Využite akciu testovania plodnosti s -15% zľavou

Balíček vzrušujúce chvíle

Kód: 923
Novinka
Značka: ADIEL
51,35 € –5 %
vzrusujici chvile produktovka
51,35 € –5 % 48,78 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024

Oživte váš vzťah a prineste do spálne nový vzrušujúci rozmer s naším Balíčkom vzrušujúce chvíle. Tento jedinečný balíček je navrhnutý na posilnenie libida mužov aj žien, plodnosti a sexuality pomocou Macy peruánskej a zvýraznenie intenzity s intímnym gélom Volupta pre dosiahnutie nezabudnuteľných orgazmov. Nechajte sa uniesť vášňou a prineste do svojho vzťahu novú úroveň intimity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček vzrušujúce chvíle – pre intenzívnejšie pocity vášne

Doplnok stravy Maca Pure 100% pochádza priamo z Peru. Koreň tejto rastliny má pozitívny vplyv na hormonálny systém ako u mužov, tak aj u žien, podporuje plodnosť, vitalitu a vytrvalosť. Je prirodzeným zdrojom fytoestrogénov. Obohaťte svoj životný štýl touto prírodnou podporou.

Libido pre mužov vo forme 30 toboliek obsahuje unikátnu bylinnú zmes, ktorá podporuje záujem o sexuálny život a prirodzenú tvorbu testosterónu u mužov. Doplnok stravy je vyrobený v Českej republike.

Doplnok stravy Libido pre ženy 30 toboliek je zostavený z jemnej bylinnej zmesi, aktívne prispieva k podpore sexuálnej túžby a celkového záujmu o sexuálny život. Jeho účinky napomáhajú udržiavať sexuálnu aktivitu a plodnosť. Obsiahnuté byliny systematicky zvyšujú pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu u žien tým, že podporujú prekrvenie v panvovej oblasti. Tento jedinečný bylinný komplex je navrhnutý tak, aby ženám pomohol získať sebadôveru spojenou s pocitom sexuálnej príťažlivosti.

Pravidelným užívaním intímneho gélu Volupta+ zvýšite krvný obeh, posilníte intímne svaly a zvýšite citlivosť prinášajúce intenzívnejší orgazmus. Obsahuje Mentol pre silnejší účinok argininu a stimuluje nervové zakončenia, podporujúc ešte väčšiu rozkoš. Kyselina mliečna udržiava zdravú mikroflóru a prirodzené pH pre optimálnu intímnu pohodu.

Sada obsahuje:

 1. 2x Maca 100% PURE 90 kapslí
 2. Libido pre mužov 30 toboliek
 3. Libido pre ženy 30 toboliek
 4. Volupta+ pre ženy 2x5g

LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Aké účinky má maca peruánska?

*povolené účinky podľa platnej legislatív 

 • podporuje rovnováhu hormonálneho systému
 • je zaradená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu
 • pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien
 • podporuje vytrvalosť a vitalitu
 • je prírodným zdrojom fytoestrogénu

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 1 celulózovej kapsule (400mg)

 • 392 mg (98%) 100% pomletý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)
 • 8 mg (2%) stearan horečnatý

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • Užívajte 4 kapsule denne – 2 ráno a 2 po obede
 • Užívajte ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody
 • Neužívajte večer, mierne stimuluje
 • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Maca nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikmi. Dajú sa užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Pokiaľ užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom na kombinácii s bylinnými prípravkami.


Čo podporujú bylinky v doplnku stravy Libido pre mužov?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Kotvičník zemný - podporuje pohlavné orgány, hormonálnu aktivitu, správnu funkciu reprodukčného systému a močovej sústavy. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a dýchacieho systému. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť tj. celkový imunitný systém. Podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému (čistenie a zrážanie krvi), podporuje zdravie úst, ďasien a pokožky.

Maca - podporuje rovnováhu hormonálneho systému, je radená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu, pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je prírodným zdrojom fytoestrogénu.

Guarana - prispieva k fyzickej a psychickej vitalite, podporuje imunitný systém.

Jinan dvojlaločný (Ginkgo biloba) - prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje kognitívne funkcie, je antioxidantom.

Žen-šen pravý - prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Ide o silný antioxidant.

Rozchodnica ružová - podporuje kognitívnu a duševnú výkonnosť.

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) stand. extrakt z plodu (saponíny 40%), Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) extrakt z koreňa (10:1), Guarana (Paullinia cupana) stand. extrakt zo semien (kofeín 22%), Kustovnica čínska (Lycium chinense) stand. extrakt z plodu (polysacharidy 40%), Muira puama (Ptychopelatum olacoides Benth.) extrakt z koreňa (20:1), Jinan dvojlaločný (Ginkgo biloba) extrakt z listu (20:1), Ženšen (Panax ginseng) stan. extrakt z koreňa (ginsenoidy 25%), Eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) stand. extrakt z koreňa (eleuterozidy 1%), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea) extrakt z koreňa (10:1), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula.

1 tobolka Denní dávka (1-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Kotvičník zemní štandard. extrakt 200 mg 200 - 600mg není stanoveno
Maca štand. extrakt 50 mg 50 - 150 mg není stanoveno
Guarana štand. extrakt 50 mg 50 - 150 mg není stanoveno
Kustovnice čínská štand. extrakt 40 mg 40 -  120 mg není stanoveno
Muira puama extrakt 40 mg 40 - 120 mg není stanoveno
Jinan dvojlaločný 20 mg 20 -  60 mg není stanoveno
Žen-šen štand. extrakt 20 mg 20 - 60 mg není stanoveno
Eleuterokok štand. extrakt 20 mg 20 - 60 mg není stanoveno
Rozchodnice růžová extrakt 10 mg 10 - 30 mg není stanoveno

 

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • 1-3 tobolky denne
 • Balenie na 10 – 30 dní podľa vami zvoleného dávkovania
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Bylinný extrakBylinný extrakt Libido pre mužov kapsuly nie sú vhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Sú potravinovým doplnkom, neslúžia ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre osoby s poruchami zrážanlivosti krvi a pre osoby, ktoré užívajú lieky na riedenie krvi. Obsahuje kofeín - nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Obsah kofeínu: 11 mg v 1 tobolke


Čo podporujú bylinky v tobolkách Libido pre ženy?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Maca - podporuje rovnováhu hormonálneho systému, je radená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu, pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je prírodným zdrojom fytoestrogénu.

Pískavica grécke seno - prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, udržuje normálnu funkciu žalúdka (pH rovnováha), podporuje imunitný systém, je antioxidantom.

Serenoa plazivá - prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému, k normálnej funkcii prostaty, podporuje rast vlasov.

Žen-šen - prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Ide o silný antioxidant.

Angelika čínska - prispieva k normálnej činnosti urogenitálneho systému žien, napomáha správnej funkcii imunitného a kardiovaskulárneho systému. 

Zázvor - podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému, prispieva k správnemu tráveniu, podporuje prirodzenú obranyschopnosť, je antioxidantom

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Pískavica grécke seno (Trigonella foenum-graecum) stand. extrakt zo semien (saponíny 50 %), Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) extrakt z koreňa (10:1), Serenoa plazivá / Saw Palmetto (Serenoa repens) stand. extrakt z plodu (mastné kyseliny 25%), Angelika čínska (Angelica sinensis) extrakt z koreňa (5:1), Ženšen (Panax ginseng) stand. extrakt z koreňa (ginsenoidy 25%), Zázvor lekársky (Zingiber officinalis) stand. extrakt z koreňa (gingerol 10%), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula.

1 tobolka Denní dávka (1-3 tobolky) %RHP ref. hodnota příjmu
Pískavice řecké seno stand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Maca štand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Serenoa plazivá štand. extrakt 100 mg 100 - 300 mg není stanoveno
Andělika čínská extrakt 60 mg 60 - 180 mg není stanoveno
Žen-šen štand. extrakt 40 mg 40 - 120 mg není stanoveno
Zázvor štand. extrakt 30 mg 30 - 90 mg není stanoveno

 

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelýc 

 • 1 – 3 tobolky denne
 • Balenie na 10 – 30 dní podľa vami zvoleného dávkovania
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Bylinná zmes Libido pre ženy kapsuly nie sú vhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.  Sú potravinovým doplnkom, neslúžia ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Gél Volupta+ pre ženy

Aktívne látky:

 • Aminokyselina arginín má schopnosť zvyšovať produkciu oxidu dusnatého, čo vedie k lepšiemu prekrveniu a rozšíreniu ciev.
 • Allantoin pôsobí ako účinný zvlhčovač, ktorý prispieva k omladeniu a zejmneniu slizníc.
 • Panthenol má výrazný hojivý účinok na sliznice, pomáha regenerovať a udržiavať ich zdravý stav.
 • Menthol prirodzene funguje ako lubrikant, zaisťujúci plynulosť intímnych vzťahov.
 • Kyselina mliečna hrá kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravej mikroflóry a optimálneho pH v oblasti intímnych partií.

Spôsob používania gélu Volupta+ pre ženy 

 • Aplikujte malé množstvo gélu (približne 1 gram) na klitoris (vonkajšiu časť pohlavných orgánov) 5 – 10 minút pred pohlavným stykom. 

Balenie: 2 x 5g v plastovom balení, príbalový leták

Zloženie: Aqua, Propylene glycol, Argimine, Lactid acid, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Methylparaben, Allantoin, Menthol

Upozornenie: Pokiaľ by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte gél používať. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátumu spotreby. Nepoužívajte, pokiaľ je obal viditeľne poškodený. Uchovávajte mimo dosah detí. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.

Dodatočné parametre

Kategória: Libido
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: