Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Súprava pre mužov s bylinným čajom Zvýšenie potencie

Kód: 815
Zľava
Značka: ADIEL
32,97 € –9 %
Potence muže FertilMan, Kotvičník, Čaj Zvýšení potence muže kopie
32,97 € –9 % 29,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Obsahuje vitamíny FertilMan s L-taurínom,  kapsuly Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) a sypaný Čaj na potenciu a plodnosť pre muža. Kotvičník zemný, čiže (Tribulus terrestris) prispieva k hormonálnej aktivite a funkcii reprodukčných orgánov muža. Kotvičník zemný ďalej prispieva k tvorbe testosterónu v krvi. V súprave tiež nájdete vitamíny pre mužov Fertilman, ktoré obsahujú veľa dôležitých vitamínov a minerálov ako je napríklad Zinok prispievajúci k normálnej plodnosti a reprodukcii muža, podieľa sa procese delenia buniek. Ide zhruba o mesačné užívanie - 30 tabliet vitamínov, 90 kapsúl extraktu z kotvičníka a 100 g čaju.     

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava pre mužov s bylinným čajom Zvýšenie potencie

Súprava pre mužov obsahuje extrakt z kotvičníka zemného a vitamíny pre mužov Fertilman. Kotvičník zemný, čiže (Tribulus terrestris) prispieva k hormonálnej aktivite a funkcii reprodukčných orgánov muža. Kotvičník zemný ďalej prispieva k tvorbe testosterónu v krvi. V súprave tiež nájdete vitamíny pre mužov Fertilman, ktoré obsahujú veľa dôležitých vitamínov a minerálov ako je napríklad Zinok prispievajúci k normálnej plodnosti a reprodukcii muža, podieľa sa procese delenia buniek. Obsahuje tiež niekoľko vitamínov skupiny B, najmä vitamín B6, ktorý prispieva k regulácii hormonálnej aktivity, napomáha pri únave a vyčerpaní.

Už ste vyskúšali vitamíny pre mužov Yarilo Man 50 vreciek? Vitamíny Yarilo man obsahujú vitamíny ako je zinok, ktorý prispieva k plodnosti a reprodukcii a selén prispievajúci k tvorbe spermií. Vedeli, že správna teplota semenníkov ovplyvňuje pohyblivosť spermie? Pripravili sme pre vás zaujímavý článok na tému - Správna teplota semenníkov ovplyvňuje pohyblivosť spermií. Vyskúšajte chladiace náplasti na semenníky.    

Súprava obsahuje:
 1. FertilMan vitamíny pre mužov s L-taurínom, 30 tabliet
 2. Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), 90 kapsúl
 3. Čaj Zvýšenie potencie pre mužov, 100 g 

LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16. mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.   


Dávkovanie a spôsob použitia

Vitamíny pre mužov Fertilman - doplnok stravy

 • Užívajte 1 kapsulu denne po jedle a zapite dostatočným množstvom vody.
 • Kapsuly prehltnite, nerozhrýzajte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU.

Kotvičník zemný - doplnok stravy

 • Užívajte 2 - 3 kapsuly denne ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody 
 • Neužívajte večer, mierne stimuluje. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 

Čaj na zvýšenie potencie - doplnok stravy 

 • 2-3 šálky denne. Ideálne je užívať čaj na lačno/pred jedlom.
 • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Viac informácií nájdete v detaile produktu TU. 


Ako produkty potencie muža užívať? 

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo.

 • 2x denne najlepšie pred jedlom si pripravte čaj Zvýšenie potencie z 1-2 čajových lyžičiek bylinnej zmesi, prelejte 250 ml horúcej vody, prikryte a nechajte 10-15 minút vylúhovať. 
 • Ešte ráno po jedle užívajte 1 tabletu vitamínov FertilMan a zapite dostatočným množstvom vody.
 • 2x - 3x denne po jedle užívajte 1 kapsulu extraktu Kotvičníku a zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Kotvičník zemný nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Kotvičník je potravinovým doplnkom, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Vitamíny Fertilman sú potravinovým doplnkom, nie sú náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom mieste, mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti. Ak užívate antikoagulanciá (riedite krv), užívajte tieto vitamíny len na odporúčanie lekára.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výhodné súpravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: