojich deťoch žijeme ďalej „- Euripides

Ako vznikol projekt ADIEL.sk?


banner_photo_main_png

Neplodnosť – najväčší strašiak posledného desaťročia. Za neplodnosť sa považuje stav, keď pri pravidelnom nechránenom pohlavnom styku nedôjde k otehotneniu. Príčin neplodnosti je veľa, jednou z nich je určite aj fakt, že sa plánovanie bábätka odsúva na stále neskorší vek. To bol aj prípad manželky zakladateľa tohto projektu. Pár sa snažil otehotnieť už nejakú tú chvíľu, ale predtým, než by podstúpili umelé oplodnenie, rozhodli sa využiť pomoc z prírody. Po štúdiu literatúry stavili na čínsku medicínu. Tá ich doviedla okrem duševného pokoja aj k vytúženému potomkovi.

Takéto precitnutie by nemalo zostávať len medzi dvoma ľuďmi, preto sa pán Kameníček rozhodol, že svoje poznatky využije na to, aby pomohol aj ostatným párom na ich ceste k otehotneniu. Začínal od niekoľkých málo produktoch, ktoré rozosielal sám balíček po balíčku. Osobne si nechal vždy urobiť dôkladné rozbory a posudky na prípravky, ktoré ďalej ponúkal. Precestoval polovicu sveta, aby Vám mohol ponúknuť to najlepšie a predovšetkým najúčinnejšie na problematiku neplodnosti.

Dnes sa môžeme hrdo označiť za najväčší špecializovaný obchod s produktmi na podporu počatia. Okrem eshopu, na ktorom si môžete všetky doplnky stravy, tinktúry, čaje, lubrikačné gély a mnoho iného zakúpiť, Vám predovšetkým ponúkame odborné individuálne poradenstvo a rady a tipy ako otehotnieť.

Sledujte nás a buďte zase o niečo bližšie vášmu cieľu, ten detský smiech za to stojí…

Prečo nakupovať na Adiel.sk?

  1. Najvyššia certifikovaná kvalita prípravkov na otehotnenie.Zameriavame sa na problematiku neplodnosti žien i mužov.
  2. Poctivý a osobný prístup na eshopu, pri telefonickej komunikácii aj na kamennom obchode. Našu prácu robíme srdcom, vždy poctivo a profesionálne.
  3. Za značkou stoja reálni ľudia a odborníci.
  4. Ponúkame poradenstvo a vytváranie individuálnych balíčkov ZADARMO.
  5. Každá surovina, každá rastlina má najlepšie podmienky pre rast inde. Vyberáme produkty z originálnych surovín po celom svete.
  6. Naozaj účinné produkty na otehotnenie, ktoré fungujú. Overené zákazníkmi.
  7. Dodávame tiež do lekární a vyvážame do mnohých krajín Európy.