Spoľahlivé testovanie plodnosti pre páry - súprava 1

Kód: 830
Zľava
9 hodnotení
Značka: ADIEL
19,18 € –4 %
Spolehlivé a rychlé testování plodnosti pro páry 1
19,18 € –4 % 18,49 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

Otestujte svoj potenciál plodnosti súkromne a diskrétne v pohodlí vlastného domova. Výhodný balíček spoľahlivého a rýchleho testovania plodnosti pre páry. Výsledok testov vám pomôže včas naplánovať ďalšie kroky a rýchlejšie sa tak priblížiť vysnívanému cieľu - tehotenstvo.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivé testovanie plodnosti pre páry - súprava 1

Páry, ktoré sa pokúšajú o dieťa, sa často samé seba pýtajú, prečo nemôžu počať. Pripravili sme pre vás balík Testovanie plodnosti pre páry, ktorým zistíte svoj potenciál plodnosti. Otestovať sa môžete diskrétne v pohodlí vášho domova. 

Už ste vyskúšali kotvičník FORTE s vitamínom E? Kotvičník zemný prispieva k plodnosti a reprodukcii, prispieva tiež k tvorbe testosterónu v krvi. V našej ponuke ho nájdete vo forme čaju alebo tinktúry. Viete, akú úlohu zohráva FSH hormón? Pripravili sme pre vás zaujímavý článok na tému - FSH hormón, ktorý prezradí stav vašej plodnosti.  

Súprava obsahuje:
 1. ADIEL Midstream Test ženskej plodnosti 1 ks
 2. ADIEL test mužskej plodnosti 1 ks

Ako produkty zo súpravy správne používať?

Test ženskej plodnosti 1 ks - zdravotnícky prostriedok

Tento rýchly a spoľahlivý test funguje tak, že deteguje zvýšenú hladinu hormónu stimulujúceho folikuly (FSH) v moči - čo svedčí o zníženej rezerve vaječníkov. Adiel Test ženskej plodnosti umožňuje ženám otestovať svoj potenciál plodnosti súkromne a diskrétne v pohodlí vlastného domova.

Návod na použitie
 • Vyberte eco prúžok z fólie. Odstráňte z testu fialový kryt a nasaďte ho na opačný koniec pre jednoduchšie použitie.
 • Uchopte test za premiestnený červený kryt a nastavte obnaženú absorpčnú časť tak, aby smerovala smerom nadol, a predovšetkým do prúdu moču. Takto ponechajte 10 sekúnd. Alebo si pripravte moč do čistej nádoby a položte kolmo prúžok testu do moču, nie vyššie ako je maximum.
 • Snažte sa zamedziť styku kontrolného a testovacieho okienka s močom.
 • Ihneď po absorpcii uzavrite absorpčnú časť opäť červeným krytom a položte test na vodorovnú podložku. Teraz začnite počítať čas - ideálne 5 minút.
 • Hneď ako test začína fungovať, uvidíte, ako stredná časť prúžku začne svetlo červenať od značky T (test) až po značku C (kontrola).
 • Po 5 minútach čítajte výsledok testu, nečítajte výsledok dlhšie ako po 10 minútach.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 

Test mužskej plodnosti 1 ks - zdravotnícky prostriedok

Pomocou Adiel Testu mužskej plodnosti rýchlo a spoľahlivo zistíte, či váš ejakulát obsahuje dostatočný počet spermií na to, aby mohlo dôjsť k oplodneniu ženského vajíčka. Stačí malé množstvo spermií a pár minút vášho času. 

Návod na použitie

Muž by sa mal zdržať ejakulácie po dobu najmenej 3 dní pred vykonaním testu, ale nie dlhšie ako 7 dní.

 • Vyberte test z fólie a položte ho vodorovne na rovný povrch. Pomocou pipety z vrecúška odoberte vzorku spermií a kvapnite do políčka označeného ako A.
 • hneď ako sa spermie vsiaknu, pridajte tri kvapky modrého roztoku do rovnakého políčka A a nechajte namočené 1-2 minúty.
 • Teraz pridajte dve kvapky priehľadného premývacieho roztoku, nechajte namáčať 1-2 minúty a ihneď potom prečítajte výsledky.
 • Pozrite sa na farbu políčka A a porovnajte s farbou políčka B. Čím je farba v políčku A tmavšia, tým je počet spermií vyšší.

Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu.

Viac informácií a návod na použitie nájdete v detaile produktu TU. 


Upozornenie

Čítajte pozorne príbalový leták pred použitím testu. Nepoužívajte test ženskej plodnosti po dobe exspirácie uvedenej na obale. Skladujte pri teplote 2-30 °C. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Uchovávajte mimo dosahu detí. Test je určený iba na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte test skôr, ako si prečítate všetky inštrukcie na použitie.

Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte všetky informácie v návode. Test mužskej plodnosti uchovávajte mimo dosahu detí. Modré farbivo nie je určené na konzumáciu, je toxické, dráždi pokožku, oči a dýchacie ústrojenstvo. Najskôr sa uistite, že ste s testom oboznámení. Zabráňte akémukoľvek kontaktu so špičkou fľaštičky modrého farbiva, aby sa minimalizovalo riziko kontaminácie. Otvorením fľaštičky s farbivom sa neobmedzí jeho trvanlivosť, pokiaľ nedôjde ku kontaktu so špičkou fľaštičky alebo farbivom. Nepoužívajte vzorku staršiu ako 12 hodín.

Skúmavky a lieviky sa môžu používať iba raz, po použití ich vyhoďte a na druhý test použite novú súpravu. Nepoužívajte po dobe exspirácie, nepoužívajte ak je obal viditeľne poškodený.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora plodnosti
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.075 kg

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie