Využite zľavu -15% pri nákupe nad 39 eur. Zľavový kód: zenske15

ADIEL Test mužskej plodnosti 1ks

Kód: NC-32710
9 hodnotení
Značka: ADIEL
11,99 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.10.2021

ADIEL Test mužskej plodnosti je rýchly test na zistenie koncentrácie spermií v semene. Páry, ktoré sa pokúšajú o dieťa, sa často samé seba pýtajú, prečo nemôžu počať. Ak je problém na strane muža, dôvodom môže byť podpriemerný počet spermií v semene. Pomocou ADIEL Testu mužskej plodnosti rýchlo zistíte, či vaše spermie obsahujú dostatočný počet spermií na to, aby mohlo dôjsť k oplodneniu ženského vajíčka. ADIEL Midstream ovulačný test LH je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím si pozorne čítajte písomnú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Test mužskej plodnosti - zdravotnícky prostriedok

ADIEL Test mužskej plodnosti vám umožňuje určiť, či je množstvo spermií vo vzorke normálne alebo nižšie ako normálne. Normálna kvalita sa spája s lepšou šancou na otehotnenie. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie má zdravý muž mať 15 miliónov spermií na 1 ml vzorky. Test mužskej plodnosti je domáci test, ktorý určí, či muž má koncentráciu spermií vyššiu alebo nižšiu ako 15 miliónov na 1 ml. (do rámčeka).

  • ADIEL test mužskej plodnosti umožňuje testovanie v súkromí.
  • Výsledok poznáte už za 15 minút.

Tento test vám pomôže úplne v súkromí identifikovať koncentráciu spermií vo vzorke spermií. Pozitívny výsledok je dobrá správa, ale nie je finálnym dôkazom plodnosti. Existuje veľa rôznych dôvodov, prečo môže byť muž neplodný (množstvo, pohyblivosť, kvalita spermií, a i.). Adiel Test mužskej plodnosti je domáci test, ktorý odporúčame použiť v prípade podozrenia na neplodnosť muža alebo pri problémoch s počatím. Pre potvrdenie výsledku testu, odporúčame navšítvit vášho ošetrujúceho lekára.

 Vyskúšajte tinktúru z púčikov Kotvičníka zemného. Kotvičník zemný prispieva k správnej funkcii pohlavných orgánov a hormonálnej aktivite. V našej ponuke tiež nájdete súpravu na mieru pre mužov ADIEL vitalita muža. Súprava obsahuje superpotravinu macu peruánsku, ktorá prispieva k plodnosti, vitalite a vytrvalosti.


Návod na použitie

Muž by sa mal zdržať ejakulácie po dobu najmenej 3 dní pred vykonaním testu, ale nie dlhšie ako 7 dní.

  • Vyberte test z fólie a položte ho vodorovne na rovný povrch. Pomocou pipety z vrecúška odoberte vzorku spermií a kvapnite do políčka označeného ako A.
  • hneď ako sa spermie vsiaknu, pridajte tri kvapky modrého roztoku do rovnakého políčka A a nechajte namočené 1-2 minúty.
  • Teraz pridajte dve kvapky priehľadného premývacieho roztoku, nechajte namáčať 1-2 minúty a ihneď potom prečítajte výsledky.
  • Pozrite sa na farbu políčka A a porovnajte s farbou políčka B. Čím je farba v políčku A tmavšia, tým je počet spermií vyšší.

Ako správne čítať výsledky?

Tento výrobok používa na filtrovanie voľnú membránu zo sklenených vlákien s vysokou absorpciou vody a veľkosťou pórov menšou ako 0,5mm. Bunky spermií budú zachytené na povrchu prvej vrstvy membrány, na ktorú potom použijeme farbiacu tekutinu, ktorá bunky spermií zafarbí. Čím tmavšia je farba A, tým vyšší je počet spermií. Ak je farba v políčku A svetlejšia než v políčku B (čo je štandardné odporúčaná farba), znamená to, že počet spermií je menší ako 15 mil./1 ml, teda nízky. Ak je farba v políčku A tmavšia než štandardná farba v políčku B, znamená to počet spermií vyšší ako 15 mil./1 ml, teda že počet spermií je normálny alebo vysoký. Opakujte test po zhruba 10 týždňoch a ak bude aj potom test negatívny, navštívte svojho lekára. Ak sa farba neobjaví, môže sa stať, že ste zle postupovali pri testovaní.


Upozornenie

Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte všetky informácie v návode. Test uchovávajte mimo dosahu detí. Modré farbivo nie je určené na konzumáciu, je toxické, dráždi pokožku, oči a dýchacie ústrojenstvo. Najskôr sa uistite, že ste s testom oboznámení. Zabráňte akémukoľvek kontaktu so špičkou fľaštičky modrého farbiva, aby sa minimalizovalo riziko kontaminácie. Otvorením fľaštičky s farbivom sa neobmedzí jeho trvanlivosť, pokiaľ nedôjde ku kontaktu so špičkou fľaštičky alebo farbivom. Nepoužívajte vzorku staršiu ako 12 hodín. 

Skúmavky a lieviky sa môžu používať iba raz, po použití ich vyhoďte a na druhý test použite novú súpravu.

Nepoužívajte po dobe exspirácie. Nepoužívajte, ak je obal viditeľne poškodený.

Dôležité informácie

Balenie: 1x plastový téglik, v ochrannej fólii, 1x testovacia kazeta, 1x plastové kvapkadlo, 1x fľaštička s modrým roztokom, 1x fľaštička s čírym roztokom.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (4-30 °C) mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom.

Minimálna trvanlivosť: Dátum spotreby je uvedený na obale. Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Nepoužívajte po dátume spotreby.

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665. www.otehotnet.cz 

Výrobca: Nantong Egens Biotechnology Co.,Ltd., P.R.China, 226010, Development zone www.egens-bio.com  

Dodatočné parametre

Kategória: Testy plodnosti pre mužov
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.05 kg