Mám už deti a nedarí sa mi otehotnieť

Dobrý deň,

chcela by som poprosiť, čo by som mala urobiť pre to, aby som ešte mohla otehotnieť. Mám už dve deti a chcela by som ešte jedno, ale nedarí sa. Existuje niečo, ako obnoviť plodné dni?

Ďakujem za odpoveď.

 

Vážená pani V.N.

Pokiaľ už neovulujete, ale túžite po bábätku, odporúčam stimulovať pohlavné hormóny, ktoré potom môžu opäť spustiť ovuláciu a celý cyklus.

Odporúčam vyskúšať kombináciu Maca horská, ktorá podporuje hormonálny systém ženy, pôsobí na plodnosť a sexualitu. A k tomu užívať drmek FORTE, ktorý zaisťuje menštruačný komfort, uľavuje pri premenštruačnom syndróme, pomáha ženám v období menopauzy a je antioxidant.

Nezabúdajte tiež na správnu výživu tela, lebo tá je častou príčinou nekvalitných vajíčok. My ponúkame produkt FertilCare, ktorý bol navrhnutý práve pre správny vývoj a kvalitu ženských pohlavných buniek.

Tieto dva produkty môžete užívať dohromady, dopĺňajú sa a podporujú vzájomný účinok. Určite nie je na škodu užívať aj bylinné čaje (napr. čaj Ľudmily Mojžíšovej, čaj podľa babky Radnickej, čaj pre ženy nad 35 rokov).

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk