Využite zľavu -15% pri nákupe nad 39 eur. Zľavový kód: zenske15

ADIEL SeeNow ovulačné testy LH, 5 ks

Kód: OT05
3 hodnotenia
Značka: ADIEL
3,49 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

Majte pod kontrolou svoje plodné dni a maximálne tak využite svoje šance na otehotnenie. Zistite rýchlo a pohodlne, kedy máte ovuláciu, pomocou jednoduchého ovulačného testu See Now LH. Test z moču zisťuje prítomnosť luteinizačného hormónu, ktorý sa tu vyskytuje počas ovulácie. ADIEL seenow ovulačný test LH je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím si pozorne čítajte písomnú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ovulačné testy SeeNow - zdravotnícky prostriedok

Ovulačné testy See Now LH overia vaše plodné dni z pohodlia vášho domova. Rýchlym testom z moču zistíte, kedy je ideálna príležitosť na otehotnenie. Luteinizačný hormón spôsobuje, že sa vajíčko uvoľňuje do vajcovodu a v tomto okamihu začína doba, ktorá je pre počatie najpríhodnejšie - vaše plodné dni.

Svoje plodné dni si môžete vypočítať s pomocou našej ovulačnej kalkulačky. Už ste vyskúšali náš Drmek forte s vitamínom E v celulózových kapsliach? Máme pre vás pripravené aj výhodné balíčky napríklad súpravu intenzívne testovanie, kde nájdete okrem ovulačných testov a drmku tiež SeeNow tehotenské testy 5 ks.


Čo sú to plodné dni?

Plodné dni sú tie dni, kedy je žena najplodnejšia. Ide o 1 - 2 dni pred ovuláciou a v deň ovulácie. Plodné dni môžu trvať až 5 dní, pretože životaschopnosť spermií je 3 - 5 dní. V tejto dobe môže spermie oplodniť vajíčko, odporúča sa mať v tomto období pravidelný pohlavný styk.

Čo je to ovulácia?

Ide o proces, kedy sa zvýšením hladiny luteinizačného hormónu uvoľní z vaječníka zrelé vajíčko a putuje vajcovodom do maternice. Ovulácia nastáva približne v polovici menštruačného cyklu, záleží od dĺžky menštruačného cyklu každej ženy. Telo produkuje zvýšené množstvo estrogénu, ktorý zaisťuje nárast sliznice maternice (výstelka pre uhniezdenie oplodneného vajíčka). Zvýšená hladina estrogénu spôsobí prudké navýšenie luteinizačného hormónu. K ovulácii dochádza 24 - 36 po náraste luteinizačného hormónu. Luteinizačný hormón spúšťa dozrievanie vajíčka, jeho uvoľnenie a následnú premenu folikuly na žlté teliesko. Pri oplodnení vajíčka žlté teliesko produkuje ďalej hormóny potrebné na udržanie raného tehotenstva.


Návod na použitie ovulačného testu ADIEL SeeNow LH

  • Vykonávajte test každý deň v rovnakom čase, najskôr od 10 hodiny rannej
  • Na testovanie použite ideálne stredný prúd moču.
  • Vyberte testovací prúžok z ochrannej fólie.
  • Do vzorky moču namočte testovací prúžok po vyznačenú rysku na 15 sekúnd.
  • DÔLEŽITÉ: Prúžok neponárajte do moču nad vyznačenú maximálnu líniu (MAX), inak test neprebehne správnym spôsobom!
  • Položte na nenasiakavý povrch a počkajte 5 minút na výsledok. Nečítajte výsledky po viac ako 10 minútach.

Ako čítať výsledky?

V testovacom poli sa vždy musí objaviť kontrolná čiarka (C), ktorá potvrdzuje, že test je v poriadku.

Pozitívny výsledok - vaše ovulácia buď prebieha alebo nastane v najbližších 24-48 hodinách: Testovacia čiarka (T) je rovnakej alebo tmavšej farby ako kontrolná čiarka (C).

Negatívny výsledok - ovulácia zatiaľ neprebieha: Testovacia čiarka (T) je svetlejšia než kontrolná čiarka (C), alebo sa neobjaví vôbec.

Neplatný výsledok - neobjaví sa žiadna čiarka. Ak je výsledok testu opakovane neplatný, kontaktujte prosím výrobcu alebo predajcu. Nezabudnite uviesť číslo šarže, ktoré nájdete na obale testu (LOT)


Upozornenie

Nepoužívajte test po dobe exspirácie uvedenej na obale. Skladujte v suchom prostredí najdlhšie do dátumu exspirácie. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nie je určené deťom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nepoužívajte ak je obal poškodený. Nepoužívajte ak je test po dátume spotreby. Testy sú jednorazové, nemožno ich použiť opakovane.

Dôležité informácie

ADIEL SeeNow ovulačné testy LH 5 ks je diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený pre samovyšetrovanie in vitro v súlade s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro. Príbalový leták s návodom na použitie.

Balenie: 5 x testovací prúžok v ochrannom obale + vysúšací vankúšik. * Vysúšací vankúšik slúži len na účely skladovania, na samotné testovanie sa nepoužíva. Príbalový návod na použitie.

Skladovanie: Uchovávajte v originálnom uzavretom vrecúšku pri teplote 4-30 ºC najdlhšie do dátumu exspirácie. Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Vrecúško otvárajte až tesne pred použitím testu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Testovací prúžok je jednorazový, nemôže byť použitý opakovane.

Minimálna trvanlivosť: Dátum je na obale vyznačený EXP/LOT

Dodatočné parametre

Kategória: Ovulačné testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.02 kg
Dle Problému: Neznám své plodné dny
Použití: Neplodnost, Menstruace, Ovulace
Určení: Ženy