Ako na endometriózu?

Narazila som na Vaše internetové stránky www.otehotnet.cz a potrebovala by som od Vás radu. V tomto roku som potratila v 23 týždni tehotenstva. Následne som podstúpila 2 operácie – vrastená placenta. Zistené pozitívne protilátky v krvi po potrate. Teraz sa začíname snažiť o ďalšie tehotenstvo, ale zatiaľ márne (3 mesiace). Od lekára som mala predpísanú kyselinu listovú, brala som 3 mesiace a ďalej som pila čaj z alchemilky. Teraz cyklus po 30 – 32 dňoch.

Poraďte mi, prosím, ako si pomôcť, aby som čo najskôr otehotnela...Mám veľkú obavu zo zrastov a rodinu si veľmi prajem. Ešte doplním, mám 34 rokov.

 

Ďakujem.

Pani J.K.

 

Vážená pani J.K.

Váš problém nás naozaj veľmi mrzí. Zrasty maternicové označované ako endometrióza sú pomerne častým problémom žien, ktoré si prajú otehotnieť. Odporúčam čaj Mimomaternicové výstielky, v ňom nájdete bylinnú zmes, ktorej vybrané byliny zaisťujú ženám menštruačný komfort, uľavujú pri premenštruačnom syndróme a podporujú reprodukčný systém.

Ďalej Alchemilka, ktorá podporuje správny (pred) menštruačný komfort.

Pre celkové podporenie odporúčam Vám aj Vášmu partnerovi vitamíny FertilCare pre Vás a FertilMan pre neho. Dúfame, že Vaša cesta za počatím bábätka bude úspešná. Budeme na Vás myslieť a tešiť sa na budúci email s radostnými novinkami.

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk