Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

Serafin Štítna žľaza zvýšená bylinný čaj sypaný 50 g

Kód: 636
2,80 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Doplnok stravy čaj štítna žľaza zvýšena sypaná zmes. Zmes bylín v čaju štítna žľaza zvýšená podporuje funkciu štítnej žľazy a kardiovaskulárneho systému. Vybrané byliny v čaju štítna žľaza zvýšená podporujú funkciu štítnej žľazy a kardiovaskulárneho systému. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Štítna žľaza zvýšená bylinná zmes – doplnok stravy

Kvalitný bylinný sypaný čaj českej výroby Štítna žľaza zvýšená. K vybraným bylinám patrí Medovka, ktorá je antioxidant a prispieva spoločne s Karbincom a Srdcovníkom k normálnemu fungovaniu štítnej žľazy. Napomáha normálnej činnosti dýchacieho systému, prispieva k duševnému pokoju (relaxácia, spánok, dobrá nálada), plus napomáha k normalizácii trávenia. Komonica lekárska napomáha k normalizácii trávenia, kardiovaskulárneho systému, napomáha k relaxácii – spánku, pri syndróme ťažkých nôh. Srdcovník všeobecný napomáha k správnemu krvnému tlaku a k činnosti nervovej sústavy. Bylinná zmes je vyrobená na základe osvedčených receptúr.

Problémy so štítnou žľazou spôsobujú neplechu v celom organizme, najviac však v hormonálnom systéme. Často preto ľudia s týmto ochorením trpia zároveň neplodnosťou. Serafin Štítna žľaza zvýšená je ručne vyrábaný bylinný sypaný čaj podľa originálnej receptúry obsahujúci Medovka lekárska, ktorá je antioxidant. Medovka lekárska spoločne s Karbincom napomáhajú správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

Doplňte bylinnú zmes tinktúrou z púčikov z Arónie, ktorá je pre telo antioxidant a prispieva k tvorbe hormónov a správnej funkcii štítnej žľazy. Viac o štítnej žľaze a jej vplyvu na ženskú plodnosť sa dozviete v našom článku Štítna žľaza a jej vplyv na ženskú plodnosť.


LEGISLATÍVA Radi by sme Vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12. 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. 


Aké účinky majú byliny v zmesi štítna žľaza zvýšená?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

Medovka lekárska (vňať) – Je antio, prispieva k normálnej rovnováhe, napomáha normálnej funkcii dýchacieho systému, napomáha k duševnému pokoju (relaxácia, spánok, dobrá nálada), normalizácia trávenia.

Komonica (vňať) – Normalizácia trávenia, kardiovaskulárneho systému, napomáha k relaxácii – spánku, syndróme ťažkých nôh.

Karbinec (vňať) – Spoločne s medovkou a srdcovníkom napomáha k správnej funkcii štítnej žľazy.

Srdcovník (vňať) – Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, krvného tlaku.


Dávkovanie a spôsob užitia

Zloženie: Obsah 50g nahrubo nasekaných bylín

Medovka lekárska vňať (Melissa officinalis), Komonica lekárska vňať (Melilotus officinalis), Karbinec európsky vňať (Lycopus europaeus), Srdcovník všeobecný vňať (Leonurus cardiaca).

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých.

  • 1 polievkovú lyžicu zmesi zalejte ¼ litrom vriacej vody
  • Nechajte cca 10 minút vylúhovať, následne sceďte a môžete piť
  • Čaj pripravujte vždy čerstvý
  • Piť môžete 2 – 3 šálky denne
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie

 

Bylinné doplnky stravy začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2 – 4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.


Upozornenie

Čaj štítna žľaza je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené deťom. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Dôležité informácie

Balenie: obsahuje 50 g nahrubo nasekaných bylín

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Dátum trvanlivosti je vyznačené na obale.

Vyrobené v Českej republike, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz 

Dodatočné parametre

Kategória: Hormonálna rovnováha
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: