Ja polycystické ovárie, partner 10% zdravých spermií

Dobrý deň,

prosím o radu s výberom vitamínov. S partnerom sa snažíme o bábätko, máme za sebou 2x neúspešné umelé oplodnenie metódou PICSI. Partner má bohužiaľ len 10% zdravých spermií – ostatné sú zdeformované. Ja bohužiaľ trpím syndrómom polycystických ovárií. Aké vitamíny sú pre nás prosím vhodné? Ďakujem za odpoveď T.S.

 

Vážená pani T.S.

Ďakujem za váš dotaz s tým spojenú dôveru v náš obchod. U partnera je treba podporiť kvalitu spermií, ktorú zaisťuje látka selén. Nájdete ho vo vitamínoch FertilMan alebo Yarilo Man. Za mňa by som pre partnera odporučila kombináciu FertilMan a Kotvičník FORTE a k tomu nemenej dôležitú psychickú pohodu a zdravý životný štýl.

Vo vašom prípade je treba najprv zistiť, či u vás dochádza k uvoľňovaniu vajíčka. Polycystické ovária môžu zapríčiniť anovulačné cykly a pokiaľ by ste neovulovala, nie je ani možné oplodnenie. Zistite teda túto skutočnosť pomocou bazálneho teplomeru a potom sa prípadne zameriame na vyrovnanie hormonálnej hladiny. Pokiaľ ste si istá, že k ovulácii dochádza, odporučila by som vám k hormonálnej regulácii extrakt z koreňa maca a extrakt z drmku, ktorý zaisťuje menštruačný komfort. K tomu navyše ideálne tinktúru z jarabiny vtáčej. Ešte sa opýtam, štítnu žľazu máte v poriadku?

Zatiaľ sa majte pekne a budem sa tešiť na vašu odpoveď.

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie