Porciované čaje ADIEL za 4,39 €. Využite silu byliniek.

ADIEL Test ženskej plodnosti 2 ks

Kód: NC-39063
Akcia 1 + 1
Značka: ADIEL
13,99 € –36 %
Test zenske plodnosti 2
13,99 € –36 % 8,90 €
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Akcia 1+1 zdarma

ADIEL Test ženskej plodnosti 2 ks je  rýchly chromatografický imunotest pre kvalitatívnu detekciu FSH (folikuly stimulujúci hormón) vo vzorkách moču pre diagnostiku ženskej menopauzy alebo plodnosti. Test je určený na sebatestovanie in vitro. ADIEL Test ženskej plodnosti je zdravotnícky prostriedok, pred použitím starostlivo čítajte príbalovú informáciu. 2 ks v baleniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Test ženskej plodnosti 2 ks - zdravotnícky prostriedok

Náš ADIEL Test ženskej plodnosti je jednoduchý screeningový test, ktorý umožňuje ženám zistiť, či je možné, že majú zníženú plodnosť. Tento rýchly test funguje tak, že detekuje zvýšenú hladinu hormónu stimulujúceho folikuly (FSH) v moču – čo svedčí o zníženej rezerve vaječníkov. ADIEL Test ženskej plodnosti umožňuje ženám otestovať svoj potenciál plodnosti súkromne a diskrétne v pohodlí vlastného domova. Adiel Test ženskej plodnosti je vhodný pre ženy s nepravidelnou menštruáciou, ženy, ktoré dlhší čas nemôžu otehotnieť, a ženy nad 35 rokov. Výsledok testu vám pomôže včas naplánovať ďalšie kroky a rýchlejšie sa tak priblížiť vysnívanému cieľu – tehotenstve.

Majte svoje plodné dni pod kontrolou, vyskúšajte jednorazové ovulačné testy Midstream 3 ks. Chcete mať pod kontrolou celý váš menštruačný a ovulačný cyklus? V našej ponuke nájdete Ifertracker monitor na meranie bazálnej teploty počas spánku.


Pre koho je ADIEL test ženskej plodnosti určený?

 • Pre ženy s nepravidelnou menštruáciou
 • Ktoré dlhšiu dobu nemôžu otehotnieť
 • S vekom vyšším ako 35 rokov.

Plodnosť ženy začne klesať po dosiahnutí veku 30 rokov, kým sa nedostane do menopauzy. Toto zníženie plodnosti sa odráža v postupnom vzostupe hormónu FSH (hormónu stimulujúceho folikuly). Rastúce hladiny FSH bývajú spojené so zníženou fertilitou žien. Hormón FSH môže byť tiež zvýšený u žien s nepravidelným cyklom. Vzhľadom na to, že sa menopauza blíži, sú tieto hladiny obzvlášť vysoké a fungujú ako systém včasného varovania pre peri-menopauzu.

 • S týmto testom bude negatívny výsledok dobrou správou, aj keď to nie je dôkazom plodnosti. Pozitívny výsledok testu naznačuje, že plodnosť je znížená a odporúčame, aby žena videla svojho lekára, aby o výsledkoch diskutovala a možno vykonala viac testov.
 • Náš Adiel test ženskej plodnosti je rýchly test na koncentráciu FSH v moči, balenie obsahuje jeden Adiel test ženskej plodnosti a inštruktážny leták, a ak je výsledok testu pozitívny, je indikátorom zníženej plodnosti.

Návod na použitie

Odber vzorky a manipulácia s ňou

Ak chcete urobiť tento test, odoberte vzorku moču do čistej a suchej nádoby (napríklad plastový kelímok). Ideálnou vzorkou je prvý ranný moč. Avšak, dá sa použiť vzorka moču odobratá kedykoľvek počas dňa. Po urobení testu zlikvidujte použitý materiál (testovací kelímok + použitý FSH test).

 

Návod na použitie

 1. Vyberte FSH test z ochranného obalu a opatrne zložte ochranný kryt.
 2. Nasmerujte absorpčnú špičku smerom dole do prúdu moču na najmenej 3 – 5 sekúnd. Pod prúdom moču musia byť všetky testovacie polia. Ďalším možným spôsobom je pripraviť si moč do suchej a čistej nádoby. Potom položte kolmo test do moču na 10 sekúnd, nie vyššie než je značka maximum.
 3. Znova zatvorte ochranný kryt a umiestnite do vodorovnej polohy a počkajte na výsledok testu. Akonáhle test začína fungovať, uvidíte, ako stredná časť prúžku začne svetlo červenať od značky T (test) až po značku C (kontrola).
 4. Výsledky čítajte za 5 minút. Nečítajte výsledky po viac než 5 minútach.

Ako správne čítať výsledky?

Upozornenie: Pozorne čítajte výsledky testu podľa priloženého návodu na použitie. Výsledky FSH testu sú opačné, než u bežných diagnostických testov, napríklad u tehotenských testov (pozitívny test = pozitívny výsledok, negatívny test = negatívny výsledok).

 

POZITÍVNY TEST = NEGATÍVNY VÝSLEDOK

Vytvoria sa dve farebné (ružové/fialové) čiarky. Testovacia čiarka (T) musí mať rovnakú, alebo tmavšiu farbu než je kontrolná čiarka (C). Dve čiarky znamenajú, že hladina FSH hormónu dosahuje vysokých hodnôt. Tento výsledok nie je dobrá indikácia pre tehotenstvo. Test opakujte znova za 5 – 7 dní.

 • Pokiaľ sú oba testy pozitívne, znamená to, že máte vysokú hladinu FSH hormónu. Vysoká hladina FSH sa najčastejšie objavuje u žien s predčasnou menopauzou alebo u žien s nepravidelnou menštruáciou. Pokiaľ sa snažíte otehotnieť, navštívte svojho lekára alebo odborníka.
 • Pokiaľ je kontrolný (druhý) test negatívny, znamená to, že hladina FSH nie je vysoká, je to šanca na otehotnenie.

 

NEGATÍVNY TEST = POZITÍVNY VÝSLEDOK

Vytvoria sa dve farebné (ružové/fialové) čiarky. Testovacia čiarka (T) a kontrolná čiarka (C), pri čom kontrolná čiarka (C) je tmavšia než testovacia čiarka (T), alebo je vidno len kontrolnú čiarku (C). Negatívny test znamená, že nemáte vysoký FSH hormón, je to dobré znamenie pre tehotenstvo.

Pokiaľ ale máte nepravidelnú menštruáciu alebo príznaky menopauzy, odporúčame navštíviť lekára.

 

NEPLATNÝ VÝSLEDOK

Nie je vidno žiadne farebné čiarky, kontrolná čiarka (C) ani testovacia čiarka (T). Pri neplatnom výsledku sa ale môže zobraziť testovacia čiarka (T) bez kontrolnej čiarky (C), viď obrázok.

 


Upozornenie

Len pre diagnostické použitie in vitro.

 1. Rovnako ako u všetkých diagnostických testov by konečná diagnostika nemala vychádzať z výsledku jedného testu, pre potvrdenie výsledku vyhľadajte svojho ošetrujúceho lekára.
 2. Pred urobením tohto testu si starostlivo prečítajte návod na použitie.
 3. Nepoužívajte po uplynutiu času použiteľnosti uvedenej na ochrannom obale.
 4. Test nepoužívajte opakovane. Po jednom použitiu ho zlikvidujte, s použitým materiálom zaobchádzajte tak, ako by bol potenciálne infekčný.
 5. Nepoužívajte, pokiaľ je ochranný obal poškodený alebo po vypršaní dátumu spotreby.
 6. Nedotýkajte sa absorpčnej špičky.
 7. Po otvereniu ochranného obalu je test k okamžitému použitiu. Dlhodobé vystavenie vlhkosti môže test znehodnotiť a viesť tak k neplatným výsledkom. Po otvoreniu použite najdlhšie do 6 hodín.
 8. Zabráňte kontaktu s pokožkou.
 9. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAH DETÍ.

Dôležité informácie

ADIEL test ženskej plodnosti je diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený na sebatestovanie in vitro v zhode s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke prostriedky in vitro.

Obsah balenia

Každá krabička obsahuje: ochranný obal s testom a návod na použitie.

Každý ochranný obal obsahuje: 1 alebo 2 umelohmotné testery s ružovým odnímateľným viečkom a vysúšadlo. Množstvo testov v baleniu závisí od množstva, ktoré ste kúpili. Vysúšací vankúšik slúži len pre účely skladovania, pre vlastné testovanie sa nepoužíva.

Každý FSH test je balený jednotlivo v ochrannom obale.

Balenie NEOBSAHUJE testovací materiál (kelímok na vzorku moču).

Skladovanie

Testovaciu súpravu skladujte pri izbovej teplote (2-30°C) v ochrannom obale do dátumu expirácie. Testovacie súpravy cháňte pred priamym slnečným žiarením, vlhkosťou a teplom. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosah detí.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale.

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČ: 01388665. www.adiel.sk

Výrobca: Nantong Egens Biotechnology Co., Ltd.


Informácie pre lekárne

Tento výrobok si môžete objednať aj vo vašej lekárni. Pokiaľ lekárne nemajú produkt skladom, môžete si vyžiadať objednanie. Ceny v lekárňach sa môžu líšiť od cien výrobkov na e-shope. Lekárne môžu tento produkt objednávať cez lekárenský veľkoobchod Phoenix s.r.o. Pod nasledujúcimi kódmi:

APA kód: 3853653

PDK kód: 3853653

EAN kód: 8594189991171

Dodatočné parametre

Kategória: Testy plodnosti pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.07 kg
? FAQ-1: Ako test ženskej plodnosti funguje?
? FAQ-2: Kedy môžem test použiť?
? FAQ-3: Ako poznám, že test funguje?
? FAQ-4: Obdržala som pozitívny výsledok. Môžem prestať užívať antikoncepciu?
? FAQ-5: Ako citlivý je test ženskej plodnosti?
? FAQ-6: Test mi vyšiel negatívny, znamená to, že som plodná?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: