Energy Cytovital krém 50 ml

Kód: OP04
16,99 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Energy Cytovital je bioinformačný širokospektrálny terapeutický regeneračný krém s vyváženým bylinným komplexom a obsahom termálnej vody zo žriedla Podhájska. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Energy Cytovital - terapeutický regeneračný krém

Extractum Herbarum

Cytovital je bioinformačný regeneračný krém, ktorého súčasťou sú látky ako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny či výťažky z rašeliny.  

Čo sú Bioinformácie?

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám oznámili všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EÚ) č. 432/2012 zo dňa 16.mája 2012, platné od 14.12.2012, ktorým sa ustanovuje zoznam povolených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.    


Ako vám regeneračný krém Cytovital môže pomôcť?

* povolené účinky podľa platnej legislatívy

 • Normálna funkcia močových ciest a obličiek - Levanduľa lekárska, bedrovník obyčajný
 • Normálna činnosť pečene - Fenikel obyčajný
 • Zdravý spánok - Levanduľa lekárska
 • Normálna činnosť štítnej žľazy Levanduľa lekárska
 • Menopauzálny komfort Levanduľa lekárska, sladovka lysá
 • Normálny stav kĺbov - sladovka lysá
 • Imunitný systém sladovka lysá, pupočník ázijský, zázvor lekársky
 • Duševné zdravie - sladovka lysá, pupočník ázijský 
 • Normalizácia pokožky sladovka lysá
 • Reprodukčný systém a prostata sladovka lysá
 • Dojčenie Fenikel obyčajný

 Spôsob použitia krému Cytovital

 • Cytovital je ľahko roztierateľný a zmývateľný vodou.
 • Natiera sa lokálne na problematické miesta v tenkej vrstve 1-3x denne.
 • Krém je možné aplikovať nad miesta uloženia jednotlivých orgánov, na reflexné zóny či akupunktúrne body, a to ako pri akútnych ťažkostiach, tak pri chronických ochoreniach či pocitoch diskomfortu. Osvedčuje sa buď masáž, alebo len nanášanie krému na príslušné body.

* Odporúčame v kombinácii s prípravkom Gynex, Cytosan firmy Energy. 

aplikace_cytovitalu


Zloženie

Vanilkovník plocholistý, levanduľa lekárska, kokorík mnohokvetý, sladovka lysá, fenikel obyčajný, pupočník ázijský, sečuánske korenie, zázvor lekársky, bedrovník obyčajný, voňatec vajcovitý, parcha svetlicová, pyštek obyčajný, šišiak bajkalský. Krém ďalej obsahuje rastlinné oleje (ľanový, sezamový, ricínový a ďalšie), éterické silice (napr. levanduľovú, kardamónovú, tujovú, afrikánovú), kyselinu jantárovú, vitamíny A a E, lecitín, minerálnu vodu zo žriedla Podhájska, humát draselný, extrakt zo slimačieho kaviáru (helixin) a kalifornských dážďoviek (vermesin), kombináciu extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény a bioinformácie z nerastov (olivínu, antimonitu, purpuritu) a ďalších prírodných látok.

Dôležité informácie

Skladovanie: Výrobok je nutné skladovať v suchu, uchovávať mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C a chrániť pred mrazom. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Nepoužívajte produkty v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku. Krém obsahuje bylinné výťažky, odporúčame najprv krém vyskúšať v malom množstve na ruky. Vyhnite sa styku krému s očami a perami.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačený MM/YY (mesiac/rok).

Objem: 50 ml 

Výrobca: Energy Group, a.s., www.energy.cz 

Dodatočné parametre

Kategória: Telové regeneračné krémy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.08 kg
Dle Problému: Hormonální nerovnováha, Neovuluji, Ženské problémy, Klimakterium, Endometrióza
Použití: Neplodnost, Menstruace, Ovulace, Ženské problémy, Hormonální regulace, Klimakterium, Vaječníky, Endometrióza, Zánětlivá onemocnění
Určení: Ženy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: