Balíček vzrušujúce chvíle

Kód: 923
Novinka
Neohodnotené
Značka: ADIEL
57,55 € –13 %
vzrusujici chvile produktovka
57,55 € –13 % 49,99 €
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Oživte váš vzťah a prineste do spálne nový vzrušujúci rozmer s naším Balíčkom vzrušujúce chvíle. Tento jedinečný balíček je navrhnutý na posilnenie libida mužov aj žien, plodnosti a sexuality pomocou Macy peruánskej a zvýraznenie intenzity s intímnym gélom Volupta pre dosiahnutie nezabudnuteľných orgazmov. Nechajte sa uniesť vášňou a prineste do svojho vzťahu novú úroveň intimity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček vzrušujúce chvíle – pre intenzívnejšie pocity vášne

Doplnok stravy Maca Pure 100% pochádza priamo z Peru. Koreň tejto rastliny má pozitívny vplyv na hormonálny systém ako u mužov, tak aj u žien, podporuje plodnosť, vitalitu a vytrvalosť. Je prirodzeným zdrojom fytoestrogénov. Obohaťte svoj životný štýl touto prírodnou podporou.

Libido pre mužov vo forme 60 toboliek obsahuje unikátnu bylinnú zmes, ktorá podporuje záujem o sexuálny život a prirodzenú tvorbu testosterónu u mužov. Doplnok stravy je vyrobený v Českej republike.

Doplnok stravy Libido pre ženy je zostavený z jemnej bylinnej zmesi, aktívne prispieva k podpore sexuálnej túžby a celkového záujmu o sexuálny život. Jeho účinky napomáhajú udržiavať sexuálnu aktivitu a plodnosť. Obsiahnuté byliny systematicky zvyšujú pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu u žien tým, že podporujú prekrvenie v panvovej oblasti. Tento jedinečný bylinný komplex je navrhnutý tak, aby ženám pomohol získať sebadôveru spojenou s pocitom sexuálnej príťažlivosti.

Pravidelným užívaním intímneho gélu Volupta+ zvýšite krvný obeh, posilníte intímne svaly a zvýšite citlivosť prinášajúce intenzívnejší orgazmus. Obsahuje Mentol pre silnejší účinok argininu a stimuluje nervové zakončenia, podporujúc ešte väčšiu rozkoš. Kyselina mliečna udržiava zdravú mikroflóru a prirodzené pH pre optimálnu intímnu pohodu.

Sada obsahuje:

 1. 2x Maca 100% PURE 90 kapslí
 2. Libido pre mužov 60 toboliek
 3. Libido pre ženy 60 toboliek
 4. Volupta+ pre ženy 2x5g

LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Aké účinky má maca peruánska?

*povolené účinky podľa platnej legislatív 

 • podporuje rovnováhu hormonálneho systému
 • je zaradená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu
 • pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien
 • podporuje vytrvalosť a vitalitu
 • je prírodným zdrojom fytoestrogénu

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 1 celulózovej kapsule (400mg)

 • 392 mg (98%) 100% pomletý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)
 • 8 mg (2%) stearan horečnatý

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • Užívajte 4 kapsule denne – 2 ráno a 2 po obede
 • Užívajte ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody
 • Neužívajte večer, mierne stimuluje
 • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Maca nie je vhodná pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Maca je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikmi. Dajú sa užívať spoločne s vitamínmi, tinktúrou alebo čajom. Pokiaľ užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom na kombinácii s bylinnými prípravkami.


Čo podporujú bylinky v doplnku stravy Libido pre mužov?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Kotvičník zemný – podporuje pohlavné orgány, hormonálnu aktivitu, správnu funkciu reprodukčného systému a močovej sústavy. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a dýchacieho systému. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, tj. celkový imunitný systém. Podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému (čistenie a zrážanie krvi), podporuje zdravie úst, ďasien a pokožky.

Maca – podporuje rovnováhu hormonálneho systému, je zaradená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu, pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je prírodným zdrojom fytoestrogénu.

Guarana – prispieva k fyzickej a psychickej vitalite, podporuje imunitný systém.

Ginko dvojlaločné(Ginko biloba) – prispieva k duševnej rovnováhe, podporuje kognitívne funkcie, je antioxidant.

Žen-šen pravý – prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Jedná sa o silný antioxidant.

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) štandardizovaný extrakt z plodu (saponiny 40 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Guarana (Paullinia cupana) štandardizovaný extrakt zo semien (kofeín 10 %), Kustovnica čínska (Lycium chinense) štandardizovaný extrakt z plodu (polysacharidy 40 %), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1), Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula 


1 tobolka

Denna dávka (2-3 tobolky)

%RHP ref. hodnota príjmu

 

Kotvičník zemný štandard. extrakt

250 mg

500 - 750 mg

nie je stanovené

Maca štand. extrakt

60 mg

120 - 180 mg

nie je stanovené

Guarana štand. extrakt

50 mg

100 - 150 mg

nie je stanovené

Kustovnica čínska štand. extrakt

40 mg

80 - 120 mg

nie je stanovené

Ginko dvojlaločné

20 mg

40 - 60 mg

nie je stanovené

Žen-šen štand. extrakt

20 mg

40 - 60 mg

nie je stanovené

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

 • 2 – 3 tobolky denne
 • Balenie na 20 – 30 dní podľa vami zvoleného dávkovania
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Bylinný extrakt Libido pre mužov tobolky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Sú potravinový doplnok, neslúžia ako náhrada pestrej stavy. Uchovávajte mimo dosah detí.


Čo podporujú bylinky v tobolkách Libido pre ženy?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Maca - podporuje rovnováhu hormonálneho systému, je zaradená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu, pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je prírodným zdrojom fytoestrogénu.

Senovka grécka – prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, udržiava normálnu funkciu žalúdka (pH rovnováha), podporuje imunitný systém, je antioxidant.

Serenoa plazivá – prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému, k normálnej funkcii prostaty, podporuje rast vlasov.

Žen-šen pravý – prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Jedná sa o silný antioxidant.

Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) štandardizovaný extrakt zo semien (saponiny 50 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens) štandardizovaný extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %), mikrokryštalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula


1 tobolka

Denná dávka (2-3 tobolky)

%RHP ref. hodnota príjmu

 

Senovka grécka štand. extrakt

80 - 120 mg

200 - 300 mg

nie je stanovené

Maca štand. extrakt

80 - 120 mg

200 - 300 mg

nie je stanovené

Serenoa plazivá štand. extrakt

80 - 160 mg

200 - 300 mg

nie je stanovené

Žen-šen štand. extrakt

4 - 6 mg

100 - 150 mg

nie je stanovené

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelýc 

 • 2 – 3 tobolky denne
 • Balenie na 20 – 30 dní podľa vami zvoleného dávkovania
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Bylinný extrakt Libido pre ženy tobolky nie sú vhodné pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Sú potravinový doplnok, neslúžia ako náhrada pestrej stavy. Uchovávajte mimo dosah detí.


Aktívne látky:

 • Aminokyselina arginín má schopnosť zvyšovať produkciu oxidu dusnatého, čo vedie k lepšiemu prekrveniu a rozšíreniu ciev.
 • Allantoin pôsobí ako účinný zvlhčovač, ktorý prispieva k omladeniu a zejmneniu slizníc.
 • Panthenol má výrazný hojivý účinok na sliznice, pomáha regenerovať a udržiavať ich zdravý stav.
 • Menthol prirodzene funguje ako lubrikant, zaisťujúci plynulosť intímnych vzťahov.
 • Kyselina mliečna hrá kľúčovú úlohu pri udržiavaní zdravej mikroflóry a optimálneho pH v oblasti intímnych partií.

Spôsob používania gélu Volupta+ pre ženy 

 • Aplikujte malé množstvo gélu (približne 1 gram) na klitoris (vonkajšiu časť pohlavných orgánov) 5 – 10 minút pred pohlavným stykom.

Zloženie

Aqua, Propylene glycol, Argimine, Lactid acid, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Methylparaben, Allantoin, Menthol

Upozornenie: Pokiaľ by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte gél používať. Nie je určené deťom. Nepoužívajte po dátumu spotreby. Nepoužívajte, pokiaľ je obal viditeľne poškodený. Uchovávajte mimo dosah detí. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.

Dodatočné parametre

Kategória: Libido
Hmotnosť: 0.3 kg