Výnimočná Letná zľava -20% na objednávky nad 52 eur. Zľavový kód: LETO. Neplatí pre Nosifol.

Mám 34 rokov, po gynekologickej stránke som zdravá, ale nemôžem otehotnieť

Dobrý deň,

mám 34 rokov, po gynekologickej stránke som zdravá – len snáď viac trpím na mykózy a prítomnosť črevných baktérií. Hormonálny profil je v poriadku, pravidelná menštruácia, hlien v čase ovulácie...teda všetko je, ako má byť, napriek tomu sa mi nedarí rok otehotnieť. Manžel je OK – tiež vyšetrený. Čo by ste mi odporučila na podporu počatia? Gél Conceive používame, pijem čaj s alchemilkou, mesiačikom, beriem kyselinu listovú...

Vopred ďakujem za radu.

Z.D.

 

Vážená pani Z.D.

Ako sama píšete, vyzerá to, že je všetko v poriadku, takže ťažko odhadnúť, kde je problém.

V takomto prípade vždy odporúčame správnu výživu (ponúkame vitamíny FertilCare) a posilnenie panvového dna (cvičenie na podporu plodnosti podľa Ľudmily Mojžíšovej).

Pokiaľ hovoríte, že máte ovuláciu, odporúčam to ešte overiť u vášho gynekológa, či sa vajíčko naozaj v čase ovulácie uvoľňuje. Často sa telo tvári, že ovulácia prebieha, hormóny pracujú, ale vajíčko sa neuvoľní, preto takéto odporúčanie. Gél na podporu počatia určite užívajte, ten tomu môže len a len pomôcť.

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie