Conceive Plus lubrikačný gél na podporu počatia 75 ml

Kód: LG01
25,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Objavte lubrikačný gél na podporu počatia, na ktorý veľa novopečených mamičiek nedá dopustiť. Nielenže vám spríjemní spoločné intímne chvíľky, ale navyše je priateľský k spermiám, ktoré sa tak dostanú tam, kam majú.Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Conceive plus lubrikačný gél

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus obsahuje špeciálne vyvinutý gél s vápnikom, horčíkom a vyváženým pH, ktorý napomáha spermiám k dlhšej životnosti a k rýchlejšiemu pohybu k vajíčku. Gél je registrovaný na Ministerstve zdravotníctva ČR a je odporúčaný lekármi ako podporný prostriedok pri pomoci k úspešnému otehotneniu.

Lubrikačný gél je ideálne používať v čase plodných dní. Majte svoje plodné dni pod kontrolou, vyskúšajte jednorazové ovulačné testy Midstream 3 ks. Chcete mať pod kontrolou celý váš menštruačný a ovulačný cyklus? V našej ponuke nájdete Ifertracker monitor na meranie bazálnej teploty počas spánku.


Lubrikačný gél Conceive Plus a otehotnenie

Conceive Plus gél bol špeciálne vytvorený na podporu počatia. Ako jediný gél na trhu obsahuje ióny vápnika (Ca) a horčíka (Mg), ktoré sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú zásadné pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia.

  • Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie pre optimálne podmienky potrebné na prežívanie a migráciu spermií.
  • Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú významne zlepšenú životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov iv prostredí bez použitia lubrikačných gélov.
  • Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac udržiaval tekutiny potrebnej na zdarné oplodnenie a vytváral tak prostredie „priateľské“ pre spermie, ktoré je prirodzené a veľmi zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Spôsob používania gélu Conceive Plus

  • Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku.
  • Používajte v čase okolo ovulácie, tým zvýšite pravdepodobnosť počatia. Taktiež možno použiť kedykoľvek počas pohlavného styku, možno používať aj niekoľkokrát denne.
  • Vhodný aj na každodenné použitie.

Zloženie

Voda, hypromelóza, chlorid sodný, metylparabén, glycerol, fosforečnan sodný, chlorid draselný, dihydrogénfosforečnan sodný, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý.


Upozornenie

Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte gél používať. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátume spotreby. Nepoužívajte, ak je obal viditeľne poškodený. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dôležité informácie

Lubrikačný gél Conceive plus 75 ml je registrovaný na Ministerstve zdravotníctva ČR.

Balenie: Plastová tuba 75 ml, príbalový leták

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri teplote (2-30 °C). Uchovávajte mimo dosahu detí.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665. www.otehotnet.cz

Výrobca: SASMAR Pharmaceuticals, Belgicko www.sasmar.com

Dodatočné parametre

Kategória: Lubrikačné gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.08 kg
Dle Problému: Nekvalitní spermie
Použití: Neplodnost, Ovulace, Sexuální aktivita, Afrodiziakum
Určení: Ženy, Muži

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: