Kedy používať lubrikačné gély a prečo?

Dobrý deň,

kedy je podľa vás vhodné používať lubrikačný gél a v čom mi môžu pomôcť pri chcenom počatí? Môžete mi prosím nejako vysvetliť, ako to funguje?

Ďakujem B.T.

 

Vážená pani B.T.

Lubrikačné gély je dobré využívať práve v čase Vašich plodných dní (ovulácie), kedy máte najväčšiu šancu na počatie. Jeho účel je v tom, že vytvára akési priateľské prostredie pre spermie. Preukázateľne napomáhajú spermiám na ceste k vajíčku a zlepšujú ich životaschopnosť a výdrž. Tieto vlastnosti sú veľmi dôležité, lebo cesta spermií k vajíčku môže trvať až 48 hodín a pokiaľ nebudú schopné pretrvať po styku v pohlavnom ústrojenstve ženy, ich schopnosť oplodnenia zaniká.

V našej ponuke máme produkty Conceive Plus a Prefert lubrikačné gély na podporu počatia. Ďalej ponúkame aj ovulačné testy, ktoré zistia, kedy je vhodná doba na použitie tohto géku, čo umocňuje šancu na chcené počatie potomka.

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie