Libido pre ženy kvapky 50 ml

Kód: 744
6,69 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Doplnok stravy Libido pre ženy bylinný liehový extrakt 50 ml. Jedná sa o bylinný komplex, ktorý podporuje sexuálnu túžbu a záujem o intímny život. Napomáha k celkovej pohode a k uvoľneniu od zvýšeného stresu. Produkt českej výroby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Libido pre ženy bylinný extrakt – doplnok stravy

Cesta za lepším sexuálnym životom

Bylinná zmes prispieva k podpore sexuálnej túžby a celkovému záujmu o sexuálny život. Napomáha udržiavať sexuálnu aktivitu a plodnosť. Jednotlivé byliny obsiahnuté v zmesi zlepšujú prekrvenie v panvovej oblasti a tým zvyšujú pravdepodobnosť dosiahnutia orgazmu u žien. Bylinný komplex môže pomôcť ženám dodať sebavedomie prichádzajúce s pocitom sexuálnej príťažlivosti.

Cesta za lepšou duševnou pohodou

Extrakt prispieva pri vyčerpanosti a únave, vedie k zlepšeniu fyzickej aj psychickej výkonnosti. Bylinné kapsule môžu pomôcť obnoviť vitalitu, celkovú pohodu a uvoľniť telo od zvýšeného stresu.

Nevyhovuje vám tinktúra? Vyskúšajte Libido pre ženy vo forme toboliek. Myslíme tiež na vaše náprotivky, v našej ponuke nájdete Libido pre mužov, a to vo forme kvapiek alebo toboliek.


LEGISLATÍVA: Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMISIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14.12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín.


Čo podporujú kvapky Libido pre ženy?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Maca – podporuje rovnováhu hormonálneho systému, je zaradená medzi superpotraviny podporujúce plodnosť a sexualitu, pozitívne pôsobí na fyzické a duševné zdravie mužov a žien, podporuje vytrvalosť a vitalitu, je prírodným zdrojom fytoestrogénu.

Senovka grécka – prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, udržiava normálnu funkciu žalúdka (pH rovnováha), podporuje imunitný systém, je antioxidant

Serenoa plazivá – prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému, k normálnej funkcii prostaty, podporuje rast vlasov

Žen-šen – prispieva k normálnej funkcii psychickej činnosti, podporuje koncentráciu, pamäť a výkon. Prispieva ku správnej funkcii imunitného systému. Podporuje zníženie miery únavy a vyčerpania. Pozitívne ovplyvňuje duševnú aktivitu v strese, vitalitu a fyzickú výkonnosť. Jedná sa o silný antioxidant.


Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: voda, jemný lieh (minimálne 35 obj. % alk./ethanolu), Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) štandardizovaný extrakt, Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt, Serenoa plazivá (Serenoa repens) štandardizovaný extrakt, Ženšen (Panax ginseng) štandardizovaný extrakt

 

Denná dávka (2-3 tobolky)

%RHP ref. hodnota príjmu

 

Senovka grécka štand. extrakt

80 - 120 mg

nie je stanovené

 

Maca štand. extrakt

80 - 120 mg

nie je stanovené

 

Serenoa plazivá štand. extrakt

80 - 160 mg

nie je stanovené

 

Žen-šen štand. extrakt

4 - 6 mg

nie je stanovené

 

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • 4 – 6 ml (60 – 90 kvapiek) denne
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Upozornenie

Bylinný liehový extrakt Libido pre ženy kvapky nie je vhodný pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí.

Dôležité informácie

Balenie: sklenená fľaštička 50 ml

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladujte na priamom slnku, nevystavujte mrazu.

Vyrobené v Českej republike, Výrobca: Biovitality, spol. s.r.o.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné tinktúry pre ženy
Hmotnosť: 0.03 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: