Súprava na meranie bazálnej teploty

Kód: 746
31,98 € –6 %
bazalni teplomer nove baleni 1
31,98 € –6 % 29,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Obsahuje 1x bazálny teplomer a gél Conceive Plus 75 ml. Táto súprava pre ženu bola zostavená z produktov, ktoré sú nevyhnutné, ak plánujete otehotnieť. Pomocou presného bazálneho teplomeru zistíte, kedy sa blíži ovulácia. Počas týchto plodných dní použijete s partnerom lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus, ktorý upravuje pH tak, aby sa uľahčilo oplodnenie. ADIEL bazálny teplomer je zdravotnícka pomôcka, pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.    

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava na meranie bazálnej teploty

Súčasťou je bazálny teplomer, s ktorého pomocou si meriate bazálnu teplotu a dokážete tak vyhodnotiť dobu svojej ovulácie. Vysokokvalitný a bezpečný teplomer s pružnou špičkou zmeria vašu bazálnu teplotu s presnosťou na 2 desatinné miesta. Keď si overíte, kedy nastáva ovulácia, prichádza na rad lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus. Ten je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú významne zlepšenú životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov aj v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.     

Súprava obsahuje:
  1. Bazálny teplomer digitálny MT-B231F
  2. Lubrikačný gél na podporu počatia Conceive Plus, 75 ml

Strážte si svoje plodné dni a ovuláciu s našou ovulačnou kalkulačkou. Nie ste si istí svojou plodnosťou? Vyskúšajte testovanie plodnosti pre páry a overte svoju plodnosť v pohodlí vášho domova.   


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Ako produkty zo súpravy správne používať?

Lubrikačný gél Conceive Plus - zdravotnícky prostriedok

  • Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
  • Používajte v čase okolo ovulácie, tým zvýšite pravdepodobnosť počatia. Taktiež je možné použiť kedykoľvek počas pohlavného styku, možné používať aj niekoľkokrát denne. Vhodný aj na každodenné použitie.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Bazálny teplomer - zdravotnícky prostriedok

  • Po zapnutí teplomera prebehne počas 2 sekúnd automatický test všetkých funkcií.
  • Potom teplomer na 2 sekundy zobrazí poslednú nameranú teplotu.
  • Hneď ako je zmeraná aktuálna teplota, teplomer vás upozorní pípnutím.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

 Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Bazálna teplota a jej zisťovanie

  • Práve v čase ovulácie stúpa vaša telesná teplota, čo vám umožňuje ovuláciu sledovať a bezpečne zistiť. Merajte teplotu denne, vždy v rovnakom čase. Podľa vyššej teploty spoznáte, kedy nastávajú vaše plodné dni.
  • Vo chvíli, keď dôjde na vaše plodné dni, používajte s partnerom pred alebo pri pohlavnom styku lubrikačný gél Conceive Plus.

Spôsoby merania teploty

Bazálnu teplotu je možné merať niekoľkými spôsobmi, bazálnu teplotu však môže ovplyvniť množstvo faktorov. (napr. choroba, zlý spánok, večerná konzumácia alkoholu)  

Orálna metóda (normálna teplota 35,5 °C - 37,35 °C) Umiestnite senzor (kovový hrot) pod jazyk. Hrot teplomera by sa mal dotýkať listu pod jazykom. Udržujte v rovnakej polohe so zatvorenými ústami. Počas merania nemeňte polohu teplomeru. Doba merania: približne 60 sekúnd    

Metóda merania v podpazuší (Normálna teplota 34,7 °C-37,3 °C) Toto je najmenej presná metóda a trvá najdlhšiu dobu. Pred meraním sa uistite, že máte podpazušie suché. Umiestnite senzor do podpazušia a pevne ho držte. Doba merania: 5-10 minút 

Vaginálna metóda (normálna teplota 36,6 °C - 38,0 °C) vložte asi 1 cm do pošvy, môžete použiť lubrikačný gél. Čas merania: 60 sekúnd 


Upozornenie

Teplomer nevyvárajte, iba očistite handričkou, prípadne namočenou v dezinfekčnom roztoku. Nevystavujte teplomer priamemu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám. Uchovávajte mimo dosahu detí. Teplomer nerozbíjajte. Nevhadzujte batériu do ohňa. Likvidujte teplomer a batériu zvlášť, nevyhadzujte ich do zmiešaného odpadu.

Nepoužívajte lubrikačný gél Conceive plus, ak by sa objavili príznaky podráždenia. Nie je určené deťom. Nepoužívajte do dátume spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: