Serafin Potencia 90 kapslí

Kód: 929
Novinka
Značka: Serafin
19,35 €
Skladem (4 ks)

Doplnok stravy Potencia je prírodná zmes bylín, ktoré podporujú pohlavné orgány, hormonálnu rovnováhu a zdravú funkciu reprodukčného systému. Vyrába sa v Českej republike.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok stravy Serafin Potencia 90 kapslí

Doplnok stravy Potencia obsahuje známu bylinu Kotvičník zemný (Tribulus terrestris), ktorá podporuje pohlavné orgány a hormonálnu aktivitu mužov, prispieva k správnej funkcii močovej sústavy, podporuje zdravie úst, ďasien a pokožky.

Krpčiarka šipolistá má pôvod v Číne a je spojená s veselou legendou. Miestny pastier pozoroval nadmernú sexuálnu aktivitu svojich kozlov. Dlho rozmýšľal nad tým, ako je to možné, až zistil, že miesto trávy jedie práve Krpčiarku. Preto je v Číne nazývaná Yin Yang Huo, čo znamená „bylina prostopášneho kozla“.

Kapsule Potencia užívajte 1 – 2 kapsule ráno pravidelne a 1 – 2 kapsule zhruba 1 hodinu pred sexuálnym aktom.

Pociťujete zmeny v svojom sexuálnom apetíte? Vyskúšajte doplnok stravy Libido pre mužov navrhnutý k podpore sexuálneho záujmu a prirodzenej produkcie testosterónu u mužov.


LEGISLATÍVA: Radi by sme vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12, 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú jednotlivé zložky v kapsliach Potencia?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Kotvičník zemný – podporuje pohlavné orgány, hormonálnu aktivitu, správnu funkciu reprodukčného systému a močovej sústavy. Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a dýchacieho systému. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť, tj. celkový imunitný systém. Podporuje správnu funkciu kardiovaskulárneho systému (čistenie a zrážanie krvi), podporuje zdravie úst, ďasien a pokožky.

Krpčiarka šipolistá – v tradičnej medicíne sa jej hovorí „bylina prostopášneho kozla“

Paradajkový extrakt – pôsobí ako antioxidant a prispieva k prirodzenej funkcii prostaty.

Cordyceps podľa TČM – podporuje energiu v meridiáne obličiek a životné čchi.


Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 1 kapsule Extrakt z krpčiarky šipolistej (Epimedium sagittatum), L-arginín HCL, extrakt z kotvičníku zemného (Tribulus terrestris), extrakt z húsenice čínskej (Cordyceps sinensis), L-citrulin, paradajkový extrakt (Solanum lycopersicum), L-ornitin HCL, stearan horečnatý

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelýc 

  • Užívajte 1 – 2 kapsule ráno pravidelne a 1 – 2 kapsule zhruba 1 hodinu pred sexuálnym aktom
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

Upozornenie

Kapsule Potencia sú potravinový doplnok, neslúžia ko náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Dôležité informácie

Balenie: 90 celulózových kapslí. Balené v plastovej nádobe s hygienickým uzáverom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote (5-23°C). Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Dátum trvanlivosti je vyznačené na obale.

Vyrobené v Českej republike, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Kvalita spermií
Hmotnosť: 0.03 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: