Využite zľavu -15% pri nákupe nad 39 eur. Zľavový kód: zenske15

ADIEL Test ženskej plodnosti 2 ks

Kód: NC-39063
4 hodnotenia
Značka: ADIEL
7,99 €
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

ADIEL Test ženskej plodnosti vám v pohodlí domova pomôže overiť vašu plodnosť. Rýchly test na koncentráciu hormónu FSH v moči, ktorý je ukazovateľom ženskej plodnosti. Výsledok testu vám pomôže včas naplánovať ďalšie kroky a rýchlejšie sa tak priblížiť vysnívanému cieľu - tehotenstvu. ADIEL Test ženskej plodnosti  je zdravotníckym prostriedkom, pred použitím si pozorne čítajte písomnú informáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Test ženskej plodnosti 2 ks - zdravotnícky prostriedok

Náš ADIEL Test ženskej plodnosti je jednoduchý na použitie skríningový test, ktorý umožňuje ženám zistiť, či je možné, že majú zníženú plodnosť. Tento rýchly test funguje tak, že deteguje zvýšenú hladinu hormónu stimulujúceho folikuly (FSH) v moči - čo svedčí o zníženej rezerve vaječníkov. ADIEL Test ženskej plodnosti umožňuje ženám otestovať svoj potenciál plodnosti súkromne a diskrétne v pohodlí vlastného domova. ADIEL Test ženskej plodnosti je vhodný pre ženy s nepravidelnou menštruáciou, ženy, ktoré dlhšiu dobu nemôžu otehotnieť, a ženy nad 35 rokov.

Majte svoje plodné dni pod kontrolou, vyskúšajte jednorazové ovulačné testy Midstream 3 ks. Chcete mať pod kontrolou celý váš menštruačný a ovulačný cyklus? V našej ponuke nájdete Ifertracker monitor na meranie bazálnej teploty počas spánku.


Pre koho je ADIEL test ženskej plodnosti určený?

 • Pre ženy s nepravidelnou menštruáciou
 • Ktoré dlhšiu dobu nemôžu otehotnieť
 • S vekom vyšším ako 35 rokov.

Plodnosť ženy začne klesať po dosiahnutí veku 30 rokov, kým sa nedostane do menopauzy. Toto zníženie plodnosti sa odráža v postupnom vzostupe hormónu FSH (hormónu stimulujúceho folikuly). Rastúce hladiny FSH bývajú spojené so zníženou fertilitou žien. Hormón FSH môže byť tiež zvýšený u žien s nepravidelným cyklom. Vzhľadom na to, že sa menopauza blíži, sú tieto hladiny obzvlášť vysoké a fungujú ako systém včasného varovania pre peri-menopauzu.

 • S týmto testom bude negatívny výsledok dobrou správou, aj keď to nie je dôkazom plodnosti. Pozitívny výsledok testu naznačuje, že plodnosť je znížená a odporúčame, aby žena videla svojho lekára, aby o výsledkoch diskutovala a možno vykonala viac testov.
 • Náš Adiel test ženskej plodnosti je rýchly test na koncentráciu FSH v moči, balenie obsahuje jeden Adiel test ženskej plodnosti a inštruktážny leták, a ak je výsledok testu pozitívny, je indikátorom zníženej plodnosti.

Návod na použitie

 • Vyberte eco prúžok z fólie.
 • Odstráňte z testu fialový kryt a nasaďte ho na opačný koniec pre jednoduchšie použitie.
 • Uchopte test za premiestnený červený kryt a nastavte obnaženú absorpčnú časť tak, aby smerovala smerom nadol, a predovšetkým do prúdu moču. Takto ponechajte 10 sekúnd.
 • Snažte sa zamedziť styku kontrolného a testovacieho okienka s močom.
 • Ďalším možným spôsobom je pripraviť si moč do suchej a čistej nádoby. Potom položte kolmo prúžok testu do moču na 10 sekúnd, nie vyššie, než je značka maximum.
 • Ihneď po absorpcii uzavrite absorpčnú časť opäť červeným krytom a položte test na vodorovnú podložku. Teraz začnite počítať čas - ideálne 5 minút.
 • Hneď ako test začína fungovať, uvidíte, ako stredná časť prúžku začne svetlo červenať od značky T (test) až po značku C (kontrola).
 • Po 5 minútach čítajte výsledok testu, nečítajte výsledok dlhšie ako po 10 minútach.

Ako správne čítať výsledky?

Pozitívny výsledok: Vyznačuje sa 2 tmavými ružovo-fialovými čiarkami uprostred testu, čiarka T (test) a čiarka C (control). Čiarka T musí mať rovnakú farbu alebo tmavšiu ako čiarka C.

- Pozitívny výsledok testu naznačuje, že plodnosť je znížená. Odporúčame vykonať test opakovane po 14 dňoch, prípadne aby žena navštívila svojho lekára.

Negatívny výsledok: Sú vidno 2 čiarky, T (test) a C (control), pričom čiarka C je tmavšia ako čiarka T, alebo je vidno len čiarku C.

- Negatívny výsledok je dobrou správou, aj keď to nie je dôkazom plodnosti.

Neplatný výsledok: Nie sú vidno žiadne čiarky C a T, test opakujte znova.


Upozornenie

Čítajte pozorne príbalový leták pred použitím testu. Nepoužívajte test po dobe exspirácie uvedenej na obale. Skladujte pri teplote 2-30 °C. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Uchovávajte mimo dosahu detí. Test je určený iba na vonkajšie použitie, nepoužívajte vnútorne. Neotvárajte test skôr, než si prečítate všetky inštrukcie na použitie.

Dôležité informácie

ADIEL test ženskej plodnosti 2 ks je diagnostický zdravotnícky prostriedok, určený pre samovyšetrovanie in vitro v súlade s nariadením č. 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky in vitro.

Balenie: 2x Biely umelohmotný test s červenou špičkou, balený v ochrannej fólii.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-30 °C. Nenechávajte test v chladnej miestnosti (mraze). Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte test po dobe exspirácie, uvedenej na obale.

Spotrebujte do: Spotrebujte do dátumu spotreby uvedeného na obale

Distribútor: ADIEL, s.r.o., V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665. www.otehotnet.cz 

Výrobca: Nantong Egens Biotechnology Co.,Ltd., P.R.China, 226010, Development zone www.egens-bio.com  

Dodatočné parametre

Kategória: Testy plodnosti pre ženy
Záruka: Výrobek má trvanlivost 36 měsíců od data výroby. Datum trvanlivosti je na obalu vyznačeno MM/YY (měs
Hmotnosť: 0.07 kg