Využite zľavu -15% pri nákupe nad 39 eur. Zľavový kód: zenske15

ADIEL SeeNow tehotenské testy hCG, 5 ks

Kód: TT0105
3 hodnotenia
Značka: ADIEL
2,69 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

Zistite pohodlne a v súkromí domova, či ste tehotná. Citlivý ADIEL SeeNow tehotenský test hCG rýchlo určí tehotenstvo už krátko po oplodnení. Placenta začne čoskoro po oplodnení produkovať hormón choriogonadotropín (hCG) a jednorazový tehotenský test hCG zistí prítomnosť práve tohto hormónu v moči. ADIEL see now Tehotenský test hCG je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím si pozorne čítajte písomnú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tehotenský hCG test - zdravotnícky prostriedok

Tehotenský test hCG vám pomôže ľahko a rýchlo  určiť, či ste tehotná. Overte si výsledok do niekoľkých minút. Testovací prúžok obsahuje látky, ktoré reagujú na prítomnosť hormónu hCG v moči.

Chcete zistiť svoje tehotenstvo už 8. deň od počatia? Vyskúšajte tehotenský krvný test ADEXUS. V našom sortimente nájdete tiež výhodné súpravy s tehotenskými testami.  Máte vo svojom balíčku kyselinu listovú? Najnovšie pre vás máme Bioaktívnu kyselinu listovú.


Ako tehotenský test hCG odhalí tehotenstvo?

Tehotenský test hCG obsahuje protilátky, ktoré špecificky reagujú na hormón choriogonadotropín (hCG). Po ponorení prúžku do vzorky vzlína moč pozdĺž membrány. Hneď ako moč obsahujúci hCG dosiahne testovaciu oblasť v membráne, objaví sa farebný prúžok. Neprítomnosť tohto prúžku naznačuje negatívny výsledok. Ak je test vykonaný riadnym spôsobom, objaví sa v kontrolnej oblasti ešte jeden farebný prúžok (slúži na kontrolu správnosti vykonania). Tento test je obzvlášť vhodný aj na zistenie naozaj raného tehotenstva. Tieto testy dokážu odhaliť tehotenstvo pri iba 10 mIU/ml hCG prítomných v moči (všimnite si, že čím je číslo nižšie, tým vyššia je citlivosť testu). Štandardné testy na trhu majú citlivosť 20 mIU/ml hCG.


Návod na použitie tehotenského testu hCG

TT01-res-300x300

  • Testovanie vykonávajte najlepšie ráno, kedy je obsah hormónu hCG v moči najvyššia.
  • Ponorte testovací prúžok v smere šípky do vzorky moču až po vyznačenú rysku.
  • O 20 sekúnd (nie skôr ako o 15) prúžok vytiahnite a položte na nenasiakavý povrch.
  • Pozitívny výsledok sa objaví do 1 minúty.
  • Pre potvrdenie negatívneho výsledku je potrebné počkať 5 minút.
  • Po viac ako 10 minútach sú výsledky neplatné.

Ako čítať výsledky?

V testovacom poli sa vždy musí objaviť kontrolná čiarka (C), ktorá potvrdzuje, že test je v poriadku.

Pozitívny výsledok - ste tehotná: testovacia čiarka (T) je rovnakej alebo svetlejšej farby než kontrolná čiarka (C).

Negatívny výsledok - nie ste tehotná: objaví sa kontrolná čiarka (C), testovacia čiarka (T) sa neobjaví vôbec.

Neplatný výsledok - kontrolná čiarka (C) sa neobjaví do 5 minút a testovacia čiarka (T) sa buď objaví alebo neobjaví.


Upozornenie

Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Nesmie zmrznúť! Vrecúško otvárajte až tesne pred použitím testu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte do dátume spotreby a ak je obal viditeľne poškodený.

Dôležité informácie

Diagnostický zdravotnícky prostriedok je určený na samovyšetrovanie in vitro v súlade s nariadením č.56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro.

Balenie: 5x testovacie strips (prúžky) v ochrannom obale + vysúšací vankúšik. Vysúšací vankúšik slúži len na účely skladovania, na samotné testovanie sa nepoužíva. Príbalový leták s návodom na použitie.

Skladovanie: Uchovávajte v originálnom uzavretom vrecúšku pri teplote 4-30 ºC najdlhšie do dátumu exspirácie. Chráňte pred vlhkosťou, nevystavujte zdrojom tepla a priamemu slnečnému žiareniu. Nesmie zmrznúť! Vrecúško otvárajte až tesne pred použitím testu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť: Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Tehotenské testy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.02 kg
Dle Problému: Testování těhotenství
Určení: Ženy