ADIEL Reishi & Cordyceps 90 kapslí

Kód: 120/1X9 120/2X9 120/3X9 Zvoľte variant
Zľava
2 hodnotenia
Značka: ADIEL
29,58 € 44,37 € od 14,79 € - –5 % –10 % až –10 %
reishi & cordyceps
29,58 € 44,37 € od 14,79 € - –5 % –10 % až –10 % 14,79 € 27,99 € 39,59 € od 14,79 €
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
27.2.2024 27.2.2024 27.2.2024 Zvoľte variant

Doplnok stravy Reishi a Cordyceps. Huby boli po stáročia pre svoje účinky využívané v tradičnej čínskej medicíne. Reishi (Ganoderma Lucidum) prispieva na celkový imunitný systém, podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Udržiava normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému. Napomáha udržiavať hladinu cholesterolu v krvi vo správnej forme. Celulózové kapsule sa dajú ľahšie spolknúť a sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reishi/Cordyceps extrakt – doplnok stravy

 „Božská huba nesmrteľnosti“

Reishi, čiže Ganoderma lucidum (Lesklokôrka lesklá), je jednou z najváženejších húb patriacich do tradičnej čínskej medicíny. Reishi je pomerne malá drevokazná huba vyskytujúca sa najčastejšie na kmeňoch stromov, pochádzajúca z oblasti Ázie, konkrétne Číny a Japonska. Reishi prispieva k normálnej funkcii hladiny cholesterolu v krvi. Vďaka vysokému obsahu aktívnych zložiek má blahodarný efekt na prirodzenú obranyschopnosť, najmä v posilňovaní imunitného a kardiovaskulárneho systému.

 „Tibetské zlato“

Cordyceps sinensis, čiže húsenica čínska, patrí do zlatého fondu čínskej medicíny, kde sa používa už viac ako 5000 rokov. Je to veľmi vzácna huba. Vyskytuje sa len v horských oblastiach Tibetu, Nepálu a niektorých provincií Číny.

Jedná sa o bylinný extrakt z húb Reishi – Lesklokôrka lesklá (Ganoderma lucidum) a Cordycepsu – Húsenica čínska (Cordyceps sinensis) vo vyváženom pomere. Extrakt vzniká luhovaním samotných húb Reishi/Cordyceps v luhovaciom médiu, ktorým je voda. Silný výluh z húb je špeciálnou technológiou nasušený na jemný prášok a nadávkovaný do celulózových kapslí. Celulózové kapsule sa dajú ľahšie spôlknúť a rýchlejšie sa vstrebávajú do tela. Sú vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Pripravili sme pre vás zaujímavý článok Reishi, čiže prírodná cesta k pevnému zdraviu. K ďalším prírodným produktom posilňujúcim imunitný systém patria tiež včelie produkty.


LEGISLATÍVA: Radi by sme vám poskytli všetky účinky byliniek, avšak NARIADENIE KOMÍSIE (EU) č. 432/2012 z dňa 16. mája 2012, platné od 14. 12, 2012, ktorým sa zriaďuje zoznam schválených zdravotných tvrdení, nám neumožňuje uvádzať všetky účinky našich potravinových doplnkov ani zobudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylín.


Aké účinky má huba Reishi?

*povolené účinky podľa platnej legislatívy

  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť, tj. celkový imunitný systém
  • udržiava normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému
  • zaisťuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi

Dávkovanie a spôsob užitia

 Zloženie: Obsah 1 celulózovej kapsule (300mg)

  • Reishi – 144 mg – Lesklokôrka lesklá (Ganoderma lucidum)
  • Cordyceps – 144 mg – Húsenica čínska (Cordyceps sinensis)
  • Stearan horečnatý – 12 mg

Dávkovanie

*DDD – Odporúčané denné dávkovanie/RVH – Referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

  • Užívajte 2-3 kapsule denne
  • Užívajte ideálne pred jedlom, zapite dostatočným množstvom vody
  • Neužívajte večer, mierne stimuluje
  • Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku

Upozornenie

Reishi/Cordyceps nie je vhodný pre deti, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Reishi/Cordyceps je potravinový doplnok, neslúži ako náhrada pestrej stravy.

Prípravky neodporúčame kombinovať s hormonálnymi liekmi a antibiotikmi. Dajú sa užívať spoločne s vitamínmi alebo tinktúrou alebo čajom. Pokiaľ užívate akékoľvek lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom na kombinácii s bylinnými prípravkami.

Dôležité informácie

ADIEL Reishi&Cordyceps je registrovaným prípravkom na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

Balenie: 90 celulózových kapslí á 300mg, celé balenie 27g. Balené v plastovej nádobe s hygienickým uzáverom.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote (15-25°C). Chráňte pred slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť: Výrobok má trvanlivosť 36 mesiacov od dátumu výroby. Dátum trvanlivosti je na obale vyznačené MM/YY (mesiac/rok).

Vyrobené v Českej republike, Serafin-byliny, s.r.o., www.serafinbyliny.cz

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky stravy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs