Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Môže užívať čaje na plodnosť aj partner?

Dobrý deň,

môžem poprosiť o radu, či čaje môže užívať aj manžel alebo sú určené len ženám. O druhé bábätko sa snažíme niekoľko rokov, ešte než by sme sa vrhli na umelé oplodnenie, by sme chceli skúsiť ešte nejakú bylunnú cestu. Manžel má slabší spermiogram. Ja mám cyklus pravidelný, ovulácia tiež prebieha v poriadku a presne. Ďakujem R.C.

 

Vážená R.C.

 

Užívaním čaju rozhodne nič nepokazíte, avšak je dôležité vybrať vhodný čaj pre vášho manžela. My odporúčame 3 mesačnú sadu pre muža s kotvičníkom (jedná sa o cenovo výhodné balenie, produkty sa však dajú kúpiť aj zvlášť). Táto sada obsahuje čaj pre muža na zvýšenie potencie, kotvičník forte, ktorý obsahuje bylinku kotvičník zemný. Kotvičník zemný podporuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu. Vitamín E, ktorý je obsahom produktu Kotvičník forte chráni bunky pred voľnými radikálmi. Ďalej sada obsahuje vitamíny FertilMan s L-Taurínom na doplnenie potrebných vitamínov a minerálov.

V ponuke máme aj náplasti na semenníky FertilMate, ktoré znižujú teplotu semenníkov a tým zvyšujú životaschopnosť spermií.

Ďalším vhodným prípravkom je aj lubrikačný gél Conceive Plus na podporu počatia, ktorý vytvára priateľské prostredie (vďaka kalciu) pre spermie na ceste k vajíčku.

Z vášho hľadiska sa všetko zdá byť v poriadku, preto by som sa u vás sústredila na výživu tela. Na to je vhodná Maca pure. Bylinný koreň maca peruánska je radená medzi superpotraviny, podporuje hormonálnu rovnováhu, je prírodným fytoestrogénom.

S pozdravom a želaním krásneho dňa.

Tím Adiel.sk